Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

..no nie po to chłopaki od lat kombinują z nierdzewką żeby znów napchać kieszenie naszymi drobniakami ale żeby pozbyć się jednego z najważniejszych problemow stali. Pozostaje nadal-niestety- kwestia..ceny.
Zresztą kto ma stal, mocno cieniowane rury i delikatność Pudziana powinien zadbać trochę o ramiaka- i w środku "psiknąć" i na zewnątrz miejsca narażone na obicie okleić mocną folią - tanio, prosto i po problemie.
Jak farba puchnie to pod spodem Ruda grasuje jak nic :)
Tak na moment wracając do Tofiego - dziwi mnie takie podejście - martwi się nakrętka stykającą się z hakiem grubości 4-7 mm ale pozwala wodzie emigrować w podsiodłówkę (co ma czasem i 0,8mm w połowie). Gdzie tu logika się pytam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anarchy,wszoltysik dzięki.Widelec kupiłem w beastie bike.Mam zwykłą sterówkę,dostępne są inne wersje.

mrlukz ramę ważyłem ze sterami 2501g 17" całoąść 9980g bedzie jszcze mniej czekam za nową karbonową sztycą ta jest za krótka.

Edytowane przez rudy1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

wiesz Nabiał, Smoki podobają mnie się od zawsze, dodatkowy punkt dla Jamisa, że twardo trzymał zawsze stal w kolekcji (czego nie można powiedzic o np..marinie - kiedyś bardzo stalowym producencie). W dodatku ten rower spokojny w kolorystyce, bez niepotrzebnych fajerwerków, zdjęcie w terenie, ostre i piony trzyma :) Czemu miało by się nie podobac. I jeszcze jedno - waga roweru uciera łatwo nosa wszystkim tym co krzyczą, że stal tyyyle waży.

Co do Ninera podobnie jak inne carbony - też nie jestem przekonany ( i sam jestem za stalą). Ale o napędzie się nie wypowiem bo wiem, że w wielu stalówkach współczesny napęd/osprzęt źle nie wygląda (patrz np Grajek Kovala). A z crestami to już przesadziłeś (choc ja bym osobiście usunął naklejki).
Nie każdy musi spędzac zimę w piwnicy na polerce by miec w biku takie cusik :)

silver.jpg

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

(mnie też się szkliły ale od pyłu i kurzu walącego ze szlifierki :) )
Napisy grawerowane (piękna robota) a na piastach piaskowane (bez odtworzonych napisów sprzęt wyglądał strasznie "pusto"). No ale to do ramy na łącznikach (po naszemu - mufach) - inny dział, inny smak, klasyka pełną gębą. Do ram spawanych czy na lucie na styk - współczesne osprzęty jak najbardziej.
Aha, a do tych "bezwarunkowych zachwytów". To jest tak jak byś gejowi pokazał piękną dziewczynę i dziwił, że "go nie wzięło". Niektórzy tak mają z aluminium. Ot taki przypadek.

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...