Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko zupełnie nie rozumiem, czemu tę frustrację/irytację wyładowujesz na innych? Skąd to uogólnienie o Polaku-Żydzie itd.? W moim przypadku towar jakiego szukałem znalazłem tylko w tym jednym sklepie więc zaryzykowałem. Gdzie tu masz głupotę, chęć zaoszczędzenia złotówki (swoją droga, to też nieeleganckie zaglądać innym do portfela)?

Poza tym, przesada z tymi 99%, co oczywiście nie zmienia faktu, że sklep ma jakieś problemy z logistyką.

 

Proponuję jednak na uspokojenie skołatanych nerwów spacer i może odpoczynek od tego jakże frustrującego Cię tematu.

pzdr Alkir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

JANUSZE BIZNESU / ZAKUPÓW :D :D :D :D hahaha :D :D :D :D 27 stron... 524 posty... 99% to same negatywne opinie o tym sklepie! Czy naprawdę tak ciężko zrozumieć Wam, że ten sklep to dno? Jednak Polak, to największy żyd na świecie i nie potrafi się nauczyć na czyiś błędach ;) Aż tak bardzo 1 zł taniej robi Wam tak wielką różnicę? Czytając co jakiś czas posty tutaj, to płakać mi się chce... z głupoty naszego narodu! Ludzie... ogarnijcie się! Mój poziom irytacji osiągnął chyba poziom maksimum i musiałem ulać trochę chociaż tutaj ;)

 

Kilka minut temu miałem napisać coś podobnego, ale się powstrzymałem. Zgadzam się!

 

To tak jakby kupować towar od kogoś na Allegro, gdzie 90/100 komentarzy jest negatywnych, kupilibyście coś od tego sprzedawcy? Dlaczego więc dalej wierzycie, że wam się uda i wszystko tym razem będzie OK?

 

Osobiście u nich nie kupowałem, ale tylko dlatego, że widziałem ten temat już jakiś czas temu i wolę nie ryzykować a 5 zł w tą czy tą nie robi mi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem mam dość dobrze opanowane, być może problem tkwi z Twoją umiejętnością przekazania własnych myśli w formie pisanej?

Przeczytaj na spokojnie jeszcze raz to co napisałeś i wytłumacz mi, co źle odebrałem. Bo chyba nie to uogólnienie o Żydach czy przemożnej chęci zaoszczędzenia złotówki za wszelką cenę?

Edytowane przez Alkir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tutaj oszczędzacie kupując u nich 1zł taniej, a oni wożą się wypasionymi furami po 200k:

 

 

Jak widać da się zarobić na polskiej pazerności.

A może jest taka moda na "zakupy w bikestacji" ? Nie ważne, że trzeba czekać, że pomylą towar, ale fajnie jest kupić coś u nich bo inni kupują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od przepychanek słownych kto jest największym Żydem na forum po dzisiejszej rozmowie i wymianie maili sprawa wygląda tak:

Pani ze sklepu bardzo grzecznie przeprosiła za zamieszanie i zaproponowała dwa rozwiązania: zwrot pieniędzy i odbiór pomylonego towaru przez sklep na jego koszt lub przesłanie kurierem dobrego towaru (niestety tu dojdzie 7 dni bo go po prostu nie mają na stanie sklepowym) i odebranie przez tego kuriera pomylonego towaru.

Więc przynajmniej teoretycznie sposób rozpatrzenia reklamacji bardzo ok.

Jak będzie pokaże życie bo zamierzam kontynuować eksperyment i poczekać na ten dobry towar :)

pzdr Alkir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronie sklepu ale ilosc negatywnych opinii wynika zapewne z faktu, ze kupujacych sa tysiace a wiec i ilosc pomylek wieksza niz w sklepie majacym setki klientow. Ciekawe jak wyglada odsetek pomylek w ujeciu procentowym. Inna sprawa, ze osoby ktore otrzymaly wlasciwy towar w ciagu regulaminowych pieciu dni nie pisza tu na forum o tym bo o czym tu pisac. Ja zamowiona przerzutke dostalem taka jaka zamowilem w regulaminowym czasie. Nie zmienia to faktu, ze od jakiegos czasu zaopatruje sie w lokalnym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronie sklepu ale ilosc negatywnych opinii wynika zapewne z faktu, ze kupujacych sa tysiace a wiec i ilosc pomylek wieksza niz w sklepie majacym setki klientow.

 

Sorry ale bredzisz ...

 

Odpalam allegro i wchodzę na konto Bikestacji widzę :  26384 komentarze z czego 337 neutralnych i 254 negatywne ...  

Odpalam to samo allegro wchodzę na konto sklepu internetowego szwagra ... widzę : 46604 komentarze z czego 29 neutralnych 2 negatywne ... 

 

Oba sklepy mają wystawione około 4100 aukcji ...

 

To jak zinterpretujesz te wyniki ?

 

Bo dla mnie ponad 2 % niezadowolonych całkowicie lub częściowo klientów to gigantyczna ilość.

Pomijam fakt że na opinie allegro nie mają wpływu i istnieje prawdopodobieństwo że te transakcje są obsługiwane lepiej niż te "e-sklepowe".

 

Kupowałem u nich 2 razy ... raz przez allegro i było ok ... drugi raz przez e-sklep i nie dość że rozwalili mi totalnie wyjazd to jeszcze bez towaru i  kasy bujałem się ponad 4 tygodnie ... a jak u wielu dzwoniłem pytałem "tak mamy wszystko tylko zapakujemy i wysyłamy" ... niestety

 

Pozdro

Edytowane przez rzezniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

254 z 26384 to mniej niz 1%. Do tego wiele osob zadowolonych nie wystawia pozytywa, niezadowolenie wystawiaja negatyw zawsze wiec moze sie okazac, ze odsetek niezadowolonych to duzo mniej niz 1% a wiec szansa, ze zamowiony towar dotrze na miejsce jest wieksza niz 99%. Jak napisalem wczesniej, nie bronie sklepu. A jak z cenami w sklepie szwagra? Duzo wyzsze?

Dodam jeszcze, ze kupilem przez Allegro w jakims sklepie z dobrymi opiniami suport Ultegra BSA a przyslali ITA. Najpierw chcieli aby odeslac i jak do nich dotrze to wysla wlasciwy co oznaczalo kolejny tydzien oczekiwania. W koncu zgodzili sie wyslac wlasciwy nastepnego dnia. Wyslali wieczorem przez paczka48 wiec mialem go po trzech dniach. Na maile odpowiadali z opoznieniem bo jak to napisali "mamy co robic w sklepie". A opinie na Allegro dobre mieli i co z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście konkurencja nie śpi i jest sporo sklepów lepszych cenowo, jakościowo. Podejście bikestacji zweryfikuje rynek. Mnie nawet nie denerwuje sama bikestacja, tylko ludzie, którzy czytają opinie o nich, a później i tak kupują bo zaoszczędzą 2,50zł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też odradzam - ZDECYDOWANIE! Zamówiłem towar 18.01, dostałem 11.02.

 

Pierwszy raz robiłem tam zakupy... i oczywiście ostatni! Mój błąd nie przeczytałem wcześniej opinii. Szukałem towaru na już i tylko w tym sklepie była informacja, że jest dostępny na magazynie. Czyli spodziewałem się, że przyjdzie za 2 dni... Jak się później okazało oni towaru nie mieli tylko zamawiali. W regulaminie jest napisane, że czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych. Po tygodniu zadzwoniłem i powiedzieli, że wyślą jutro. Po dwóch dniach zadzwoniłem i znów powiedzieli że wyślą jutro... i tak kilka razy, aż łaskawie wysłali po 24 dniach od daty zakupu! Przypominam towar był oznaczony zieloną lampką, czyli dostępny na już...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc mój wątek w tym temacie:

dzisiaj kurier przywiózł właściwy towar i odebrał wysłany poprzednio - na koszt sklepu. Tak więc koniec końców zakup zakończył się pomyślnie. Tym niemniej sklep zaliczył jeszcze jedną mała pomyłkę (wysłał kuriera na adres domowy nie adres podany do wysyłki).

Reasumując: nie posądzam sklepu o jakąkolwiek nieuczciwość, reklamacje potrafią załatwić zgodnie z oczekiwaniami klienta i na swój koszt, ale mają ten problem z logistyką i tu muszą coś poprawić.

Nie polecam i nie zniechęcam do zakupów, pozostaję neutralny w ocenie.

pzdr Alkir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Wy tutaj oszczędzacie kupując u nich 1zł taniej, a oni wożą się wypasionymi furami po 200k:

Zazdrość to bardzo zła cecha kolego.

 

 

Narzeczona kupiła mi buty i pedały w bikestacji na święta. W szale grudniowych zakupów towar przyszedł sprawnie i bez niespodzianek. Najlepsze jest to, że kupuje u nich już któryś raz i na żadną z takich akcji nigdy nie natrafiłem :) Zobaczę jak podejdą teraz do reklamacji Sigmy w której nie działa podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest reguła. Niektórzy tutaj także wybierali płatność przy odbiorze i tygodniami czekali na towar lub o niego upominali. Chociaż, w ostatnim czasie nie pojawiały się negatywne opinie, więc może sklep wyszedł już na prostą.

Nie sądzę - bardziej bym uważał za zasadne "mądrość" forumowiczów :-) Nawet niższe ceny nie skuszą gdy obsługa fatalna. Ja osobiście, gdy widzę napis BIKESTACJA świadomie nie penetruje tematu głębiej. Wole zapłacić troszkę więcej za towar istniejący i za porządną obsługę. Jak to mówią "NIGDY WIĘCEJ" - za dużo niepotrzebnych nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tym razem się udało. Towar dotarł po pięciu dniach (w tym weekend). Więc grubiaństwem byłoby lżenie bikestacji. Ale dzięki Waszym postom czerwona lampka w głowie mi się zaświeciła i raczej odpuszczę poważniejsze zakupy u nich.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem u nich kilka rzeczy i za każdym razem przesyłka na czas. Ostatni sztyce RS, brak w ofercie, przez maile ustaliłem jaka ma być i jaka cena ( bardzo konkurencyjna ), jak powiedzieli, że czas oczekiwania to około 5 dni, tak było.

 

Ja polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupowałem klocki. Przyszły dzień później, ale ze względu na paczkomaty, i płatnosć w trakcie przesyłki :D

Bikestacja wysłąła następnego dnia po kupnie.

 

I tak było z każdymi zakupami u nich.,

 

Może to przez kupno zawsze przez allegro ?

W każdym razie, jak macie możliwosc kupujcie u nich przez allegro, może wtedy to szybciej ogarniają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...