Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

@rmn1, zgrabna maszyna i zdjecie profeska. Poprzednia fota rowniez bardzo mi sie podoba, ale znika na niej rower. Tutaj zdecydowanie lepiej  :thumbsup:

 

A co to za amortyzator? Czy ten rower do hybryda czy jak ?

Chodzi o rower Kovala ten zielony.

 

Tak, to hybryda, amortyzator jest bialy, zero skoku, ale da sie jezdzic  :icon_wink: 

...a na dowod zdjecie z dziewiczego smigania.

Ave stal!

koval

 

Summer%2BMonkey%2B2015-6470001.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zmienie temat :D od kilku miesiecy obserwuje ten temat ( zdjęcia ) i chciałbym zrozumieć czym sie tak zachwycacie w tej stali, i sztywniakach... moze jeszcze nie dorosłem ( mimo moich skromnych 30 lat ) ... ale i tak każdemu sie należy szacunek za rower i ogólnie za 2 kółka, choć mnie sie to nie podoba ale szanuje Wasze zdanie i  zachwyt :) ot tak dla zmiany tematu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forumrowerowe.org/topic/103354-rower-romet-29er-czyli-pretekst-do-dyskusji-o-stali/

 

Tutaj powinieneś znaleźć odpowiedź...nie musisz czytać całego wątku ale jeśli Ci się uda to dostaniesz wiadro rdzy w ramach nagrody ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdu-pierdu a roweru żadnego ;)

 

Genesis Longitude alias Longienek a.k.a. Zwycięski został splusowany. Knard na zadzie, legenda-opona-widmo Dirt Wizard na przedzie. Wagomir płacze z powodu dodatkowych 300g, ale trzyma sie to-to w zakrętach niczym polityk koryta. Opory toczenia podobne do Knarda, musze jeszcze pobawić się cisnieniem... Na pewno jednak nie jest to kapeć który pozostanie w Zwycięskim - widzę tam prędzej Czupaka lub Chronika.

 

 

IMG_3345.JPG

 

IMG_3364.JPG

 

IMG_3352.JPG

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdu-pierdu a roweru żadnego ;)

 

Genesis Longitude alias Longienek a.k.a. Zwycięski został splusowany. Knard na zadzie, legenda-opona-widmo Dirt Wizard na przedzie. Wagomir płacze z powodu dodatkowych 300g, ale trzyma sie to-to w zakrętach niczym polityk koryta. Opory toczenia podobne do Knarda, musze jeszcze pobawić się cisnieniem... Na pewno jednak nie jest to kapeć który pozostanie w Zwycięskim - widzę tam prędzej Czupaka lub Chronika.

 

 

IMG_3345.JPG

 

IMG_3364.JPG

 

IMG_3352.JPG

 

 

POZDRo-:ver

No i piknie, Czarodziej Brudas jest, a i torby pod kolor siadły ;)

Widzę, że i przełożenia są. Ja zadowolony jednak, że też nie singlowalem krampusa. Lubię prostotę singla, ale przełożenia maja swoje zastosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam,czytam i zastanawiam się czy ludziom odejmuje rozumy do cna już tak jak Sobek82 ?? Proponuję wstrzymać się z głoszeniem takich opinii w takich miejscach i WSTAWIAJCIE ZDJĘCIA MASZYN  :wallbash: w pięknych okolicznościach natury błagam admina o oczyszczenie tego miejsca z dyskusji o wyższości wody w rzece nad wodą w stawie 

 

WP_20150612_009.jpg

 

WP_20150525_002.jpg

Edytowane przez venom2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dziewczynki i Chłopczyki, zniknąłem kilka postów,które nie wpisywały się w założenia tematu ,czyli nie zawierały zdjęć rowerów wyposażonych w WielkieKołoKtórePodobnoJestLepsze .

Jak chcecie pogadać o czymkolwiek,to trza było jechać konwencję PiSu,PeO lub innych takich zgrupowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak: 

http://www.forumrowerowe.org/topic/110050-galeria-pokaz-twojego-29era/?p=1693727

potem tak:

http://www.forumrowerowe.org/topic/110050-galeria-pokaz-twojego-29era/?p=1701854

a teraz kolejna faza. Reasumując zamiast:

F1RST >  FOX 32 Float 29" CTD 100mm 

Tektro Draco > Avid Elixir 7 Carbon > Shimano XT M785

 

cube_3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy z takim wynalazkiem tutaj mogę... :) Dzisiaj przyszły opony Panaracer SoarAll 29x2,0'' do mojego trekkinga (fabrycznie 28x1,5) i z takiego:

 

9dff24acf46c.jpg

 

Zrobił się taki:

 

106da5155bc9.jpg

 

Opony weszły bez żadnego problemu, ale niewiele miejsca zostało na błotniki... Wiem, że nóżka, odblaski, bezużyteczne dynamo w piaście etc :) Jak założę błotniki to dojdzie jeszcze bagażnik i sakwy z tyłu, ale póki co wygląda prawie jak rodowity 29-er ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety 29er to nie tylko opony

 

Chodzi mi po głowie przerobienie go kompleksowo, ale nie wiem, czy ma to sens... Rama jest typowo crossowa / trekkingowa i nie wiem, czy ta geometria się sprawdzi. Gdybym miał pewność, że będzie ok to nowy mostek i widelec byłyby już w drodze :) Pewnie lepiej wyszłoby w drugą stronę - kupić ramę dedykowaną do 29-era i przerzucić graty a z czasem zmienić wideł i szpej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

mi przeszkadza :) nie ważny jest wygląd a wyniki...a jesli ktoś uważa że "kurdupel" nie może mieć 29era to powinien pościgac się z moim kumplem który tez ma rozmiar S i wygrywa z wielkoludami

 

heh... Niech żyje czytanie tego co napisałem...

 

To, że ktoś niskiego wzrostu daje radę na 29-erze to i dobrze. Ale ciągle wygląda to suabo. Tak jak dryblas na 26-erze.

 

Taki lajf i sejmowe obrady nie mają nic do tego...

 

I żeby nie bło, że po próżnicy i bez zdjęć...

 

Adios Pószencja...

 

15728036937_b33d299246_b.jpg

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...