Skocz do zawartości

[Sakwy] Torebki podsiodłowe Giant


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem nowy na tym forum. Niedawno kupiłem sobie rower Giant MTB i teraz chce sobie dokupić troche akcesoriów. Planuje kupić torebke pod siodełko z firmy Giant. Problem jest w tym, że mam za duży wybór na stronie producenta. ^_^ Pomóżcie mi zdecydować, którą torebkę sobie wybrać. Może macie jakieś doświadczenia z tą firmą lub nawet z konkretnym modelem.

 

P.S. Mam budżet do 100zł. Chce tam wozić jakieś drobne rzeczy np. klucze, komórke, jakąś kase i dorbny zestaw narzędzi.

 

Proszę o pomoc :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja od zeszlego sezonu mam taka:

http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/gear/product/torebka.shadow.srednia.czarna/1040/41201/

 

Tzn taki model tylko nie wiem ktora to jest wielkosc bo sa 3 do wyboru :) W kazdym razie jestem zadowolny i wystarcza w zupelnosci. Co do pojemnosci to wszystko to co napisales zmiesci sie tam bez problemu. W srodku sa jeszcze 2 kieszonki, jedna zaraz na klapie torebki i druga na lewej sciance torebki ktora ma dlugosc jak cala torebka. Caly spod i przod torebki zrobiony jest z czegos podobnego do gumy czy cos w tym guscie, w kazdym razie latwo pozniej zmyc z tego materialu jakies bloto itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...