Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za lanie wody? Naprawdę szkoda czasu na oglądanie takich bzdet.

To prawda,że merytorycznie koleś nie jest może najlepszy (kilka razy udzielał takich porad,że widać od razu, że za bardzo się nie zna) ale ma gadane :) Mówi płynnie, bez zacięć i dobrze się go słucha.

Z tego co się zorientowałem to współpracuje z Bikestacją - oni mu podsyłają towar do pokazania/przetestowania a on robi o tym filmy przy okazji zamieszczając linki do sklepu.

Pod wpływem wielu negatywnych komentarzy pod tymi filmami, o których wspomina o Bikestacji postanowił im pomóc niczym Gesslerowa - jak będzie zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście, bardziej zastanawiające jest jak taka "rewolucja" miałby wyglądać. Co przyjedzie do BS i zorbi wywiad (film_ o tym jak bardzo nie mają towaru na magazynie, albo że logistyka leży i kwiczy ? Sam się osobiście przekonałem, że nagminne jest już wystawianie i sprzedawanie towru którego się nie ma, trzeba sprowadzić z Niemiec czy innej Holandii. Zastanawia mnie tylko gdzie jest granica ludzkiej uczciwości? To te pare złotch które poleży na koncie - bo i tak trzeba oddać? A może to chodzi o to żeby "nałapać frajerów" - 10 kupi, 4 zrobi awanture a reszta spokojnie poczeka i biznes się kręci. Wiem o czym mówię bo niestety sam pracowałem w firme które działała podobnie - jakieś 8 lat temu i zupełnie inna brażna.

 

A może po prostu wstyd pokazać, że ma się magazyn na 100 tyś zł a na sklepie oferta na 2 mln? Bo co bo ludzie nie przyjdą jak nie masz całego katalogu Shimano, Sram czy innego Fox'a ? Z doświadczenia trochę musze to potwierdzić ....ale wystarczy podać REALNE terminy (nawet z zakładką) i już jest inczaej bo wiesz czego się spodziwać.

 

Niemniej temat ciekawy z tą rewolucją, zobaczymy na czym ma to polegac.

Edytowane przez tomek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikestacja działa już tyle lat na rynku, że wartość magazyny nie powinna już robić na nich wrażenia. 100 tys to jest pikuś, byle sklepik ma większe stany. Może po prostu za tanio sprzedają i jednak trzyma ich ten magazyn.

Z drugiej strony upilnować to wszystko bez odpowiedniej ilości ludzi i dobrego systemu to też nie jest prosta sprawa. 

Edytowane przez lewocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie strony na tym skorzystają, czyt. Bikestacja i Szajbajk, a nie oszukani klienci. Bikestacja próbuje zmienić wizerunek dzięki Szajbajkowi, a Szajbajk wybić swój kanał na YT dzięki BS (chodź i tak już jest popularny).

 

HAHAHA śmiać mi się chce od kiedy to zobaczyłem. Fajny kanał prowadzi gościu z Dobrerowery, konkretne tematy, ciekawie przedstawione. A ten Szajbajk mam wrażenie, że przerost treści nad formą. Pierdu pierdu 20min filmiku 1 ciekawa informacja.

 

Bikestacje nie stać na prowadzenie swojego kanału na YT (nie finansowo, raczej pod względem treści przekazu) i kupuje sobie Szajbajka do promowania. Jest to jedna z pierwszy zasad marketingu w poradnikach dla sklepów internetowych :)

 

Edytowane przez mtbikeer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłuda jak w polityce! Tutaj jakieś żałosne rowerowe rewolucje sklepu (kto to ku.. wymyślił?) a ja na zamówienie (1100zł) czekam dwa tygodnie, po tym czasie rezygnuję z zamówienia i proszę grzecznie o pieniądze. I co? I leci już drugi tydzień w oczekiwaniu na zwrot pieniędzy!!!! Ani "przepraszamy" ani pocałuj ....OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!! Na miesiąc czasu pozbyłem się 1100zł.... We wtorek zgłaszam ich do Rzecznika praw konsumentów.

 

Jeden wielki przekręt, a nie rewolucje.

Chyba za dużo naoglądali się naszej obecnej pani minister edukacji. I będą prowadzić ogólnopolską debatę hahaha.Dobra zmiana w Bikestacji. Rozbawili mnie do łez, żeby Klienci sklepu uczyli właścicieli sklepu jak się prowadzi biznes. To tylko w Polsce :)

 

ps. Tak, utworzyłem konto, aby napisać moja przygodę z tym sklepem (nie obrażając innych sklepów) i opinię na bieżący temat.

 

ps. Mój podobny post do powyższego, na youtubie pod filmem Szajbajk został skasowany, także wiecie ile to jest warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obserwuję szajbajkowy kanał od prawie początku i nie zauważyłem poważnych wtop. Pomijam kwestie treningu, który mnie nie interesuje i nie mam o tym pojęcia. 

Jeśli autor kanału smaruje bajkstacjowy tyłek a bikestacja smaruje tyłek jutuberowi to obie strony się przejadą na tym, jeśli faktycznie poza smarowaniem nic z tego sensownego nie wyniknie.

 

 

 

Mój podobny post do powyższego, na youtubie pod filmem Szajbajk został skasowany, także wiecie ile to jest warte.

Pod filmem jest dużo komentaży, także negatywnych. Nie zostały usunięte. Mój również. Więc albo zmyślasz, albo napisałeś coś niezbyt kulturalnego (o czym jest mowa, właściciel kanału nie toleruje chamstwa) i Twój wpis poleciał. 

Tu również obrabianie komuś tyłka (przy masie powodów by to zrobić) w pierwszym poście nowego uzytkownika kiepsko pachnie. Nie licz na zrozumienie. Na pewnie rzeczy - choćby wiarygodność - pracuje się długo. Tak jak na swoją wiarygodność zapracowała BS.


 

 

Tutaj jakieś żałosne rowerowe rewolucje sklepu (kto to ku.. wymyślił?) a ja na zamówienie (1100zł) czekam dwa tygodnie, po tym czasie rezygnuję z zamówienia i proszę grzecznie o pieniądze.

 

Mogłeś zamówić za pobraniem. Metoda dobra, sprawdzona latami. NIe musiałbyś prosić o swoją własność.

Skoro trafiłeś na ten temat to pewnie i trafiłeś na negatywne komentarze, szczegolnie ostrzegające przed takimi a nie innymi metodami płatności.

W dzisiejszych czasach łatwo jest nie dać się oszukać. Jeśli bardzo się chce nie ucierpieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje nic rowerowego przez internet wiec nic mi do tego jak postrzegana jest BS. Zabieram głos tylko dlatego, że niektórzy wycierają sobie gębę tym forum by dołożyć szajbajkowi. Już padło stwierdzenie, że "merytorycznie nie jest najlepszy, w sumie się nie zna ale ma gadane". Gdzie indziej, że jak nawet będzie promował BS to straci wiarygodność. Nie wiem czy to intelektualna nie moc niektórych, czy czyste sk$#@%@wo z ich strony bo jakoś nie ogarniam tego braku wiarygodności w porównaniu grup osprzętu czy innych szpejów. Są jakieś granice gdzie pewne sprawy się oddziela od siebie i warto ich nie przekraczać.

I na koniec jak ktoś co nie jest w dzisiejszych czasach tajemnicą nadal wybiera BS a potem się żali jak to nie dostał towaru to kim jest?? Ryzykantem, masochistą, idiotą, ... Nie potrzebne skreślić. Tyle z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram głos tylko dlatego, że niektórzy wycierają sobie gębę tym forum by dołożyć szajbajkowi. Już padło stwierdzenie, że "merytorycznie nie jest najlepszy, w sumie się nie zna ale ma gadane". Gdzie indziej, że jak nawet będzie promował BS to straci wiarygodność. Nie wiem czy to intelektualna nie moc niektórych, czy czyste sk$#@%@wo z ich strony bo jakoś nie ogarniam tego braku wiarygodności w porównaniu grup osprzętu czy innych szpejów. Są jakieś granice gdzie pewne sprawy się oddziela od siebie i warto ich nie przekraczać.

 

Akurat z tym należy się zgodzić.

Osobiście nie do końca rozumiem sens tego odcinka,kanał Szajbajka ogólnie lubię,z reklamą bs u niego nie mam problemu,bo już u nich nie kupuję,ani kupował nie będę,ale...

Pomijając jego motywy,do kogo jest to adresowane ?

Na forach rowerowych (nie tylko tu),bs ma fatalną opinię,ludzie subskrybujący ww kanał,to ludzie raczej odrobinę bardziej interesujący się kolarstwem,i w większości to te same osoby co na forach.

Do jakiegoś masowego odbiorcy i tak nie dotrze.

Jakimiś reklamowanymi rewolucjami,nie przekona tych ludzi do bs,raczej może część z nich do siebie zniechęcić.

Mimo osobistej sympatii do Szajbajka,to nie był/jest dobry pomysł.

Edytowane przez Quell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, ja w ogóle nie rozumiem tego że wątek o Bikestacji ma 43 strony, sklep został zrównany z glebą, a niektórzy i tak tam kupują, a potem... dołączają do wątku ze swoimi opiniami :))) Kompletnie niepojęte - jak mnie ktoś ostrzega wielokrotnie przed jakimś sklepem NIE KUPUJĘ tam :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...