Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
ZbyszekP

[Galeria] Pokaż Twojego 29era

Rekomendowane odpowiedzi

Sabarolus

A co sie z Reba stało? Może jako nową Roma przyślą Ci Chisela. W sumie nawet korzystna zmiana by była, tylko problem z boostem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kemot1974
26 minut temu, TheJW napisał:

Oglądam te zdjęcia i mi smutno... :( Mój Spec się posypał i nie mogę jeździć w terenie... Amortyzator wysłany przez sklep do Harfy na naprawę/wymianę, pęknięta rama czeka na decyzję producenta, a ja siedzę i się zastanawiam, ile to potrwa i co mi przyślą...

Co się stało ze Specem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TheJW

@kemot1974 Amortyzator dostał dziwnych luzów, serwis nic nie pomógł, wiec musiałem reklamować. A na ramie już jakiś czas temu zauważyłem drobne pęknięcie na sprawie między mufą suportu a widełkami, które teraz się poszerzyło, więc chyba nie mają innego wyjścia jak wymiana.

@Sabarolus Pewnie będą chcieli mi dać Chisela, chociaż szczerze powiem, że po cichu liczę jednak na Epica HT. Ram z 2017r już na pewno nie mają, więc mogliby mi przysłać karbonową. ;) No i malowanie Chisela mi się nie podoba... Pewnie w przyszłym tygodniu okaże się, co i jak z ramą.

Edytowane przez TheJW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kemot1974

@TheJW to rzeczywiście pech. Myślę, że kluczowe będzie podejście sklepu do reklamacji, na co Tobie wymienią ramę. W moimi przypadku dostałem model wyżej i wiem, że to zasługa sklepu, który rozpatrywał moją reklamację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta