Skocz do zawartości

[rower] Scott Scale Comp a Elite - 2012


Andriey87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono !

 

Jestem amatorem jazdy na rowerze, jak zrobię 60 km dziennie to jestem spełniony :) Nie wiem dlaczego ale wybór padł na Scott. Czy jest sens wydawania 6k na Elite? Jeżdzę dużo w mieście, czasem troche po lasach :) Jaka to w zasadzie różnica dla mnie pomiędzy tymi modelami? Przerzutki będą zmieniać się szybciej o 0,1 sekunde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli twoja jazda wygląda 80% po mieście 20% terenie to nie ma sensu kupować wysokiego modelu, i czy ogólnie jest sens inwestować w rower MTB, geometria jest niewygodna na miasto, ja odradzam.

 

Mój starszy znajomy ma rower trekingowy kettler - coś mniej więcej takiego http://www.kettler.pl/index.php?tab=rowery&c=1_trekking&u=trekking&id=277

 

po lesie też jeździ a wygoda jest niesamowita, na miasto idealny

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramie chyba zadna, zdaje sie ze tylko osprzet.

co do trekinga - ja bym sie nie pakowal w to, jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. niner na semislickach z mostkiem na + i gieta kierownica bedzie juz bardzo wygodnym rowerem, nawet 'na miasto', aczkolwiek rzeczywiscie geometria scale jest sportowa, moze lepiej poszukac cos o spokojneijszej geo ? na pewno zaraz ktos tu rzuci konkretami w tej materii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...