Skocz do zawartości

[600~800 zł] Do lasu i rekreacji


Rekomendowane odpowiedzi

A tego Lazaro juz sie nigdzie taniej kupic nie da? Tylko jeden sprzedawca w calej Polsce (Allegro)?

W porównywarkach tego modelu nie widac, opinii na jego temat tez jak na lekarstwo, oprócz tego forum oczywiscie.

Mialem kupic jakis rower za 600, ale konsekwentnie mnie od tego pomysłu odciągacie. Tylko czy Lazaro EVO v3 to najlepszy wybór?

Pomóżcie mi podjąc ostateczną decyzję. Wciąż chciałbym wydać jak najmniej z uwagi na dodatkowe zakupy: zabezpieczenia roweru, fotelika, kasku dla dziecka i dlatego jeszcze raz zapytam.

Jaki rower ma najlepszy stosunek cena/jakość w granicach 600-1000 z naciskiem na jak najtaniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź już dostałeś :icon_exclaim: Dobierz rozmiar ramy do wzrostu i kupuj :thumbsup:

 

Boisz się zakupów przez internet to dołóż drugie tyle i zrób rajd po sklepach rowerowych.

Porównywarki są warte heh

Internet też bywa zawodny. Możesz zdać się na moje doświadczenie i kupić przez internet

W zasadzie wszyscy sprzedawcy dają pełną specyfikacje sprzedawanych rowerów.

Jakby Ci powiedzieć rower to zbiór komponentów. W zasadzie każdy rower czy dziwnego producenta czy uznanej marki może mieć te same komponenty, Różnica to rama i napis na niej za który czasem płaci się grube pieniądze. :icon_mrgreen:

W rowerach typu Kands czy Lazaro rama nie jest wyznacznikiem. lansu nie będzie ale za to będzie do napisu przyczepiony jakiś zestaw części :002: i za te części płacisz.

Jak rama nie jest całkiem do (_|_) to jest bardzo duża szansa że rower na niej złożony nie będzie sprawiał problemów. Bo podzespoły w niej zawarte są OK :thumbsup:

 

Chcesz odpowiedzi. Sam sobie odpowiedz.

Fotelik kup Hamaxa kask dla dziecka wybierz np w decathlonie - nie będzie wtopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...