Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

To Panowie nie spotkaliście się w realu?  Hmm zastanawiające... to galeria, więc wycinam swoje pisanie, ale myślę, że w kwestiach estetyki najważniejsze jest to że niektórym podobają się klasyczne widoki rurek o małych średnicach. A aluminiowe ramy są już mniej szlachetne, przekombinowane....

W galerii każdy rower fajnie zobaczyć, a dużo daje jakość fotografii, jeden rower może mieć dwa oblicza... Czekam na więcej i więcej. Nawet z bambusa...

 

 

 

Edytowane przez itr
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2019 o 14:32, akkwlsk napisał:

to macie puffina w wersji winter-camo

Co to jest to charmonijkowe coś na sztycy?

Nie przyciąłeś rury sterowej - co daje wysokość kiery jak w trekingu ;)

Poza stalą, ss, rower poprawny do bólu, biało czarny, nijaki. ale to gusta o których się tu (nie) dyskutuje? ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już spieszę z tłumaczeniem! 

Ad.1 To harmonijkowe coś to osłona Gravity Droppera - kolega z branży, to pewnie zna? 

Ad.2 Tu nie wiem co odpowiedzieć, bo myślałem, że po to jest rura sterowa żeby sobie stack do wzrostu dopasować. A daje wygodną pozycję, bo może Cie to zainteresuje, ale ten mój trekking z 2013 roku ma reacha i ETT tyle co Eccentric 2018 w rozmiarze L :)  

Ad.3 Dzięki za troskę ale mnie nic nie boli, a rower mi się nawet o zgrozo podoba! ;) 

 

P.S. Niech mod nie krzyczy, tylko posprząta te nasze prztyczki w ucho w stosownym czasie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu do oglądania i podziwiania jest ...torba idealna w ramę i czarno białe pasy torby na ramie :), a przerysowanie perspektywy rozkracza punkt widzenia i neguje haromnię dwóch kół tej samej wielkości. Ten rower to w Beskidzie Żywieckim robi węgierskie wiewiórki z górki, na plusowych gumach, z normalnym napędem jedzie jak prawieful :) Także klasyczne orurowanie jak w stali podstawowej początku lat 90 jest takim elementem japońskiego minimalizmu zrobionego na Tajwanie dla europejczyka, który za to musi słono płacić.   Nie wiem czy Inbred, Gienek,  Synguś czy inny sztywniak potrafi być piękny.  Może nocą, albo w miłości do niego. Nie mam pociągu do zakopanego i wolę już zboku np rowery Open z kołami mtb  27,5 .... ale np zjazd na Inbredzie w Górach Sowich jednak jest inny niż na Supreflaju z węglowym przodem...  ale oba rowery bez zawieszenia nie mają porównania do fulla czy zjazdu ze 100 skoku na widelcu...

Poza tym też mam białą ramę, ( zielony mat też zresztą)  Białe rowery, (zielony mat też) są najpiękniejsze!

Proszę też mnie wyczyścić  za moment Panie Modzie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, itr napisał:

przerysowanie perspektywy rozkracza punkt widzenia i neguje haromnię dwóch kół tej samej wielkości

Tu Cie zaskoczę, aktualnie na zadku siedzi Anorektyczny Ardent szerokości niespełna 2,5 cala, zatem nic nie jest rozkraczone, harmonii faktycznie brak! 

Ale już niedługo, idą zmiany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dawno mnie tu nie było ,  a ostatnio odebrałem ( w końcu)  nową maszynę to i czas się pochwalić .

Trek Slash 8 , jak na razie pełna seria ale na wymianę idą tarcze, klocki, opony i pewnie sztyca(nie odpowiada mi jej praca , wole REVIVA).   

Sorki za jakość zdjęć ale po pracy miałem tylko telefon pod reką . 

6bb0ae4c7e81f5e2med.jpg

4fe738b8be95d784med.jpg

0164d80a1672c2d9med.jpg

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Broda napisał:

Trek Slash 8 , jak na razie pełna seria ale na wymianę idą tarcze, klocki, opony i pewnie sztyca(nie odpowiada mi jej praca , wole REVIVA).   

Na początek uporządkuj linki do pulpitu. Do skrócenia, przełożęnia na inne strony itp. Sztyce chodzi Ci o Reverba ?? Jesli tak to daruj sobie. Spory luz łapie po kilku latach. Dużo tańszy odpowiednik Race Face ma mniejsze .

P.S. Rower prezentuje się super !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Broda napisał:

Trek Slash 8

Całkiem zacny koń - choć mi brakuje naklejek w kolorze ramy na amortyzatorze. 

45 minut temu, maczet190399 napisał:

Spory luz łapie po kilku latach.

Mi przez 5 lat nie złapała wielkich luzów - kwestia danej sztuki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, maczet190399 napisał:

Na początek uporządkuj linki do pulpitu. Do skrócenia, przełożęnia na inne strony itp. Sztyce chodzi Ci o Reverba ?? Jesli tak to daruj sobie. Spory luz łapie po kilku latach. Dużo tańszy odpowiednik Race Face ma mniejsze .

P.S. Rower prezentuje się super !!!

 

To fakt linki trzeba trochę skrócić bo są przydługawe.  A sztyce kupię Reviva taka jak mam w drugim bajku.  Nie chce Reverba miałem i tak jak piszesz miał spore luzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szparek z dziś. Uzbrojony w zimowe koła, zimową korbę i najlepsze błotniki dla fulla jakie miałem ever (dla ciekawych, Mudhugger'y):

20190209-123937.jpg

 

P.S. Istnieje spore ryzyko, że kolega @shotgun nabawi się ciężkiej czkawki na skutek ataku histerycznego śmiechu po zestawieniu słowa "zima" z powyższym obrazkiem.

  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtt80 napisał:

Tak, tylko nie w tym dziale... Poniedziałki bywają ciężkie.

Ano ciezkie, jak pizgniesz 4 okna naraz a czas jest pomiedzy awariami.

Mea Culpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...