Skocz do zawartości

[siodełko] San Marco SKN


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sobie kupiłem to siodełko, pierwsze wrażenie super, jest twarde ale nic nie wyszło nie boli, wczesniej miałem wieksza deske ;) Po 140km jednak troche czułem że siedze na innym siodle, no ale to chyba kwestia przyzwyczjenia. Jak na razie super, tylko ciezkawe troche....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siodlo mam tydzien, jakies 400km zrobione.

 

na trasach 30-40 km jest super, wygodne, pracuje bardzo sobie chwale

 

na trasach 70-90 km jednak nic nie wyszło boli (podejzewam ze musis sie tylek przyzwyczaic)

 

na odcinku 10 km w normalnych spodniach nic nie wyszło boli jak przy 70-90

 

ale i tak jestem zadowolony i bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mój tyłek zdecydowanie odmówił współpracy z SKN-em. 20 dni na nim pojeździłem i nabawiłem się odparzeń. Strasznie twardy, punkty podparcia też dla mnie niewygodne. Jednak muszę kupić coś bardziej komfortowego. Może ktoś chce kupić SKN-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj twardy jest SKN twardy :D na poczatku bylo fatalnie ale pobawilem sie ustawieniem i jak na razie 40km nie robi mi problemu bez pampersa, wiec jest dobrze.

 

Ale jest duzo gorsza sprawa dwie przejazdzki i napisy zlaza i do tego brudza spodnie :/

Postanowilem sie z tym rozprawic w ten oto sposob :D

 

http://img64.imageshack.us/my.php?image=060730205948ve9.jpg

 

a tak sie prezentuje po tej operacji :D

 

http://img257.imageshack.us/my.php?image=060730211538ap8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna wade po 500 km jaką w nim znajduje, to ta, że jest zbyt szerokie (150 mm) przez co trudniej dac tyłka do tyłu przy stromych zjazdach (musze na takie trasy nieco obniżyć przez to siodło, lub zadrzeć siodło nieco do góry z przodu, a nie lubie takiego ustawienia ze wzgledu na jaja :033: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a178c52228ecfecem.jpg

 

tak sie prezentuje moje po 800 km, 1 upadku i 1 podtarciu - stan idealny prawie.

Najwiecej szkody to mu słonko zrobiło, 20 min był w pełnym słońcu i troszke sie pomarszczyło w 1 miejscu, myslałem ze potem sie wygładzi :angry2: ale juz tak zostało :036:

 

 

orlenplock jednak jest nieco szersze niz inne waskie siodła ...

Aby dać tyłek za siodło, musze teraz

albo obnizyc sztyce o 1-2 cm,

albo siodło zadrzeć przodem do góry

albo przesunąc siodło z 1,5 cm do przodu.

;) Przy innych siodłach (a mam 3) nie musze tak cudować.

Edytowane przez evo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem wybrać i kupić jakiegoś miękcejszego siodła z WTB przed BCh i pojechałem na SKN. Po 1 etapie (ok. 85 km) tyłek zaczął odpadać. O następnych nie chcę pisać - ledwo jechałem momentami (dokuczał ból tyłka na zmianę z "krzyżem"). Przeżyłem dzięki podwójnym "gaciom" z "pampersem" i słynnej maści. Pozostał ślad po odparzeniu. Kiedy byłem bardziej przyzwyczajony do dłuższych tras i było jednak chłodniej to te 80 km robiłem z niewielkimi dolegliwościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba się przyzwyczajić, ja przynajmniej musiałem jak chyba to każdego innego siodła po zmianie.

Zmieniam zdanie dzisiaj po 27 km. Myślałem, że się zatrzymam i wywale te siodełko zle mi się na nim jechało jakoś dziwnie twarde się zrobiło, może , żę inaczej je ustawiłem (zmieniłem sztyce) W każdym miom razie kupuje nowe siodełko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssslawecki a teraz problem SKN minął?. Do tego siodła trzeba się przyzwyczaić. Pozdrower

 

 

Problem minął, bo nie mam czasu tyle jeździć. Jak robię do 50 km, to nie jest może komfortowo, ale nie jest też źle. Kiedyś jak codziennie jeździłem po 70 - 80 km to jakbym się przyzwyczaił. Ale i tak szukam takiego WTB, na którym raz siedziałem i nie zapomnę nigdy. Nie sprawdziłem modelu jednak qrde.

 

A tak przy okazji - przypomnę, że jest obecnie promocja na tygodniowe testowanie wskazanych 4 siodełek u wybranych dystrybutorów VELO - wreszcie dobry pomysł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...