Skocz do zawartości

[siodełko] San Marco SKN


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

też jestem wlascicielem tego sprzetu całkiem ok siedzisko , skrzydełka pracujądość dobrze , wytrzymałe jest bo po poslizgu na asfalcie jest starte ale całe . wrażenie robi bardzo lekkiego i takie jest. wg mnie stosunek waga, wygląd, wygoda / cena znakomity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem SKNa, waży faktycznie malutko 260 g.

Jedna sprawa mnie zdziwiła, strasznie sie ruszają te połówki na boki :)

 

ale chyba dadzą rade moim 90 kg.

I drugie zdziwienie, strasznie wygodznie, ale bedzie trzeba je spradzic na 100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy prawie 4 miesiące temu zakładałem ten temat byłem jednym z nielicznych użytkowników SKN. Cieszę się ,iż siodło jest "najlepsze w swej cenie" ,poprostu extra...jednak ja nie lubię rzeczy oklepanych->sprzedałem SKN razem z rowerem ,potem mogłem kupić SKN-a ponownie ,jednak nie zrobiłem tego ,mam Selle italia X2. Denerwuje mnie jeśli coś jest sprzedawane "setkami" na allegro->teraz na maratonach i masach jest duża szansa spotkania kogoś z SKN (ponad 100 sprzedanych na samym allegro od połowy kwietnia) a dochodzą jeszcze sklepy stacjonarne :) Eh...a Wy jak widzicie "problem" popularności waszego siodła? :)

 

 

P.S z samych moich kolegów bikerów już 2 ma San Marco SKN..hmh a "moja" grupa liczy 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam i za przeproszeniem wali mnie to że inni mają a nawet dobrze bo to znaczy że nie jestem jakiś głupi z dziwnym tyłkiem tylko że jest jak to piszesz w polsce 100 osób kupiło to sidło , za 64 PLN a tyle dałem za nie kupiłem sidełko ważące 260 gram wygodne , wyglądajce super wiec oco chodzi ??? , ja nie chce mieć dziwnego roweru , chce mieć dobry i wygodny i jesli piszesz że jesteś z niego zadowolony to ide do sklepu i pytam macie skn , bo znajomy ma i mów iże jest dobre.... mają .... kupuje ...zakładam i bije brawo SPIDEROWI że trfił fajne siodełko i dał znac !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce mieć dziwnego roweru , chce mieć dobry i wygodny i jesli piszesz że jesteś z niego zadowolony to ide do sklepu i pytam macie skn , bo znajomy ma i mów iże jest dobre.... mają .... kupuje ...zakładam i bije brawo SPIDEROWI że trfił fajne siodełko i dał znac !!!!

 

hehe "dziwnego" :030: ,dzięki za zaufanie ->wkrótce zrobię nastepne testy...widzę ,bo widzę ,że mają one wpływ na "rangę i polecalność" wśród bikerów. Dodając w nich szczegółowe wypisanie wad i zalet można ustrzec coniektórych przed kupieniem badziewia ,lub zachęcić do kupna czegoś porządnego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myłse ze po to jest toforum zeby sobie dawać znać co dobre a co złe.

Skądmam wiedziec co jest dobre w sklepie jest z 30 typów sidełek , które dobre ? nie wiem , sprawdzam na forum pytam i po to to jest ,żeby nam sie lepiej smigało może kiedyś (hipoteza) bedziemy mieli wszycy takie same rowery bo sprawdzimy 100 tyś częsci iwybierzemy te najlepszei najtańsze i nasze rowery bedąważyć 5 kg i kosztować 1000 zł i bedziemy zyli długo i szczęśliwie

( aha oprócz skn mam authora asd-ergoGel http://www.velo.com.pl/author/authorczesci_04.htm

 

kosztowało drożej , jest 2x cięższe , jest dobre aleja jednak wole skn )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od preferencji. No jeszcze zalezy od tego czy ktos jezdzi z pampersem czy nie, ja bez pampersa sie bym na nim nie wybral gdzies dalej :) Dla mnie minusem jest to, ze spodenki mi sie trzymaja siodelka i jak sie troche osune do przodu to spodenki mi zostaja w miejscu, troche irytujace, ale do zniesienia. Tez sie zastanawialem nad ErgoGelem Authora, ale uznalem, ze SKN jest bardziej sportowe. Nie zawiodlem sie, wrecz jestem bardzo zadowolony i wprost nie moge sie doczekac zdjecia szwow, by tylko smignac sie gdzies na rowerze :-)

 

Co do kwestii popularnosci. Ogolnie to lubie byc oryginalny. Swoja ramke kupilem po taniosci, bo po zanojomosci. Ogolnie to u mnie w miescie jest strasznie duzo Giantow, codziennie jakiegos widze, ale coz. Wole wydac mniej kasy za dobry osprzet, niz wiecej kasy za mniej popularny a rownie dobry/minimalnie lepszy. Staram sie oszczedzac juz na rowerze, bo ostatni czas to ciagle pakowanie kazdej zlotowki w rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SKN-a od 4 miesięcy, czasami jak nie chce mi się ubierać w spodenki z wkładka to jeżdżę w zwykłych szortach, tak 30km sobie zrobię i jest OK, mógł bym więcej tak przejechać, ale na dłuższe dystanse to z reguły zakładam już pełne wdzianko kolarza :030:

co zauważyłem że SKN na skorupę blisko jarzma co zmusiło mnie do skrucenia śruby która mocowała siodło :wub: . Ogulnie to polecam SKN-a ja jak miał bym wybierać jeszcze raz to wybrał bym to samo siodło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodełko zaliczylo około 1000 km, tyłek mnei nei bolal nawet za pierwszym razem. Jedyny minus to trwałość napisów- San Marco pod tyłkiem jest mniej wiecej w połowie starte i niezbyt ciekawie to sie prezentuje.

Nie wiem co Wy macie z tymi napisami. Na moim wszystko jest O.K. Kupiłem swoje w zeszłym roku. Muszę jednak przyznać, siodełko kumpla ma trochę inaczej malowane te napisy i chyba faktycznie będą się szybciej wycierać. Poza tym nie ma tego znacznika na stelażu :glare: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zaliczyłem pierwszą większą wyprawę - i nic nie wyszło mnie boli !!!!

Ale siodło wspaniałe, tyle że trzeba je dobrze ustawić. No i "tępe" jest, gatki sciąga <_<

Polecam warszawiakom sklep X, na tych pisarzach,przeniesiony. kupiłem za 60 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego siodelka na trasy 100 - 200km. Zastanawialem sie nad siodelkami Authora, ale po przeczytaniu waszych komentarzy zastanawiam sie tez na SKN. Ktore z tych siodelek bedzie najlepsze na takie trasy:

Author ASD-ErgoGel: http://www.velo.com.pl/author/authorczesci_04.htm

Author ASD-MegaTT: http://www.velo.com.pl/author/authorczesci_06.htm

San Marco SKN

Zalezy mi jedynie na wygodzie, wyglad i waga nie gra roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...