Skocz do zawartości

[do 7000] Jaki rower MTB z FOXem


Rekomendowane odpowiedzi

Earth był testowany, bodaj w Bikeboard. U mnie skreśla go mocowanie dampera, praktycznie wykluczające możliwość włączenia/wyłączenia platformy podczas jazdy.

 

W budżecie zmieści się też pewnie jakiś Cube AMS, być może na 29. Sugeruję pobiegać po sklepach i poprzymierzać, a gdzie dadzą - pojeździć.

Z tego co wiem on ma manetkę na kierownicy do dampera???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za odpowiedź Emeryt:) a co inni sądzą???

 

Czy kupię lepszy rower, z lepszym osprzętem niż ten Kross w cenie 7000zł. Jeśli tak to proszę o przykłady

 

Jak możesz kupić tego Earth'a 2.0 za 7000 to raczej warto. Chociaz w rowerach typu full najwazniejsza sprawą jest zawieszenie i jego praca. Te w krossie to jakieś nowe rozwiazanie. Nie do końca jeszcze sprawdzone. Nie wiadomo jak bedzie się sprawować i czy nie wyjdą jakieś wady. Osprzet w krossie jest naprawdę fajny i za to duzy plus. Ale ja bym stawiał jednak na pewne i sprawdzone zawieszenie. Dlatego za 10000 PLn proponował bym jednak Gianta Anthem X1. Ma z tyłu Foxa RP2, z mozliwościa blokady i naprawdę fajna kulturą pracy. Polecam to zawieszenie(sam jeżdzę na Anthemie tylko model X2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...