Skocz do zawartości

[Gliwice] - weekendowe wypady


rabiron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako, że wyczerpały mi się tematy rozmów podczas samotnych przejażdżek :)

szukam ekipy do weekendowych i popołudniowych wypadów w okolicach Gliwic (Sikornik).

Trasy 30-60km, tempo spokojne :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak tylko gdzie jezdzicie asfalt czy raczej jakies bezdroża

 

Cześć, nie zauważyłem wpisu w temacie stąd opóźniona reakcja :) Co do tras .. to im mniej asfaltu tym lepiej. Głównie polne drogi i lasy.

Dzięki ShadoK za reklamę :) ta pomocność dotyczy propozycji dobicia ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, ciekawie :) może rzeczywiście jakaś ekipa się utworzy .. w weekend jak najbardziej trzeba kilometrów nabić a gdzie pojedziemy to najlepiej w piątek zdecydować. Ja mam problem z czasem reakcji w temacie bo nie wiem czemu informacji o wpisach nie dostaję. Zawsze jest GG, które awaryjnie można użyć.

 

Dlaczego nie dolaczacie do reszty [Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk] - Forum Rowerowe - doświadczenia, rowery, dyskusje sklepy rowerowe, giełda rowerowa ? Kiedy deszcze niespokojne ustana chetnie smigne z Wami gdzieś w weekend albo po pracy ;)

 

Zakładając ten temat miałem dość "lokalne" i niskie pobudki ...jazda 1-2h po pracy więc to ograniczyło mocno moje horyzonty ;) raz na jakiś czas można taki "śląski zjazd" zrobić ale np. odległość między katowicami a gliwicami jest dość znaczna, a przez to kłopotliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wypad na Siewierz, jeżeli ktoś reflektuje to pisać na http://www.forumrowerowe.org/topic/110410-chorzow-bytom-katowice-swietochlowice-siemianowice-ruda-slask/page__st__500 , ewentualnie pw to sie numerami wymienimy żeby odnaleźć sie w okolicach zbiórki, tempo umiarkowane wiec nie ma obaw, wszyscy dojadą cali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wypad na Siewierz, jeżeli ktoś reflektuje to pisać na [Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk] - Forum Rowerowe - doświadczenia, rowery, dyskusje sklepy rowerowe, giełda rowerowa - strona 26 , ewentualnie pw to sie numerami wymienimy żeby odnaleźć sie w okolicach zbiórki, tempo umiarkowane wiec nie ma obaw, wszyscy dojadą cali ;)

 

Dzięki za info ale wyjazd z Gliwic do Siewierza i z powrotem to już lekki hardcore na rowerze górskim :) ja lokalnie może skoczę do rept lub na pławniowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...