Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

opony max jakie tu wejdą to 2,4" , 2,6" chyba będzie ciężko chyba ze te wąsy drobniutkie poobrywałbym , no myślałem nad schwalbe 2,6", chyba drugi komplet na ujeżdżanie po górach kupię ale to na drugi rok. Na zdjęciu nie widać jego wielkości ale na żywo to potężny rower, koła 29" robią swoje.

Edytowane przez HESHER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu ciekawostka , Deore XT BOOST   34z, to chyba max co przy tej ramie wejdzie przy tej korbie, może korby Dartmoor i ich ramy przyjmą większe koronki, ale za to jestem zadowolony z ustawienia łańcucha jest idealnie na środku czyli 6 zębatka, a więc przekos jest zminimalizowany w maksymalnym stopniu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz wiem, tam jest druga koronka 28z. na ciężkie góry, jak zawitam w góry to po prostu ręcznie zrzucę.

Bladawiec kąt w Primal'u 29" to 66 stopni amor Suntour Durolux pod koło 29" ustawiony na 160.

Ogólnie to żeby go złożyć kupiłem ramę, amor i koła, reszta została sie z tego malca na kołach 26"

Edytowane przez HESHER
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, HESHER napisał:

a juz wiem, tam jest druga koronka 28z. na ciężkie góry, jak zawitam w góry to po prostu ręcznie zrzucę.

Bladawiec kąt w Primal'u 29" to 66 stopni amor Suntour Durolux pod koło 29" ustawiony na 160.

Ogólnie to żeby go złożyć kupiłem ramę, amor i koła, reszta została sie z tego malca na kołach 26"

 

@bladawiec

66 to on ma z amorem 140 wedlug producenta a ze 160 to okolo 65.

http://dartmoor-bikes.com/sites/default/files/documents/2018_Dartmoor_MTB_frames_geometry.pdf

@Hesh17

Nie spada ci lancuch na przekosach ? Duza tarcza jest odsunieta od srodka i na latwych biegach masz spory przekos, ktory moze sciagnac lancuch i jeszcze jezdzisz bez zebatki narrow wide. Przynajmniej ja tak mialem na wybojach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.09.2018 o 19:35, kemot1974 napisał:

@Waza, mowisz i masz, pozdrawiam

IMG_20180617_121239-1664x1248.jpg

Napęd XT 2x10, rower że specyfikacją jest rozpisany w dziale ,, mania lekkości,, wcześniej była czarna rama, reklamacja, dostałem  nową .

Ożesz Ty... a co się stało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...