Skocz do zawartości

[rower] Mbike renegade czy corratec superbow race?


kapec07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. To chyba moj pierwszy post wiec wypada sie przywitac ;)

Pytanko do uzytkownikow mbike. Wiem, ze to chyba hit sprzedazy - producent sprzedal wszystkie 19", obecnie trwa dodatkowa produkcja, ktora bedzie dostepna w czerwcu, na ktora trzeba sie zapisac i wplacic zaliczke ;) Napiszcie jak tam sie wam te renegady sprawuja? Jak z ergonomia ramy? Z geometrii na stronie producenta wychodzi mi, ze pozycja jest bardziej rekreacyjna, mam racje? Czy kola sa w miare mocne? Waze ze 102kg wiec rower musi byc solidny.

Zastanawialem sie nad tez nad superbow race

superbow

Ma ktos takie cudo? Podobne pytanie o pozycje na rowerze i ogolne wrazenia z uzytkowania. Niestety zeby usiasc na takowym musialbym jechac do Poznania (raptem 250km w jedna strone) wiec srednio mi sie chce. Jest tanszy niz renegade, co prawda na stronie jest blad, bo superbow race ma manetki deore a nie xt, ale za roznice w cenie mozna je zmienic.

Generalnie mam do wydania 5 tysi (moze z niewielka gorka), szukam roweru na juz, niekoniecznie model 2012 ale koniecznie z przyzwoitym amorem i reszta gratow. Moze ktos ma jakis pomysl, co ewentualnie w zamian za embajka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

Taka oferta jak Bulls Copperhead 29 tez wydaje sie byc nieglupia patrzac na osprzet, ale z tylu jest 455.

No wlasnie... A czym bedzie sie charakteryzowal rower z takim widelcem tylnim, ze jest to niedobre?

Tak jak pisalem wczesniej, rower sluzy mi do raczej rekreacyjnego poruszania sie po lesie, bez wielkiego hardkoru, bez ganiania xc.

Edytowane przez kapec07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, sam na jeden test rowerów z niemieckiej gazety się naciąłem, nic tam nie było napisane, że linka przerzutki biegnie za blisko tylnego koła przy pełnym ugięciu wahacza, że przy pełnym ugięciu łańcuch ociera o prowadnik przerzutki oraz o tym, że rama jest mało sztywna bocznie, a rower był oceniony całkiem dobrze :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...