Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, moja pierwsza 29, Kona Unit składana od podstaw,

 

Bardzo ładny rower, nawet troszkę się nad czymś takim zastanawiałem niedawno :)

 

niedługo w wersji 3X9

 

Aczkolwiek Unity się najlepiej IMHO prezentują w wersji 1 x 1 ;-) no może 1 x n -- gdzie n<10 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...im dluzej patrze na 26" od momentu zarazenia wirusem 29er tym bardziej wydaje mi sie ze znaczna czesc rowerowego zycia spedzilem na za-malym-prawie-ze-dzieciecym rowerze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...im dluzej patrze na 26" od momentu zarazenia wirusem 29er tym bardziej wydaje mi sie ze znaczna czesc rowerowego zycia spedzilem na za-malym-prawie-ze-dzieciecym rowerze ;)

 

Nie da się ukryć, że powyższe zdjęcie jest b. sugestywne. Aczkolwiek głównie ze względu na to, że 26er jest pokazany w jakimś kosmicznym rozmiarze (21"?).

Jak kogoś natura obdarzyła wzrostem 180 cm -- jak mnie -- to się okazuje, że można sobie swobodnie wybierać to, co najlepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

 

Jak zwykle kwestia gustow i estetyki. Ale jak na moj nomen-omen gust wielki trzepak na malych kolach wyglada tak samo pokracznie jak miniaturowa ramka na wielkiej kiszce.

 

Co nie zmienia jednak faktu ze kazdy powinien jezdzic na tym na czym mu wygodniej.

 

Mniej filozofowania, wiecej cisniecia w korby :icon_cool:

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Bóg mnie pokarał wzrostem 190cm więc Evolution na fotce jest w rozmiarze 21"

miałem Krossa na ramie 20" i niestety był o pół nr za mały, źle się na nim czułem.

 

Ja też od wczoraj odnoszę wrażenie że pół życia spędziłem na rowerze pożyczonym od młodszego brata ;)

sądzę że już niedługo doczekamy czasów gdy rozmiar ramy będzie powiązany z wielkością koła. i nie trzeba będzie kupować ram 21" z malutkimi kółeczkami 26" ;) cudnie by było gdyby rozmiar 21" występował tylko z kołami 27.5 i 29".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżdżę na co dzień crossem, ale teraz nadszedł czas na wymianę ramy. Mam taki problem że raz na jakiś czas wyjeżdżam w teren (nie jakiś straszny ale zawsze teren). I zastanawiam się czy nie kupić ramy B1 Axigon (widzę ze parę osób ma :)). Zależy mi na tym by wchodziły opony 29x1,95 a zazwyczaj ciężko to sprawdzić przed zakupem więc Nordcapp i Shannon odpada.

 

A więc moja prośba jest taka:

Mógłby ktoś wrzucić fotkę z szosowymi oponami (jeżeli takie macie) np. 28x1,50 albo mniej? Chciałbym zobaczyć czy rama od 29era nie wygląda jakoś "śmiesznie" z takimi oponami, bo amorki od 29era do crossów wyglądają nie najlepiej :).

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić fotkę z szosowymi oponami (jeżeli takie macie) np. 28x1,50 albo mniej?

 

Tutaj w wersji szosowej na oponach 1,75:

http://c.wrzuta.pl/wi13377/5a9347f2002077cb4e629a0c/29er_sztywny

 

mam gdzieś jeszcze fotę na oponach 1,5 (38 mm) tez na sztywnym widelcu, ale może jutro.

Sprzedaję teraz ten rower, widelec sztywny także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...