Skocz do zawartości

[smar] Finish line


Gość Roberto

Rekomendowane odpowiedzi

ja w pt zakupilem smar, o ktorym wczesniej wspominalem (valvoline z teflonem) - 20 zl za 500 ml

jeszcze nic z nim nie robilem bo nie mam niestety na razie kiedy - ale jak tylko posmaruje i pojezdze to dam znac pierwsze wrazenia :rolleyes:)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w pt zakupilem smar, o ktorym wczesniej wspominalem (valvoline z teflonem) - 20 zl za 500 ml

jeszcze nic z nim nie robilem bo nie mam niestety na razie kiedy - ale jak tylko posmaruje i pojezdze to dam znac pierwsze wrazenia :rolleyes:)

Pozdr

 

czekamy, czekamy, bo mi sie nie widzi wydawac 15zl za 60ml, ktore mam powiedzmy na 2mc , w zaleznosci w jakim terenie jezdze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamoreks

Ja nie polecam FL Teflon+.

Przy przejeżdzie w suchutkim terenie po trasie maratonu

łańcuch było słychać po 20-25km a maraton ma 54 km.

Dobrze, że kupiłem małą butelkę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że przejechałem 6tys km na buteleczce FL cross county i ogolniejestem zadowolony z niego. Teraz testuje olej do łancucha w piłach motorowych i powiem szczerze że po 600km nie widze roznicy-tyle samo lapie brudu co cross county i czestotliwosc smarowanai jest ta sama... :) w garazu mam 1,5 l tego oleju oj starczy mi do starosci :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyczerpaniu sie Teflon Plus'a zakupiłem KryTech

krytech.jpg

piszą o nim tak:

Nowoczesny olej parafinowy stworzony na bazie składnika Krytox® firmy DuPont oraz nowej formuły M2 opartej na molibdenie.

Po ok. 1 godzinie od nałożenia tworzy suchą i bardzo trwałą powłokę, która jest wzmacniana poprzez kolejne smarowan

 

fakt jest różnica w porówaniu do Teflon Plus

 

Trzeba go zostawić do wyschnięcia ... ja zostawiam na całą noc.

Rano standardowa przecierka szmatką ... i w drogę ... jak na razie zrobiłem na nim cirka 60 km...

z tym że dosmarowałem bo wczoraj padał lekki deszczyk ...

dziś rano byłem zdumiony bo napęd nie wydawał żadnego dźwięku [ i tak przez 30km] :eek: :) ...

zobaczymy jak będzie w weekend jak bedzie pracował łańcuch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...