Skocz do zawartości

[rower] Ktm Ultra 1.29 v Hai Bike Big Curve Sl 29


exelero

Rekomendowane odpowiedzi

witam po raz pierwszy Szanowne grono forumowiczów , zamierzam zakupić rower w rozmiarze 29 er, mam 182 cm wzrostu i użytkować go będę 60 % teren i 40 % szosa, zainteresowałem się dwoma typami rowerów :

Ktm : Ultra 1.29

oraz

Haibike

Hai Bike Big Curve SL

 

przeglądając archiwum nie znalazłem za wiele postów dotyczących tych dwóch trochę jakby "egzotycznych" u Nas marek, ale może ktoś jednak "rzuci więcej światła" czy warto się nimi bliżej zainteresować , nie zamierzam go przesadnie ostro użytkować w terenie, ciekawy jestem odczuć z jazdy, bo zarówno jeden i drugi posiadają dość krótkie ramy , czy to zaleta czy wada w dłuższych dystansach po utwardzonym terenie?

będę wdzięczny za wszelkie informacje które pozwolą mi wybrać coś odpowiedniego dla mnie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do KTM to ma bardzo długie tylne widełki a przy tym bardzo krótką ramę, wyjątkowo pokręcona geometria :blink:

Hai w tym zestawieniu jest moim zdecydowanym faworytem, wcale nie ma krótkiej ramy, ma typową geometrię 29er.

A która geometria Tobie odpowiada to juz sam musisz zdecydować, nie ma innej możliwości ...

Edytowane przez Obes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za info... najlepiej by było przymierzyć się do tych rowerów , ale niestety "realnie" jest to prawie niemożliwe, szczerze mówiąc również skłaniam się co do zakupu Haibikea , a Wasze opinie mnie w tym utwierdzają , celowałem jeszcze w Scotta Scale 29 Comp , który opinię ma dość dobrą , lecz jest na trochę gorszym osprzęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...