Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym ja był odpowiedzialny za działalność na forach to w ich przypadku:

- niczego bym nie pisał;

- przeanalizowałbym treść mojego tematu, szczególnie zwróciłbym uwagę na te aspekty, które najbardziej leżą

- po kilku miesiącach przeanalizowałbym nowe opinie w temacie i dopiero wtedy pisałbym cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdym aspekcie naszego życia, różne firmy stosują "Over-selling". Zapewne i BS również to stosuje. Liczy się sprzedaż i złapanie klienta.

Sklep internetowy to nie to samo co sklep stacjonarny. Każdy ma do zaoferowania co innego co do swoich "cen i usług"..

Kupując w sklepie internetowym zdaje sobie sprawę, że często jest to tylko pośrednik. Zakładam, że stan magazynowy na stronie zawsze jest na wyrost.

Zatem czas realizacji to tylko pobożne życzenia konsumenta. Naiwna wiara, że to co jest na stronie ze stanu magazynowego odzwierciedla faktyczny stan.

 

Jestem w stanie zrozumieć obsuwy czasowe w realizacji zleceń.

Co do jakości wykonania usług (np zaplot koła) tutaj się nie wypowiadam. Bo nie wiem jak to robi BS. Tutaj nie powinno być jednak żadnego ale.

 

Każdy powinien sobie odpowiedzieć na jedno podstawowe pytanie. Czy priorytet dla nas ma cena czy czas. Wtedy odpowiedz gdzie kupić jest prosta.

Poza tym mamy wybór. Jak gdzieś ktoś się zrazi nikt nie każe mu tam więcej robić interesów.

 

Pozostaje mieć nadzieje, że dobre sklepy stacjonarne utrzymają się na rynku. Bo konkurować ze sklepami internetowymi na pewno jest ciężko.

 

Ja bym jednak nie karcił kolegi z BS. Taka "wtyka" może nam pomóc w zetknięciu z wielkim molochem i trybami korpo.

Edytowane przez lukaszz78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zetknąłem się z tym że rzeczywisty stan i stan podany są zgodne. W kilku sklepach. Da się jeśli się chce. Żadnych pobożnych życzeń.

 

Poza tym jeśli nie wierzę w cyferki na stronie, dzwonię, proszę o weryfikację i sprzedawca zapewnia że ma a jak kupuję to nie ma to jak do tego podejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia na świeżo.

 

21 września dokonałem zakupów w tym sklepie. Zamówienie zostało zrealizowane po 2 tygodniach oczekiwania. O dziwo na maile odpisywali niemal natychmiast. Niestety w specyficzny dla siebie sposób. Kliencie zapłaciłeś mamy cie w dupie. Czekaj łaskawie na zamówienie może ci je wyślemy a może nie. W końcu nie wytrzymałem, wypowiedziałem umowę kupna i żądałem zwrotu pieniędzy. Na to nie odpowiedzieli tylko wysłali mi zamówienie. Już nie chciało mi się  z nimi użerać odsyłać tego i szarpać się ze zwrotem więc zamówienie odebrałem. Jednakże odradzam każdemu ten sklep.

 

Jeśli chcesz zapłacić pieniądze za towar, otrzymac go wtedy kiedy łaskawy pracownik będzie miał kaprys ci go wysłać, jeśli lubisz kiedy ktoś ma cię głęboko w dupie to jest sklep dla Ciebie. Jeśli natomiast lubisz robić bezproblemowe zakupy, mieć towar na następny dzień u siebie w domu itd to zdecydowanie nie jest sklep dla Ciebie.

 

Szkoda że trafiłem na ten wątek dopiero teraz... ale wiecie szajbajk polecał na kanale to i kupiłem u nich. To jedna z 2 najgorszych transakcji internetowych jakie przeprowadziłem w życiu. Z takim betonem w sieci jak oni nie spotkałem się już ładnych parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie jesteś winien, naprawdę nie trzeba dużo doświadczenia z zakupami internetowymi żeby widzieć że z góry się nie płaci. Nie rozumiem w ogóle po co ryzykować dla kilku złotych...

 

Oczywiście że sam jestem sobie winien. To ja zrobiłem tam zakupy. Pozwól jednak szanowny kolego że to jednak ja będę decydował kiedy, gdzie i w jaki sposób będę płacił za zamówienia. Transakcje w "internetach" robię od 15 lat i jak dotąd miałem ze 2 przypadki kiedy się nie udały. Jednym z nich było właśnie użeranie się z BS. Ale chylę czoła, nie sprawdziłem opinii o sklepie, spieszyłem się i kupiłem w ciemno (nie tak do końca w sumie, jak pisałem wcześniej pozytywnie o sklepie wyrażał się szajbajk, którego czasem oglądam na yt). Ale tak sam jestem sobie winien.

 

Ps. przeczytałem parę postów do tyłu i tłumaczenie niekompetencji sklepu jest żałosne. Morti jakbyście mieli mi coś dać za darmo to twoje tłumaczenia mogę jak najbardziej przyjąć. Będąc w pozycji obdarowanego nie mogę mieć o nic pretensji. Jednak z pozycji kupującego - kupuje wymagam, twoje tłumaczenia są żałosne. Powiem to po polsku. Gówno mnie obchodzi jakie macie problemy, ile pieniędzy zamroziliście w towarze oraz czy trzymacie go w piwnicy, garażu czy u siebie w domu pod łóżkiem. W momencie finalizowania transakcji - kupiłem, zapłaciłem wymagam otrzymania zamówionego towaru zgodnego z opisem na stronie/aukcji. Dziwie się że wasze złodziejskie podejście jeszcze się na was nie zemściło. Tak złodziejskie bo to jest nic innego jak okradanie klienta. Klient zapłacił to nie ma wyjścia musi czekać na towar. Obracacie jego pieniędzmi przez określony czas, otrzymujecie nieoprocentowany kredyt kupiecki w postaci pieniędzy zapłaconych przez klienta. Nie odprowadzacie od tego również podatku. I biznes się kręci. Okradacie w ten sposób klienta, i państwo. Słowa krytyki, nawet konstruktywnej w Waszym przypadku to jak rzucać grochem o ścianę. Nie słuchacie nikogo, ale oczekujecie zrozumienia Waszych argumentów. Jak dzieci. Negatywne posty na fb usuwacie. Na szczęście są fora jak to lub system komentarzy allegro.

 

Człowiek całe życie uczy się na własnych błędach. Ja w każdym bądź razie nauczony nowym doświadczeniem jeszcze raz przestrzegam przed zakupem w Bikestacji.

Edytowane przez bory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie "my"?

Ja i inni moi współpracownicy :)

Gdybym ja był odpowiedzialny za działalność na forach to w ich przypadku:

- niczego bym nie pisał;

- przeanalizowałbym treść mojego tematu, szczególnie zwróciłbym uwagę na te aspekty, które najbardziej leżą

- po kilku miesiącach przeanalizowałbym nowe opinie w temacie i dopiero wtedy pisałbym cokolwiek

 

Nie jestem "służbowo" odpowiedzialny za działalność na forach, po prostu prywatnie służę pomocą. Jeśli ktoś z was ma mi to za złe, trudno, ja w każdym razie zapraszam do kontaktu wszystkich którzy mają jakieś pytania dotyczące BS, chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za złe? To jak chirurg, co zaszył pacjentowi nożyczki. Jest po pacjencie a koleś od PR szpitala próbowałby coś klecić na obronę szpitala.

 

Pomożesz nie pisząc głupot.

Jak na razie odrabiasz bardzo kiepsko ten wolontariat.

Naczytałeś się tu dość przekonujących opinii (chyba że ich przesłanie nie dotarło, na co wygląda), idź do kumpli i im pomóż ogarnąć ich denne podejście do handlu.

Chcesz pomóc ludziom? To zajmij się spieprzonymi zamówieniami, nie marnuj czasu tu bo jak na razie macie na forum przesrane. Wróć za jakiś czas i zobacz czy coś się zmieniło. Ostatnie świetnie zrealizowane zamówienie było 21 września. Podpowiem Ci co robić - odezwij się przez PW do tego użytkownika i zaproponuj mu jakieś sensowne zadośćuczynienie za Waszą niekompetencję. "Odkop" inne posty z negatywami i zrób to samo, podziękuj za to że nie jest to negatyw na Allegro bo tam jego konsekwencje (i konsekwencje opinii wysłanej przez nie zadowolonego klienta do obsługi Allegro) mogą być dużo gorsze.

Weź się do sensownej roboty bo tu narazasz się na śmieszność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za złe? To jak chirurg, co zaszył pacjentowi nożyczki. Jest po pacjencie a koleś od PR szpitala próbowałby coś klecić na obronę szpitala.

 

Pomożesz nie pisząc głupot.

Jak na razie odrabiasz bardzo kiepsko ten wolontariat.

Naczytałeś się tu dość przekonujących opinii (chyba że ich przesłanie nie dotarło, na co wygląda), idź do kumpli i im pomóż ogarnąć ich denne podejście do handlu.

Chcesz pomóc ludziom? To zajmij się spieprzonymi zamówieniami, nie marnuj czasu tu bo jak na razie macie na forum przesrane. Wróć za jakiś czas i zobacz czy coś się zmieniło. Ostatnie świetnie zrealizowane zamówienie było 21 września. Podpowiem Ci co robić - odezwij się przez PW do tego użytkownika i zaproponuj mu jakieś sensowne zadośćuczynienie za Waszą niekompetencję. "Odkop" inne posty z negatywami i zrób to samo, podziękuj za to że nie jest to negatyw na Allegro bo tam jego konsekwencje (i konsekwencje opinii wysłanej przez nie zadowolonego klienta do obsługi Allegro) mogą być dużo gorsze.

Weź się do sensownej roboty bo tu narazasz się na śmieszność.

 

Na szczęście inni mają zupełnie inne podejście i potrafią zrozumieć po co się tu odezwałem :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby, nie ośmieszać się.

Wzbudziłeś swoim partyzanckim pojawieniem się w temacie spore kontrowersje. Oficjalnie, nieoficjalnie, ja, my i takie tam. 

 

Dziwię się że do tej pory żaden z Waszych zadowolonych klientów na Allegro nie doprowadził do zawieszenia albo zamknięcia Waszego konta. To bardzo łatwe a Allegro nie ociąga się zbytnio by to zrobić, do wyjaśnienia sytuacji. 

 

Czytając te pierdoły nadal mam wrażenie że nie nachodzi Was żadna refleksja dlaczego (najprawdopodobniej) spadły Wam obroty.

Jest tyle sposobów żeby Wam "pomóc", yt, facebook, fora rowerowe, portale rowerowe, masa miejsc gdzie można podzielić się opiniami na Wasz temat.

Macie szczęście że ludziom aż tak bardzo się nie chce robić z Wami porządku. 

 

Wchodzę na Waszą stronę, klocki do tarczówek, szukam, znajduję, podane że dostępne. Dzwonię do Was, pytam czy faktycznie się to zgadza. Dostaję odpowiedź że tak, że macie, że sprawdziliście.

Klepię zamówienie..

Po kilku dniach nadal jeździć nie mogę, bo okazuje się (po kolejnym kontakcie z Wami) że jednak towaru nie macie. 

Nie pisz pierdół że klocki zeszły w ciągu paru sekund od rozmowy na temat dostępności. A nawet jeśli by zeszły to przecież macie dostęp do stanów magazynowych i jeśli wchodzi Wam zamówienie którego zrealizować nie możecie to zawsze możecie klepnąć maila z info na ten temat. Ja zrobiłbym to jak tylko zauważyłbym taką sytuację.

Na szczęście dla mnie zamówienie było pobraniowe więc je anulowałem. Z podziękowaniem za kompetentną obsługę zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morti wiec zadam ci pytanie, a w zasadzie kilka konkretnych pytań.

Dlaczego sklep internetowy bikestacja.pl nie szanuje klienta ?

 

Dlaczego w regulaminie sklepu opisany jest czas wysyłki do 5 dni roboczych ?

 

Dlaczego kiedy klient prosi o możliwe przyspieszenie realizacji zamówienia sklep bikestacja zasłania się regulaminem, odpowiadając że realizacja zamówienia trwa do 5 dni roboczych, odpowiada sarkastycznie że nie rozumie o co chodzi przecież kupujący zaakceptował regulamin. Dlaczego sklep bikestacja nie stosuje się do własnego regulaminu i nie wysyła towaru w regulaminowym terminie 5 dni roboczych ?

 

Dlaczego sklep bikestacja nie może być jak inne sklepy i realizować zamówień na bieżąco ?

 

Dlaczego stany magazynowe na stronie sklepu nie odpowiadają stanom rzeczywistym ?

 

Dlaczego sprzedajecie towar którego nie macie na stanie ?

 

Dlaczego przyjmujecie zamówienia na towar którego nie macie, pobieracie za niego płatność z góry i obracacie pieniędzmi klienta ?

 

Mogę tak pytać i pytać.

 

Edytowane przez bory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem, zapraszam do kontaktu z każdym konkretnym pytaniem.

 

Jak już wspomniałem, skontaktuj się z autorami postów w tym temacie, którzy nie byli zadowoleni z jakości Waszych usług. Wysil(cie) się choć trochę i zróbcie coś sensownego ze swojej strony.

Aaaa, chyba że zaczynacie od nowa, metoda grubej kreski.

Morti wiec zadam ci pytanie, a w zasadzie kilka

Dlaczego sklep internetowy bikestacja.pl nie szanuje klienta ?

 

Dlaczego w regulaminie sklepu opisany jest czas wysyłki do 5 dni roboczych ?

 

Dlaczego kiedy klient prosi o możliwe przyspieszenie realizacji zamówienia sklep bikestacja zasłania się regulaminem, odpowiadając że realizacja zamówienia trwa do 5 dni roboczych, odpowiada sarkastycznie że nie rozumie o co chodzi przecież kupujący zaakceptował regulamin. Dlaczego sklep bikestacja nie stosuje się do własnego regulaminu i nie wysyła towaru w regulaminowym terminie 5 dni roboczych ?

 

Dlaczego sklep bikestacja nie może być jak inne sklepy i realizować zamówień na bieżąco ?

 

Dlaczego stany magazynowe na stronie sklepu nie odpowiadają stanom rzeczywistym ?

 

Dlaczego sprzedajecie towar którego nie macie na stanie ?

 

Dlaczego przyjmujecie zamówienia na towar którego nie macie, pobieracie za niego płatność z góry i obracacie pieniędzmi klienta ?

 

Mogę tak pytać i pytać.

 

 

Odpowiedź jest prosta: dlatego że pracują tam inni Morti. Ludzie którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu biznesu (jakiegokolwiek). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowniku tobo - takie osobiste wycieczki to naprawdę niskie i nie wprowadza nic do tematu, to już chyba tylko wyładowanie jakiś swoich osobistych frustracji. Jak już pisałem parę razy, nie jestem tu służbowo, nie będę też "adwokatem" BS. Zwyczajnie chętnie pomogę każdemu kto ma pytanie o swoje zamówienie lub dowolny inny problem z BS. Jednak podkreślę to jeszcze raz, jestem tu jako prywatna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowniku tobo - takie osobiste wycieczki to naprawdę niskie i nie wprowadza nic do tematu, to już chyba tylko wyładowanie jakiś swoich osobistych frustracji. Jak już pisałem parę razy, nie jestem tu służbowo, nie będę też "adwokatem" BS. Zwyczajnie chętnie pomogę każdemu kto ma pytanie o swoje zamówienie lub dowolny inny problem z BS. Jednak podkreślę to jeszcze raz, jestem tu jako prywatna osoba.

Nie no to w myśl powiedzenia pluń świni w ryj a ona ci na to że deszcz pada.

 

Kiedy ktoś ma do ciebie pytanie lub uwagę, przedstawia konstruktywną krytykę to nie jesteś tu służbowo, nie jesteś adwokatem. Ale za chwilę piszesz że chętnie pomożesz każdemu kto ma pytanie o zamówienie lub inny problem z BS.

 

Zadałem ci tych pytań ze 7. Nie odpowiedziałeś na żadne. Zastanów się po co wiec udzielasz się w tym temacie i jako kto ?

 

Jesteście betonem internetu. Tak twardym że przez waszą mentalność nic się chyba nie przebije. Szkoda czasu na pisanie...

Edytowane przez bory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morti wiec zadam ci pytanie, a w zasadzie kilka konkretnych pytań.

Dlaczego sklep internetowy bikestacja.pl nie szanuje klienta ?

 

Dlaczego w regulaminie sklepu opisany jest czas wysyłki do 5 dni roboczych ?

 

Dlaczego kiedy klient prosi o możliwe przyspieszenie realizacji zamówienia sklep bikestacja zasłania się regulaminem, odpowiadając że realizacja zamówienia trwa do 5 dni roboczych, odpowiada sarkastycznie że nie rozumie o co chodzi przecież kupujący zaakceptował regulamin. Dlaczego sklep bikestacja nie stosuje się do własnego regulaminu i nie wysyła towaru w regulaminowym terminie 5 dni roboczych ?

 

Dlaczego sklep bikestacja nie może być jak inne sklepy i realizować zamówień na bieżąco ?

 

Dlaczego stany magazynowe na stronie sklepu nie odpowiadają stanom rzeczywistym ?

 

Dlaczego sprzedajecie towar którego nie macie na stanie ?

 

Dlaczego przyjmujecie zamówienia na towar którego nie macie, pobieracie za niego płatność z góry i obracacie pieniędzmi klienta ?

 

Mogę tak pytać i pytać.

1. Szanujemy każdego klienta

2. Nie rozumiem pytania - taki po prostu jest regulamin - do 5 dni, nie wiem co tu można więcej tłumaczyć

3. Dokonując zakupu klient akceptuje termin 5 dniowy i czasem z różnych względów (chociażby szczyt sezonu i bardzo duża kolejka zamówień) nie ma możliwości przyspieszania zamówienia. Oczywiście wtedy klient również ma możliwość rezygnacji z zamówienia.

4. Nie wiem jak inne sklepy realizują zamówienia więc nie będę się do tego odnosił. Opóźnienie w realizacji zamówień się zdarza, zawsze informujemy o tym klienta i oczywiście ma on wtedy prawo zrezygnować.

5. Tłumaczyłem to wcześniej.

6. to również było wcześniej

7. pytanie praktycznie o to samo co wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

4. Nie wiem jak inne sklepy realizują zamówienia więc nie będę się do tego odnosił. Opóźnienie w realizacji zamówień się zdarza, zawsze informujemy

kłamstwa kłamstwa kłamstwa

 

Niedawno zamawiałem  w BS napęd (na szczęście za pobraniem) , po tygodniu od zamówienia i braku jakiejkolwiek informacji o wysyłce ja musiałem interweniować, ponieważ BS nie raczyła  przesłać najmniejszej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem beton nie do przebicia...

 

5 dniowy (5 dni roboczych w dodatku) termin realizacji już sam w sobie świadczy o braku poszanowania klienta.

 

Opóźnienia się zdarzają wszędzie to zrozumiałe. Ale u was one są standardem, a zdarza się terminowa wysyłka. To brak szacunku dla klienta.

 

Brak informacji o opóźnieniach - brak szacunku dla klienta.

 

Wasze bezczelne odpowiedzi - brak szacunku dla klienta.

 

Sprzedawanie towaru którego się nie posiada na stanie -  brak szacunku dla klienta.

 

Pobieranie płatności z góry za towar którego się nie posiada - brak szacunku dla klienta.

 

Na szczęście są w polskich internetach i nie tylko sklepy które rozumieją o czym piszę.

 

O reszcie napisałem wcześniej. Szkoda już marnować czas. Kolego Mortii zamiast bronic tu czegoś czego obronić się nie da weź się lepiej za robotę i pomóż w wysyłce zamówień. Na pewno BS lepiej na tym skorzysta niż na twoim pisaniu tutaj...

Edytowane przez bory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłamstwa kłamstwa kłamstwa

 

Niedawno zamawiałem  w BS napęd (na szczęście za pobraniem) , po tygodniu od zamówienia i braku jakiejkolwiek informacji o wysyłce ja musiałem interweniować, ponieważ BS nie raczyła  przesłać najmniejszej informacji.

Odpowiedź przesłana w wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon teoretycznie się kończy więc zacząłem zamawiać części do wymiany, większość znalazłem i na BS i to taniej, ogólnie zamówienie w okolicach 600 - 700 zł, niewielkie w sumie.

Zamówiłem u konkurencji, nie chce mi się szarpać i przede wszystkim nie lubię marnować swojego czasu.

Skup się Morti, przejrzyj temat i szacunkowo policz jakie pieniądze przewalacie dziadowską obsługą, niechlujstwem na stronie i tymi wszystkimi działaniami jakie są tu opisane, możesz coś z tym zrobić albo dalej pisać posty które nikomu nic nie dają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Morti chwilę temu wpadł na pw się wypłakać, nie jest traktowany odpowiednio i nie rozumie co się może w jego działaniach nie podobać. Ja informacje na ten temat znalazłem bardzo szybko, bynajmniej nie w moich własnych, wrogich wobec niego, postach.

 

Jest takie powiedzenie: "milczenie jest złotem". Warte zastosowania w tym temacie, dla samego "poszkodowanego". 

Poza tym zatrudnijcie kogoś "na etacie" do obsługi klienta. Niech robi tylko to, dzwoni, odbiera telefony, czyta i pisze maile. Niech się nie rozprasza nieudolnym pakowaniem paczek, przyjmowaniem towaru i innymi destrukcyjnymi dla własnych działań czynnościami. I niech skutecznie pilnuje swoich kompetentnych kolegów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...