Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, woojj napisał:

.....ładny , ale najlepiej wygląda wersja na Tange ;-))) 

Na 2019 cały czarny, nic szczególnego, poza tym za dużo skoku jak na moje jeżdżenie, cena detal to cena dobrego nowego fulla dla mnie (znam miejsca ;) ) 

Poza tym waga i przy większym łomocie stal/alu/wungiel wali po rękach tak samo w HT (TwardoZadach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, skwarek2 napisał:

za dużo skoku jak na moje jeżdżenie, cena detal to cena dobrego nowego fulla dla mnie

Skoro 140mm to za dużo skoku na Twoje jeżdżenie, to fulla tym bardzie nie potrzebujesz, ergo - ten argument jest inwalidą! 

Waga ramy jest mało istotna - znowu przegrywasz ;) 

Od walenia po rękach to jest amor, stalowa rama jest od walenia po tyłku - tutaj cromo wygrywa - Ty znowu przegrywasz :D 

 

No i stal wygląda miljon razy lepiej, także sorry Skwarek, ale nie łykamy tego! ;) 

A żeby nie robić offtopu, to macie puffina w wersji winter-camo


 

Puffin_zima.JPG

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eccentrtik w planie ogólnym wygląda modnie bo ma opon z paskiem i wojskowy mat, ale już spawy wyglądają jakby go na lotnisku polowym z rozbitego masztu radarowego ulepili. Chociaż taki surowy i pierwotny charakter pięknie by mi pasował to ufaflunieniach ramy taśmą izolacyjną polecam purystom estetyki i dotyku koncentrację na ramach ze złotego okresu aluminium,  albo rasowe jak spod ratraka spawy, albo po polerze niewidoczne... NS jest tymi spa-Wami  w krzakach, o smerfie papo- wygląda podsiodłówka na naprawianą profilaktycznie w fabryce ;)

Ale rower ma być cudowny w jeżdzie nie muskaniu po ramie....  także nie ma że  alu,....

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2019 o 14:32, akkwlsk napisał:

Skoro 140mm to za dużo skoku na Twoje jeżdżenie, to fulla tym bardzie nie potrzebujesz, ergo - ten argument jest inwalidą! 

Mam w sklepie z 3 testówki fulli i nie potrzebuję roweru w swoim garażu na 3 wypady w góry (jeżdze lekkie enduro w górach). Poza tym miałem już 2 fulle i sprzedałem bo mi się nie kalkulowały.

W dniu 4.02.2019 o 14:32, akkwlsk napisał:

Waga ramy jest mało istotna - znowu przegrywasz ;) 

 

Zależy dla kogo?

W dniu 4.02.2019 o 14:32, akkwlsk napisał:

No i stal wygląda miljon razy lepiej, także sorry Skwarek, ale nie łykamy tego! ;) 

Hmm na Stallovym byłeś? Chyba nie? Ja tam bywałem, jeździłem na każdym materiale z którego robi się ramy, a posiadałem Cromo przez 3 lata. Znam środowisko i nie łykam religii i kultu stali. Rower ma dobrze jeździć niezależnie z jakiego materiału jest zrobiony jak pisze itr

W dniu 4.02.2019 o 17:51, itr napisał:

ale już spawy wyglądają jakby go na lotnisku polowym z rozbitego masztu radarowego ulepili

To złóż taki rower na ramie CroMo w kwocie 5000zł :) Ceny części nowych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...