Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

@@anarchy, brak slow obrony na moje obrazki, ale gubienie ostrosci na przedstawianej rzeczy, ktora jest sednem foto raczej nie powinna ci sie podobac :)

 

@@adrianello, wzialem sama rame, ale wlasnie dlatego, ze i tak w kompletnym rowerze wiekszosc komponentow mi nie pasowala

 

znajomy gniecie ea70 z modelu nizej i ponoc bardzo sztywne...wazy z 70kg, ale mocy na pewno generuje duzo wiecej, niz ja :)

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@anarchy, brak slow obrony na moje obrazki, ale gubienie ostrosci na przedstawianej rzeczy, ktora jest sednem foto raczej nie powinna ci sie podobac :)

A mi się wydaje, że własnie autor zdjęć celowo ustawił duży otwór przesłony, by wykonać ciekawszą kompozycję i wyeksponować raz jeden, a raz drugi rower. Jasne, że mógł machąć fotkę na f16, ale przy takim kącie zdjęcia byłyby po prostu denne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce drapac mocno pobocznego watku, ale wg mnie przesadzone tak o 2 dzialki, bo ostre to jest po pol roweru na fotke :P artystycznie niestety nie zawsze jest najlepiej :) byc moze na dobrym monitorze wyglada to lepiej, niz u mnie

 

zeby nie bylo, nie znam sie prawie wcale na fotografii

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce drapac mocno pobocznego watku, ale wg mnie przesadzone tak o 2 dzialki, bo ostre to jest po pol roweru na fotke :P artystycznie niestety nie zawsze jest najlepiej :) byc moze na dobrym monitorze wyglada to lepiej, niz u mnie

 

 

dwie jak dwie, wystarczyło przesunąć o jedną na f2.8 i rzeczywiście byłoby lepiej:) Również sorki za OT, ale co tu robić jak człowiek widzi tyle fajnego sprzętu, a sam musi jeszcze czekać 5 dni zanim pomaca sobie własny nabytek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawię się i dam z jakiś czas coś z większą głębia ostrości. :) Na usprawiedliwienie mam, że na chwilę tylko wyciagnąłem aparat, a niedawno też kupiłem Sigmę 35 1.4 i jeszcze się chyba nie nacieszyłem jej jakością na "pełnej dziurze". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[name=adrianello' timestamp='1367517396' post='1269159] Jednak Cresty?

 

@@nabial A nie rozważałeś obręczy BOR XMD333? Spotkałem się z bardzo dobrymi opiniami na ich temat. Że lżejsze, mocniejsze i z okuciami itp. Aż przez moment zacząłem żałować złożenia seta na Crestach ;) Czym się kierowałeś biorąc Cresta?

Edytowane przez Herodot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xmd ponoc slabo trzymaja rant opony, maja 19mm wewnetrznie i wyszlyby mnie wyraznie drozej, niz cresty...chcialem alexrims supercomp evo, ale amp nie wystarczylo 5 miesiecy roku 2013, aby je sciagnac, a z niemiec znowu byloby jeszcze drozej, niz frm, wiec skoro w tamtym roku nie narzekalem mocno na ztr, to czemu nie jeszcze raz, tym bardziej, ze na 20% wiekszym naciagu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xmd ponoc slabo trzymaja rant opony, maja 19mm wewnetrznie i wyszlyby mnie wyraznie drozej, niz cresty...

 

Pewnie kupujesz Cresty taniej, bo normalnie XMD - 339 zł, a Cresty - 365 zł.

Nic nie mam do Twojego wyboru, ale chyba się sprawdzają skoro:

http://cdn1.coresites.mpora.com/bikemagic_new/wp-content/uploads/2012/05/IMG_1054.jpg

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xmd ponoc slabo trzymaja rant opony, maja 19mm wewnetrznie i wyszlyby mnie wyraznie drozej, niz cresty...chcialem alexrims supercomp evo, ale amp nie wystarczylo 5 miesiecy roku 2013, aby je sciagnac, a z niemiec znowu byloby jeszcze drozej, niz frm, wiec skoro w tamtym roku nie narzekalem mocno na ztr, to czemu nie jeszcze raz, tym bardziej, ze na 20% wiekszym naciagu

 

XMD trzymają ranty bardzo dobrze...u mnie z oponami Ralph Evo 29x2.1. Uszczelnianie pompką stacjonarną z odrobina mydlin bez problemu

Naciąg szprych w XMD jest powalający...jestem zadowolony 

Edytowane przez RufusBiker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

No masz Brachu ode mła oficjalny szacunek i pokłon
Powtórzę to co na prywacie pisałem - jest zaje///sty! A fakt, że to trzecia stalówka w garażu zaczyna budzic u mnie grozę, że gwałtowna miłośc od stali przeradza się w fanatyzm (3 stalówki toż to tyle samo co ja!). 
Świetne geo nawet jestem w stanie przeżyc to 440mm), świetne proporcje, cudownie filigranowe pióra tylnego trójkąta) i jako smaczek "blacha" na przedzie a nie naklejka.

Mam nadzieję, że w Beskidach wzbudzisz popłoch mieszany z pożądaniem u tubylców :)


ps: o zdjęciu się nie wypowiem, bo jak zawsze jest ok, pomimo, że to garaż, że auta z tyłu, a alfa to chyba specjalnie pod siodełko tam zaparkowana :)
ps2: w sprawie tej sztycy w tej ramie wypowie się Koval, ale uwierz Nabiał, że dobra długa elastyczna to cud miód dla orzeszków i duupska
 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Świetne geo nawet jestem w stanie przeżyc to 440mm)

 

 

 

Gdzie?

 

 

A teraz pytanie za 20punktów. Skąd Koval ma sprzęt który oficjalnie nie jest jeszcze dostępny przez 5 dni? Ba! Na oficjalnej blogo-stronie Ragley'a nawet nie ma o nim ani słowa :icon_mrgreen: ..

 

Szacunek...

I.

 

PS

Ofkors JEST MOC :starwars:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No z tego co wiem, pamiętam Koval w El Mariachcim ma tą samą sztycę od roku, dwóch lat? I jakoś nie narzeka (wiem, bo podpytywałem pod kątem kupna).
Z tego co ja słyszałem z bajań przy ognisku i legend pierwsze Bontragery miały z tym problem. Potem już było tylko lepiej. Ale to słyszałem, pod własnym tyłkiem nie sprawdzałem (sam jestem zwolennikiem jarzma a'la thomson dla jasności)

Ivan - a na facebooku nie patrzałeś???? no wiesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i podziwiam. Stal, napęd, skok, wszystko bliskie mi zarówno estetycznie jak i filozoficznie, dzięki czemu widok tego roweru podwójnie mnie cieszy. Mam nadzieję że sprawdzi się w polskich górach, do których jak widzę po wstępniaku z Pinbike jest szykowany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...