Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać ecik3009

 

Jak się sprawuje Canyon SLX?? Długo trwała dostawa i najważniejsze jaki do brałeś rozmiar ramy do wzrostu?? SLX jest na mojej liście wraz z cube elite c68, orbera alma, scott scale orac stumpjumper.

 

Z roweru jestem bardzo zadowolony, wiadomo zima nie pozwala wykorzystać 100% możliwości. Od razu zmieniłem opony oryginalne x-kingi to straszne szmaty poza tym jedna z opon była już rozcięta od nowości (tutaj muszę pochwalić canyona ponieważ sprawę zgłosiłem dopiero 2 tygodnie po odbiorze roweru i wymienili bez problemu) Rozmiar ramy to L mój wzrost to 186cm, przekrok 88cm rama wydaje się być dobrze dobrana, pierwsze co zrobiłem to odwróciłem mostek poza tym wszystko ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro ,kochany retro.Dla mnie to antidotum na wszystko co ma alu ,carbon, biegi i amory oraz zbędny szpej.Do tego lans,inność i frajda że też się da dojechać gdzie chcę kręcąc 1 biegiem.

 

Dokładniej do odpowiedzi na pytanie o co biega w jednobieganiu sztywną stalą poproszę wprost z mej tajnej listy ,yyy..np.

-IvanMTB

zaś przygotuje się :

-Kazafaza  oraz

-Adamos

 

 

 

Oni Trzej wiedzą lepiej.

Edytowane przez ronina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałkowane było ;)

 

Według mnie to nie temat na argumenty i filozofię, trzeba tyłek na singla zapodać, przekręcić w terenie lub nie i wtedy zacząć się wypowiadać/dumać/głosować "za" lub "nie za bardzo"... 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

SpecTeam - co było pod linkiem? bo pojawia się błąd i brak odnośnika - poszło do usunięcia, a jak chcesz wkleić zdjęcie - wklej jedno, dobre bo inaczej narazisz się niektórym bardziej wyczulonym  - temat wałkowany tu od dawna (warto się zaznajomić), niepisana zasada ale dobrze się jej trzymać bo to nie tablica.pl
Ronina - ja wiem, że kochasz swojego jednobiegowca co Ci życie odmienił ale to galeria rowerów a nie podzespołów. Wideł zacny ale z tu umiarem prosimy ;) (bo zaraz zacznie wklejanie przerzutki przykręconej do 29erowca, siodełka itd itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...