Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

W przyczepce?

NIe, majac do wyboru jezdzic z zona, czy wozic psy to wole jezdzic z zona.

Nawet jak mam w kolko sluchac

-daleko jeszcze

-jestem glodna

-mozesz wolniej

-dooopa mnie boli

-moze siadziemy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zniesiesz te pjiki to łapaj

Ps. Jutro do mnie siodło od accenta (execute pro) powinno dojść :)

 

9c7e916316c8d.jpg

 

Białe chwyty?? Wozisz ze sobą wilgotną szmatkę z mikrofibry i płyn do czyszczenia?? ;)

Jak chcesz to mam do sprzedania siodło karbonowe Token i normalne czarne koszyki na bidon , zredukujesz wagę :)

Swoją drogą to ciekawy zaplot kolorowych szprych w przednim kole. Kojarzy mi się ze znaczkiem WV-gena i jest bardzo adekwatny do Accenta Peaka. Taki Golf w świecie rowerów. I nie , nie jest komplement.

 

 

Edytowane przez zgucior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zaplot jest w obydwu kołach, i był orginalnie,takie kupiłem. Co do białych chwytów,o ile nie masz rąk całych w smarze to się nie brudzą :D A jak masz w smarze,to po powrocie do domu czyścisz np płynem do naczyń/mycia szyb. Siodełko accenta juz dzis doszło i ząłożyłem. 

Gdybym jeździl caly czas z brudnymi rękoma to bym ich nie kupił. :D Ale tka to jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe chwyty?? Wozisz ze sobą wilgotną szmatkę z mikrofibry i płyn do czyszczenia?? ;)

Jak chcesz to mam do sprzedania siodło karbonowe Token i normalne czarne koszyki na bidon , zredukujesz wagę :)

Swoją drogą to ciekawy zaplot kolorowych szprych w przednim kole. Kojarzy mi się ze znaczkiem WV-gena i jest bardzo adekwatny do Accenta Peaka. Taki Golf w świecie rowerów. I nie , nie jest komplement.

 

 

Widzę typowe januszowe podejście, jakiego (niestety) na tym forum nie brakuje ;) Ale są tutaj pewne zależności. Pewnie "kolega" marzy o jakimkolwiek aucie z grupy VW, bo sam ma rzęcha. Ręce urobione po łokcie w smarze od jego ciągłych napraw i dlatego boi się białych chwytów ;)

 

A ze swoim ogłoszeniem, pomyliłeś działy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe chwyty?? Wozisz ze sobą wilgotną szmatkę z mikrofibry i płyn do czyszczenia?? ;)

Jak chcesz to mam do sprzedania siodło karbonowe Token i normalne czarne koszyki na bidon , zredukujesz wagę :)

Swoją drogą to ciekawy zaplot kolorowych szprych w przednim kole. Kojarzy mi się ze znaczkiem WV-gena i jest bardzo adekwatny do Accenta Peaka. Taki Golf w świecie rowerów. I nie , nie jest komplemenBiedny zgucior

Biedny Zgucior i jego egzystencjalne problemy dotyczące roweruf opartych o ramę Accent'a- wszystkie te ramy począwszy od no-name'ów po romety,kross'y, gianty, specjalizeddy, som warte nic w porównaniu do osprzętu na nie założonym, więc jak już któryś raz się powtórzę rama to pikuś- nie warto siać fermentu.  ;)

 

 

DSC01097.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę typowe januszowe podejście, jakiego (niestety) na tym forum nie brakuje ;) Ale są tutaj pewne zależności. Pewnie "kolega" marzy o jakimkolwiek aucie z grupy VW, bo sam ma rzęcha. Ręce urobione po łokcie w smarze od jego ciągłych napraw i dlatego boi się białych chwytów ;)

 

A ze swoim ogłoszeniem, pomyliłeś działy...

 

BINGO!! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dobra, dwie strony wystarczy.... możecie przestać zanim zrobi się z tego polemika ocierająca o epitety i odwoływanie do sióstr, matek i ilorazu inteligencji (o stanie konta nie zapominając)? :)

Zgucior, jestem pod wrażeniem jak spokojnie przyjąłeś to na klatę - szacunek.
@Marcin P, zajrzyj sobie w album rowerów Zguciora - same 20-letnie padaki :). Następnym razem pomyśl, zerknij zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 dni jeżdżę Trekiem X-Caliber 7

Kwestia gustu oczywiście, ale tak, jak Trek ma wyjątkowo udaną geometrię, tak ich kombinacje kolorów w większości modeli są moim zdaniem równie wyjątkowe i nie uważam tego za zaletę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Csepel ukończony. Pozostały do skrócenia tylko przewody hamulcowe, ale to jak będzie czas.

 

 

gallery_164570_3441_531566.jpg

Ciekawe miejsce na pompkę :) Ogólnie to nie przepadam za niebieskim ale ten ładnie się prezentuje. Pomijając tę butlę ale rozumiem że jesteś z niej dumny i chciałes ją uwiecznić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...