Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, TheJW napisał:

Oglądam te zdjęcia i mi smutno... :( Mój Spec się posypał i nie mogę jeździć w terenie... Amortyzator wysłany przez sklep do Harfy na naprawę/wymianę, pęknięta rama czeka na decyzję producenta, a ja siedzę i się zastanawiam, ile to potrwa i co mi przyślą...

Co się stało ze Specem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kemot1974 Amortyzator dostał dziwnych luzów, serwis nic nie pomógł, wiec musiałem reklamować. A na ramie już jakiś czas temu zauważyłem drobne pęknięcie na sprawie między mufą suportu a widełkami, które teraz się poszerzyło, więc chyba nie mają innego wyjścia jak wymiana.

@Sabarolus Pewnie będą chcieli mi dać Chisela, chociaż szczerze powiem, że po cichu liczę jednak na Epica HT. Ram z 2017r już na pewno nie mają, więc mogliby mi przysłać karbonową. ;) No i malowanie Chisela mi się nie podoba... Pewnie w przyszłym tygodniu okaże się, co i jak z ramą.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2018 o 15:07, 3143k4r2 napisał:

Frame & Fork : Charge Cooker SS Handlebar: Easton EA70 flat 720mm Stem : Thomson Elite X4,700mm Headset : Chris King NoThreadSet Cranks : Truvativ Stylo 32T Pedals : Darmoor Candy Pro Chain : IZUMI Tires : Maxxis Griffter 29x2,0 Rear Hub : Ns Bikes Coaster Single Front Hub: Shimano Slx Rims : Mavic EN 321 29" Seat : WTB Pure V Seatpost: Truvativ Brakes : Shimano Deore 160mm

p5pb16350276.jpg

Tylko mając TAKI napęd można poczuć ból rowerowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kemusi napisał:

A co to za sztyca i siodełko? I jak rower teraz..? 

Sztyca - Accent Execute Pro
Siodło - San Marco Aspide Dynamic
Gripy - Egron GS1

Na napędzie 1x11 jeździ się bardzo fajnie. Cały rower waży 10,6kg z SPD i koszykami. Gripy GS1 bardzo fajne - łapy w końcu nie drętwieją ;) 
Niestety sztyca Accenta to niewypał - coś trzeszczy i nie mogę ustawić odpowiednio odległości siodła więc będę szukał dalej czegoś lekkiego z offsetem 10mm albo innym mocowaniem siodła i w ALU.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio nie jest...sztyca ma swoje zalety ,oprócz amortyzacji , możliwość regulowania nachylenia siodełka śrubą w dolnej części sztycy. Ustawianie trwało u mnie x2 . Po pierwszym przejeździe wyjalem sztyce i zrobiłem poprawkę , trzeba pamiętać o dobrym dokreceniu śruby bo można uszkodzić sztyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jaro0011 napisał:

No właśnie - ta cena :/
Ja szukam czegoś do 300 PLN - zastanawiam się nad Thompsonem 30,9 x 400mm ale wagowo tak sobie...

Nie przesadzaj, Thomson to jedne z lepszych lekkich sztyc jakie można kupić. Stosunek waga/trwałość/cena pomiędzy alu thomsona a innymi sztycami węglowymi jest co najmniej znakomita. Dla mnie osobiście zysk wagowy i komfortu po przejściu na sztyce węglowa nie jest na tyle duży bym koniecznie chciał to zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odsłona X-calibra 2015. Tym razem z nowym napędem.

Koronka Banelss NW OWAL 34, korba SLX,

kaseta SLX 11-46.

Przerzutka i manetka XT.

Łańcuch KMC.

Chodzi to to wyśmienicie. 

Z oryginalnego Treka zaostała sztyca, siodełko i uginacz (który kiedyś też zmienię...)

rower.jpg

Edytowane przez unclednken
  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...