Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Sol napisał:

Coś pan, ja go do lasu kupiłem ... co to te ęduro tak w ogóle, do jedzenia coś? :)

Noo, w sumie do sklepu po bułki powinieneś też dać radę;)

Tyle tych rowerów... a Santa zawsze wrażenie zrobi. 

Fajny sprzęcior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdesz, myślałem że jednak żołądek :)

Ale jakby co spox, nie było tak źle.  Rama, owszem, nówka - ale reszta to mieszanina przeszczepów z poprzednika i okazji.

Btw, niby czołg ale podejrzanie szybko zapierdziela ... muszę to przemyśleć ... mialo być wolno i wygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, nie wiem bo nie mam porównania. Ale ponieważ to wersja TrailStar, ma miękką mieszankę i faktycznie trochę kotwiczy. No ale trzymają dobrze - coś za coś.

Tyle że przy okazji znikają dość szybko. Niebawem wstawiam set MK II, sam jestem ciekaw jak wypadną.

Edytowane przez Sol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MartinGIR napisał:

Dzieki. Mialem dwa rozne rodzaje takich ale bidony nie siedzialy w nich idealnie prosto.  Obecne sprawdzaja sie bardzo dobrze.

Nie wiem jakiej firmy miałeś, ale ja w zeszłym roku przekonałem się do bidonu na rowerze i kupiłem dedykowany do roweru model Speca - Zee Cage. Sprawdza się bardzo dobrze - mimo wytrzepywania go po szlakach i trasach enduro w Bielsku nigdy nie zdarzyło się by bidon wypadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qbek84 napisał:

Nie wiem jakiej firmy miałeś, ale ja w zeszłym roku przekonałem się do bidonu na rowerze i kupiłem dedykowany do roweru model Speca - Zee Cage. Sprawdza się bardzo dobrze - mimo wytrzepywania go po szlakach i trasach enduro w Bielsku nigdy nie zdarzyło się by bidon wypadł.

Wyglada na to ze mam ta sama w swoim Jekyllu ale moja jest chyba jakas defektywna - bidon troche odstaje w strone wejscia/wyjscia i pare razy udalo mi sie go zgubic.  Dzieki za info ze twoja dziala na 100%; warto bedzie moja wymienic.

20190318_170900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2019 o 18:30, mess napisał:

elite rocko można wyciągać na lewo i prawo, koszyk właśnie pod ciasne scenariusze

Dzieki.  Chyba przyzwyczailem sie do tych Cannibal koszykow.  Maja podobny ksztalt do Rocko i zaczynaja byc dla mnie calkiem latwe w obsludze.

 

20190320_113923.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...