Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam. Zamówiłem elementy napędu,na stronce oczywiście wszystko dostępne więc myślałem że tak jak w centrumr. zajmie to  dwa dni i po sprawie a tu na drugi dzień dostałem maila że realizacja wydłuży się z o zgrozo 5 do (litości) 9dni roboczych :) czyli ponad 2 tygodnie trzeba liczyć z wysyłką itd .Oczywiście zrezygnowałem z zamówienia

A tak swoją drogą myślę że skoro z pierdółkami typu kaseta czy łańcuch to u nich dwa tygodnie zabawy to co byłoby przy poważnych rzeczach . Jak dla mnie strata czasu. Chłopciątka mają bałagan nawet w tak błahych rzeczach. To tak jakby w piekarni nie wiedzieli czy bułki mają 

Edytowane przez grg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Pierwszy i ostatni raz zrobiłem zakupy na bikestacja... nigdy więcej!!

Ignorowanie i nie  odpowiadanie na maile, nie odbieranie telefonów po zrobionych zakupach..... Obiecanie szybkiego wysłania kupionych towarów a tu oczywiście ściema. Osoba obsługująca moje zamówienie nie posiada elementarnej wiedzy rowerowej na temat sprzedawanych przez bikestacja produktów. Koła na stronie internetowej oznaczone zielonym kółkiem czyli dostępne okazują się jednak niedostępne mało tego po poinformowaniu mnie o tym fakcie informacja taka nie została zamieszczone na stronie więc kolejni klienci są wprowadzani w błąd. Oczywiście gdybym to ja nie dodzwonił się za 20ym razem pewnie dowiedziałbym się jeszcze później. Żenujące jest również to, że koła "dostępne" nie mają wpisanej informacji, że dopiero po kupnie przez klienta są zaplatane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zrobiłem próbne zamówienie w tym sklepie, zamówiłem widelec i oliwkę do łańcucha.

Zamówienie zrobione 31.08. 06.09 dzwonię do sklepu dowiedzieć o co kaman z moim zamówieniem  (status: przetwarzane)

Pani Weronika odbiera i mówi że zaraz sprawdzi na magazynie, po chwili stwierdza że nie może połączyć się z magazynem i oddzwoni do mnie przed godziną 16.

Nie oddzwania, ale za to dostaję maila że moje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 3-4 dni roboczych.

Ok myślę sobie wiedziałem w co się pakuję, trzy, cztery dni mnie nie zbawi.

DzIś tj; 12.09 dostaję wiadomość że maja problemy techniczne z inpostem i czy zgadzam się na wysyłkę kurierem. Odpisałem że zgadzam się i po upływie godziny  dostaję maila z numerem przesyłki.

Myślę że 14.09 paczka będzie u mnie- takie to zakupy w bikestacji :bye2:

Cdn...

 

Edytowane przez Track
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem lata temu i nich i zawsze było tip top, więc wróciłem z zamówieniem w tym roku. Było kilka cześci, pomimo statusów zielonych cześci z nich nie mieli na stanie, o czym nie raczyli mnie poinformować. Po tygodniu dzwonię co z moim zamówieniem, próbowałem wymienić części na inne z ich oferty... 3 następnych propozycji nie mieli, koleś mi zaproponował na zamianę narzędzie, które robiło zupełnie co innego niż to z którego chciałem wymienić! Potem pomimo, że już mieli wszystko na stanie to i tak wysyłali 2, albo 3 dni, już nie pamiętam. Generalnie stanowczo nie polecam, ostatni zakup u nich, chyba że cena naprawdę będzie odstawała kosmicznie od konkurencji, w innym przypadku sorry.

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem u nich nie kupować ale się złamałem i jestem zaskoczony na plus. Dwie piasty,  jedna na Alle druga przez stronę. Ta przez Allegro wysłana następnego dnia roboczego, w sprawie drugiej zadzwoniłem z zapytaniem kiedy będzie, dostałem obietnicę telefonu z informacja na dzień następny i tel z potwierdzeniem dostępności i wysyłki był. Jedna jaskółka nie czyni wiosny ale teraz będę brał ich pod uwagę przy kolejnych zakupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prywatna opinia - uczciwi ale mają bałagan... kupowałem u nich wcześniej i nie było większych problemów (no może czas nigdy nie pokrywał się z obietnicami ze strony internetowej, ale bez przegięcia, znałem opinie wiedziałem że "2 dni" to 7), ale z pół roku temu brałem klamkę m785 (status - dostępna od ręki) przez alle, zapłaciłem przy aukcji od razu. Dzień później przyszła prośba o zapłatę, kilka sprzecznych info o numerze zamówienia (różne numery różne statusy etc.), potwierdzenie wysłania, kolejna prośba o zapłatę, kolejny mail o nadaniu kolejnego numeru zamówienia... Kilka maili wymieniliśmy... Co ważne zawsze grzeczne i szybkie odpowiedzi. W sumie po tygodniu klamka przyszła wysłana chyba drugiego czy trzeciego dnia od zakupu więc normalny czas oczekiwania. Jednak kanonada bezsensownych maili (w części wyszły już po nadaniu przesyłki, jak towar był już w drodze) zostawiła wrażenie owego "bałaganu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

NIE  POLECAM  : Zamówienie złożone 14 marca 2018.Po dwóch tygodniach telefon, że umknęło obsłudze moje zamówienie, ale sprzęt jest już szykowany ( 29 marca)
9 kwietnia : sklep nie może znaleźć ponownie zamówienia.Niestety, w między czasie poleciłem sklep znajomemu. Również i to zamówienie zostało olane.
Z całą pewnością NIE P O L E C A M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Raczej nie polecam.Bałagan mają straszny.Równy miesiąc po złożeniu zamówienia w końcu znudzony czekaniem i czytaniem 'przetwarzane' zadzwoniłem i usłyszałem że wyślą za tydzień-dwa bo nie mają towaru-a na stronie ilość nieograniczona.W końcu dostałem to za co zapłaciłem,ale gdybym się nie upomniał to czekałbym do dziś.Czemu kupiłem u nich-chciałem sam sprawdzić ,a że 27zł. to nie majątek to sprawdziłem.Zakupy dla bardzo cierpliwych ,o ile okazja cenowa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas nie miałem problemu.  Teraz mam i to z towarem, w którym ponoć się specjalizują.

Czyli zamówiłem kilka tygodni temu koła.  Według info ze strony były na stanie, więc wysłanie powinno być formalnością.

No cóż, czekam po dziś dzień, a na emaile dostałem odpowiedź w liczbie zero.  Jutro konkretniejszy kontakt, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła dostałem, ale:

- nie dlatego, że zadzwoniłem i powiedziałem co myślę - bo nikt nie odbierał telefonu;

- nie dlatego, że ktoś się zreflektował że zamówienie leży prawie od miesiąca a klient się dobija  - bo nikt się nie zreflektował;

- dlatego że zapowiedziałem kroki prawne.

Dziękuję i nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 15.04 chwyty i lampki na bikestacji bo wszystkie towary widniały jako dostępne. Po tygodniu napisałem maila i kilka dni później otrzymałem odpowiedź że wysyłka będzie jutro. Czekałem kolejne 2 tygodnie aż 11.05 dostałem maila że jednego z dwóch zamówionych towarów nie ma. Zwrócili mi pieniądze ( całe szczęście ) a drugą część wysłali. Kontakt na beznadziejnym poziomie. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie olewają klientów , zamówiłem suport, zapłaciłem a suportu "ni ma" . Tknęło mnie po zawarciu transakcji że chyba coś mi się obiło o uszy iż są krętaczami i mataczą. Na stronie aukcyjnej napisane jest "wysyłka natychmiast " wybrałem kuriera i lipa, dzwonię ok 16  bo podają że info linia do 17 a tu zonk koniec już o 16  Zdecydowanie nie polecam. Pierwszy i ostatni raz zrobiłem u nich zakup  

Edytowane przez beja
dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamówiłem klocki,  tarcze i gripy. Zamówienie poszło w środę o 22 email wysłany systemowo że gdy paczka zostanie nadana będą powiadomownia. Na szczęście za pobraniem, więc oprócz czasu nic nie straciłem. Dziś piątek (08.06) i stan na godzinę 10:20 dalej brak nadania. Zobaczymy jak to się rozwinie. Zakupy u nich 1 raz robione, miałem nadzieję na dostawę dziś (napisane dostawa w kolejny dzień roboczy) ale no cóż, zostało czekanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten sklep to jest flagowa kpina. Najgorszy jaki kiedykolwiek istniał. Łżą od zawsze, obiecują, że lada dzień, stany magazynowe zawsze "dostępne" a potem gehenna i tupanie nóżkami.

 

Od lat ze wszystkich zakupów jakie robiłem bikestacja wiedzie prym w kategorii najgorszy sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...