Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 godziny temu, skwarek2 napisał:

Galeria - pokaż ROWER a nie kupę części z oponami w tle...:down:

E tam co tam opony. Pralka FRANIA w kolorze khaki rządzi :). Przepraszam za offf top, ale nie mogłem się powstrzymać gdy ujrzałem bohaterkę drugiego planu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skwarek2 napisał:

Galeria - pokaż ROWER a nie kupę części z oponami w tle...:down:

 

6 minut temu, bladawiec napisał:

 

E tam co tam opony. Pralka FRANIA w kolorze khaki rządzi :). Przepraszam za offf top, ale nie mogłem się powstrzymać gdy ujrzałem bohaterkę drugiego planu.

to rower ......tyle, że w serwisie :), chcesz zobaczyć cały to poszukaj kilka stron dalej

Frania jak frania...jeszcze działa :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wyglada jakby przy 190cm mial rame M, ale moze tak lubi.

Przy zjechanym w dol Reverbie, siodlo mialem ponizej kiery i mozna bylo  ciezko cisnac po beskidzkiej rabance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Qbek84 napisał:

Widzę, że coraz ciekawsze zdjęcia w tym temacie... kupa aluminiowego złomu w piwnicy, rower niczym obraz na ścianie, zdjęcie z katalogu...

Zdjęcie katalogowe customowego Sikorskiego z Leftym?

To są takie katalogi :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, homzal napisał:

Zdjęcie katalogowe customowego Sikorskiego z Leftym?

To są takie katalogi :D ?

Nie wiem czy są... nie interesuje mnie to. Wchodzę i oceniam to co widzę na pierwszy rzut oka... czyli czarny rower na czarnym tle i wygląda jak zdjęcie z katalogu. Takie są moje odczucia.

To jest galeria 29er'ów... czyli rowerów górskich i najchętniej te rowery widziałbym na tle krajobrazu, do którego został stworzony. Ewentualnie na tle jakiegokolwiek krajobrazu, ale nie czarnej ścianki, ściany czy gratów w piwnicy...

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco zapraszam do prezentowania studyjnych, piwnicznych, naściennych i garażowych fotek 29erów na :

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz

Ta galera rządzi się trochę innymi zasadami. Musi być 29er tak jakby bardziej na zewnątrz w środowisku naturalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...