Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio kupowałem klocki. Przyszły dzień później, ale ze względu na paczkomaty, i płatnosć w trakcie przesyłki :D

Bikestacja wysłąła następnego dnia po kupnie.

 

I tak było z każdymi zakupami u nich.,

 

Może to przez kupno zawsze przez allegro ?

W każdym razie, jak macie możliwosc kupujcie u nich przez allegro, może wtedy to szybciej ogarniają :D

Tylu ludzi oszukanych a Ty piszesz "kupujcie u nich przez Allegro" ? Może tam pracujesz ? Ja osobiście nigdy nic u nich już nie kupie choćby nie wiem jakie ceny oferowali. Oferowanego towaru nie maja na stanie i w wielu przypadkach nie bedą mieli !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinia NEGATYWNA!!!

Towar zamówiony 24.03.2016 r , na stronie dostępnych 50 sztuk przerzutek. Oczywiście ładnie napisane wysyłka w 24 h.

Dnia następnego info ,że wysyłka wydłuży się o 1-7 dni, prawdopodobnie w połowie tego tygodnia. Dziś po rozmowie telefonicznej dowiaduję się ,iż prawdopodobny termin wysyłki będzie dopiero(i to nie jest pewne) ok 8 kwietnia. To są po prostu żarty z klienta,  sprzedają towar którego na oczy nie widzieli, zero słowa przepraszam . Trzeba czekać i to wszystko, bikestacja przelew dostała, wiec już się im nie spieszy.

Pierwszy i ostatni raz tam kupuje, czekam na zwrot pieniędzy!!!!!!!

Edytowane przez samuel87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinia NEGATYWNA!!!

Towar zamówiony 24.03.2016 r , na stronie dostępnych 50 sztuk przerzutek. Oczywiście ładnie napisane wysyłka w 24 h.

Dnia następnego info ,że wysyłka wydłuży się o 1-7 dni, prawdopodobnie w połowie tego tygodnia. Dziś po rozmowie telefonicznej dowiaduję się ,iż prawdopodobny termin wysyłki będzie dopiero(i to nie jest pewne) ok 8 kwietnia. To są po prostu żarty z klienta, sprzedają towar którego na oczy nie widzieli, zero słowa przepraszam . Trzeba czekać i to wszystko, bikestacja przelew dostała, wiec już się im nie spieszy.

Pierwszy i ostatni raz tam kupuje, czekam na zwrot pieniędzy!!!!!!!

llancer - co Ty na to ? Dalej będziesz namawiać na zakup w tym pseudosklepie ? Być może na tym bazują, ze jednemu dostarcza zakupiony przedmiot a 100 innym nie ! Szkoda tylko, ze ludziska dają sie nabrać na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w styczniu mostek i nie było problemu. Myślę, że skarżą się przede wszystkim źle obsłużeni klienci (i raczej mają rację). 

Nie skreślałbym sklepu od razu, ale na pewno jest to sygnał dla właścicieli że sytuacji typu "kupiłem a nie ma na stanie" jest zbyt wiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

llancer - co Ty na to ? Dalej będziesz namawiać na zakup w tym pseudosklepie ? Być może na tym bazują, ze jednemu dostarcza zakupiony przedmiot a 100 innym nie ! Szkoda tylko, ze ludziska dają sie nabrać na to.

Powiem ci tak... Kupowałem tam wiele rzeczy. Kasety łańcuchy.

 

Ostatnio klocki

http://allegro.pl/shimano-klocki-hamulcowe-g01s-br-m985-m785-zyw-bs-i5946718709.html

 

Wziąłem 2 komplety z wysyłka pobraniową paczkometame 9zł.

Płatnosć payu. Koło 16

Następnego dnia  Paczka wysłana rano.

Ze względu przewoźnika paczkomaty paczka była poźniej niż nastepnego dnia po wysyłce.

Ale co do bikestacji. Wysłali nastepnego dnia po kupnie.

 

Nie nie pracuje nie mam tam rodziny. Mieszkam na mazowszu i mam 19 lat :D

 

Po prostu ja polecam, 0 problemów zawsze szybka wysyłka tego co kupowałem.

 

Może po prostu inni mają pecha ? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale temat z założenia ma chyba służyć zbieraniu opinii o sklepie, więc dlaczego nie można tu zamieścić opinii pozytywnej, jeżeli takową się wyrobiło i co za tym idzie polecić sklep? Przecież własny wpis dotyczy własnego doświadczenia a każdy kto zada sobie trud prześledzić temat będzie chyba potrafił sam wyciągnąć wnioski, nie trzeba za niego dopowiadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZYTYW z mojej strony. Zakup za około 500zł. 20% taniej niż w innych sklepach. Wyszło 100zł taniej. Zamówienie dotyczyło topowego oświetlenia chyba najlepszej firmy na świecie - na Zachodzie wszędzie są dostępne. Bo w Polsce jak widać jest z tym trudność.   Telefonicznie ustaliłem BS  co chcę. Jednego z produktów nie było w ofercie. Wskazałem telefonicznie zachodnią stronę internetową z przedmiotem. W największych sklepach w POLSCE nie chciano się nikomu ściągnąć dla mnie tego uchwytu, który pojawił się w katalogach dopiero w 2016r. Powiedziano mi , że nie ma możliwości  takiego zakupu. Po rozmowie z BIKESTACJĄ (brawa dla pana JULIANA)  dzień póżniej umieszczono ten przedmiot na stronie sklepu. Przy zamówieniu telefonicznym uprzedzono mnie, że czas oczekiwania może się przedłużyć od standardowego o dodatkowe "do" 7 dni roboczych. Paczka przyszła do mnie o 5 dni wcześniej niż zapowiadano. Wcześniej  zrobiłem zamówienie także w jednym z największych sklepów stacjonarnych w Szczecinie . Po 3 tygodniach oczekiwania - zrezygnowałem z zamówienia.  BRAWO dla firmy BS  za elastyczność w działaniu i ceny bardzo konkurencyjne - 20% taniej.   Firmę kwalifikuję jako taką do zadań specjalnych. Mam  taką jeszcze jedną - CYKLOTOUR - ale

tam ceny  znacznie  wyższe. Ale jest niezawodna od lat.

Edytowane przez bazzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji tego sklepu... Jaki oni mają obrót?

Kupowałem i nich parę szpejów i zawsze było OK.

 

Może jeśli mają 10 tys transakcji miesięcznie to jak trochę gorzej obsłużą 50 osób to statystycznie jest to kropla w morzu ale na forum zbierze się pokaźna grupa pokrzywdzonych.

 

Jak kupuję na allegro to zawsze patrzę na komentarze sprzedającego. Jak ma 10 negatywów a zrobił 500 sprzedaży to omijam szerokim łukiem ale jak ma 10 negatywów na 15000 sprzedaży to zerkam na ich treść i często okazuje się, że są to pierdółki, które nie przekreślaja transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kolego jeżeli chodzi np o samo allegro nawet przy założeniu że kupujący na allegro są lepiej obsługiwaniu to mocno blado to wygląda ...  

Mogę to porównać bezpośrednio do sklepu szwagra inna branża ale o jakość obsługi tutaj chodzi  ...

Podobny staż konta na allegro, podobna ilość wystawionych aukcji ... 2 razy więcej komentarzy u szwagra przy zbliżonej ilości punktów co sugeruje że do szwagra wraca więcej klientów ...

I tutaj liczby są nieubłagane przy 48500 komentarzy mamy 32 neutralne i 3 negatywne.

Bikestacja może się "poszczycić" bilansem 28000/373/277 ... 

 

Nie ma co ich bronić jakość obsługi jest u nich w czarnej dupie ... a ty zwyczajnie się ciesz ze nie miałeś z nimi nigdy problemu. :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez rzezniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu juz nie chodzi o to kto miał szczęście a kto nie, tylko o to ,że nie sprzedaje się czegoś czego się nie ma.

Uuuu, mocno powiedziane i bardzo naiwne :-)

Ciekawe jak to się ma do sprzedaży domów przez deweloperów, którzy je dopiero zbudują albo jednostek funduszy inwestycyjnych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie jest mowa o rynku mieszkań, tylko o zwykłym sklepie z częściami rowerowymi. Jak można miec pozytywne zdanie o oszustach. Mogę zrozumieć jeszcze ,że nie zrobili aktualizacji strony z dostępnością towaru. Ale na obecną chwilę są świadomi ,że nie mają tego towaru a ciągle jest dostępnych 49 sztuk z wysyłką w 24h. Nawet słowa przepraszam nie usłyszałem za stracony czas. W środę anulowałem zamówienie tego samego dnia zamówiłem u konkurencji w piatek towar i tak powinno byc. Bikestacja wychodzi z założenia,że skoro klient zapłacił i mają kase na koncie to można czekać na wysyłkę tygodniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wystawiają towar na Allegro a w rzeczywistości go nie mają, to można ten fakt zgłosić, bo jest to niezgodne z regulaminem Allegro.

Gdyby wszyscy niezadowoleni klienci zgłaszali takie przypadki, to już dawno BS by nie istniała na Allegro.

 

Jest jeszcze druga możliwość, że BS przynosi Allegro dość duże wpływy i olewają maile od niezadowolonych, bo jest ich stosunkowo mało do tego ile w ogóle sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw na Allegro komentarz negatywny - taki sprawiedliwy - to otrzymasz taki sam. Allegro nie wnika co i jak - dla nich tylko kasa się liczy. Co do Bikestacji - zakupy w tym pseudosklepie kosztowały mnie bardzo dużo nerwów i nie zamierzam NIGDY, bez względu na ilośc pozytywnych opinii na tym forum, cokolwiek u nich ponownie zakupić. Ich podejście do klienta jest nie do opisania a przecież KLIENT NASZ PAN. Jest dużo więcej sklepów o tym profilu wartych zainteresowania - może z troszkę wyższymi cenami ale mającymi na stanie to co wystawili i realizującymi wysyłkę natychmiast po wpłacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...