Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu do poprzednika - lepiej :) Za mało jeszcze nim przejechałem, żeby ocenić drobne szczegóły. Ogólnie jest szybciej, sztywno - wiadomo, lepsza pozycja jak dla mnie, napęd SRAM Eagle NX (przesiadka z SLX 1x11) w moim odczuciu lepiej działa. Waga 12kg z pedałami (konfiguracja jak na zdjęciu), dokładnie tyle co poprzednik, na zbijanie wagi przyjdzie czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poznajcie mojego Talona 3, z którym coraz lepiej się dogadujemy :D

Może nie poraża osprzętem, ale sprawia wiele, wiele radości, a to chyba najważniejsze! :) A osprzęt się ulepszy, plany już mam.

 

bdl8w1.jpg

Edytowane przez desix
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎11‎.‎05‎.‎2019 o 21:46, Sobek82 napisał:

Robi się OT ale ta mikruśna zębatka z przodu to jakiś żart ;)

32T póki co zostanie, ale podejrzewam, że nie na długo. W moich okolicach gór nie uświadczysz, podjazdy krótsze/dłuższe jasna sprawa są. Przy 34T/36T bardziej wykorzystam kasetę 11-50. Nawet w normalnej jeździe. Taka zmiana jest w planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JuraMałopolska napisał:

lepiej pod nią dopasowany osprzęt, przynajmniej wizualnie

Osprzęt dopasowany wizualnie do ramy? Ciekawe podejście. Z tego co widzę osprzęt w obu modelach jest czarny :) . Tak w ogóle... Potwierdzam fakt, że malowanie, w którym jest mój Talon jest koszmarne. Tyle, że nie ja je wybierałem... To rama, którą Giant mi dał w ramach gwarancji w zastępstwie pękniętej. Niestety takiej ramy jak wcześniej nie byli w stanie mi zorganizować. Dwa plusy: 1. na żywo wygląda to lepiej niż na zdjęciach 2. pojutrze wymiana roweru :D . Przed złamaniem ramy mój Talonik wyglądał tak:

IMG_3901.JPG

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście desix zrobił bym solidnego słabego wyścigowca na klasie deore więc korbę z blatami deore z otworem popieram! Dodał bym, czarnego marzzocchi ze złotymi goleniami i czarne erga bary od authora albo accenta...

No tak osprzęt dopasowany wizualnie do ramy, albo na odwrót,tak się robi często nawet firmy rowerowe tak kombinują choć nie zawsze, czemu cie to dziwi HerrMann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz JuraMałopolska, do wyścigowca to trochę mi daleko jeszcze. Chcę mieć fajny, ładny rower do bardziej ambitnego, lecz dalej amatorskiego MTB. Planuję starty w okolicznych maratonach (Mazovia w Olsztynie) lecz głównie dla frajdy i poczucia sportowego ducha :D Jest plan na pełne Deore 2x10 11-42 i Raidona z przodu, taki zestaw powinien mi wystarczyć na długi czas. Praktycznie pewnie tego nie potrzebuję, ale po przejażdżkach na takim osprzęcie po prostu chce to mieć :D
 

pozdrówki!

Edytowane przez desix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...