Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ocena: Neutralna +

 

Przed zamówieniem zapytałem o dostępność towarów, trzeba było poczekać 5-6 dni na realizację zamówienia. Czekałem 2x tyle ale towar jak w zamówieniu (akurat ciężko było pop****olić) więc ogólnie OK. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: Pozytywna

 

Zrobiłem u nich całkiem spore zakupy. W poniedziałek wieczorem wpłaciłem pieniądze, we wtorek paczka została wysłana, dzisiaj przyjechał do mnie kurier. W paczce wszystko jest, wszystko się zgadza. To już drugie moje udane zakupy w BS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Neutralna

 

Zamówiłem pompkę SKS Injex T-Zoom oraz multitool SKS CT-Worx 2 kwietnia. Po kilku dniach jeden z pracowników zadzwonił z informacją, że nie mają na stanie CT-Worx`a i mogą mi zaproponować Crank Brothers 19 w tej samej cenie (ja głupi odmówiłem), zamówienie otrzymałem mniej więcej po dwóch tygodniach. Okazało się, że dostałem zły model pompki bo SKS Injex Zoom (T-Zoom nie mieli i trzeba byłoby znowu czekać) ale za to w paczce był bonus, w postaci fartuszka Specialized oraz łatek ParkToola. Ostatecznie wszystko odesłałem z powodu czasu oczekiwania na wszystko i niezadowolenia z multitoola  :thumbsup:  

 

Bikestacja handluje towarem wirtualnym, którego często gęsto nie mają na stanie! Kontakt jest miły i sympatyczny do tego zastrzeżeń nie mam  :thumbsup:

 

 

Ostatecznie zamówiłem multitoola Topeak Mini 20 Pro z Perfect Sport http://www.domenasportowa.pl/contact.php który jest dużo lepszy niż SKS CT-Worx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: Pozytywna

 

Mnie akurat trafiły sie hamulce Avid Elixir R, wystawione na allegro za 489zł+10zł(skrócenie pancerza)+12zł(wysyłka), ale mam do nich 35km to pojechałem osobiście i zapłaciłem ogólnie 479zł, także jestem bardzo zadowolony, bezproblemowo.

 

Hamulce działają super, o niebo lepsze od shimano które miałem wcześniej, tym bardziej że kupione za połowę ceny:)

 

http://www.bikestacja.pl/pl/hamulce-tarczowe-avid-elixir-r.html

 

Co do sklepu to nie ma sie co dziwić że mają dużo na zamówienie, bo jest tam sklep i serwis, a pomieszenie jest małe(za małe) -takie odniosłem wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep to jakaś totalna kpina.

Zakupiłem u nich szprychy. Przysłali nie te długości co trzeba i nie w tym kolorze, o ile kolor mógłbym przeboleć, to jak mam zapleść koło na szprychach krótszych o 5mm? Ok, uzgodniłem z nimi, że przyślą kuriera z odpowiednimi szprychami i zabiorą obecne. Kurier owszem przyjechał, ale nie przywiózł mi właściwych szprych, tylko zabrał stare, podobno zapomnieli. Żenada, nikomu nie polecam zakupów w tym sklepie, ceny mają dobre, ale nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neutral/pozytyw

 

 

Nie ma co przesadzać, też kilka razy u nich brałem, owszem zdarzały się poślizgi czasowe, dwa razy dostałem nie taką kolorystykę jaką zamawiałem (uchwyt na bidon), jeszcze innym razem okazało się, że przy pakowaniu nie mają nypli które mieli mieć dali inne. Jednak prawda jest taka, że w każdym z tych przypadków dało się sprawę odkręcić... lub wywalczyć dodatkowy rabat. Nie twierdzę, że to idealny sklep ale mają niezłe ceny i dużo towarów. Może i troszkę dużo tych wpadek ale ja ich nie przekreślam,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEGATYW!

 

Prawie 2 tygodnie czekania na kask i osłonę neoprenową. Gdyby nie mój mail z ponagleniem to pewnie bym dalej czekał... Do tego kask w inny kolorze niż na aukcji, ale już go sobie zostawię żeby nie czekać kolejnych 2 tygodni. Mój pierwszy i ostatni zakup u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena neutralna/pozytywna

 

Ja w piątek 14 czerw. telefonicznie zamówiłem towar,19 czerw. dostałem maila że wysłali,20 czerw.kurier przyniósł części,wszystko co było zamówione.Pierwszy raz u nich kupowałem trudno mi ocenić rzetelność.Prawdę powiedziawszy spodziewałem się że towar dotrze 2 dni szybciej.Sami oceńcie.Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie NEGATYW !

 

Dałem się cholerka skusić ponownie na ich ciut niższe ceny. Kiedyś kupiłem u nich trenażer bo mieli najtaniej ten co chciałem i szedł do mnie 2 tygodnie, w międzyczasie maile i telefony.

 

Teraz zamowiłem parę drobiazgów na łączną kwotę około 200pln. Kupiłem na allegro w sobotę 8-go, zapłaciłem od razu przez PayU. Cały tydzień ani przesyłki ani odpowiedzi na moje maile o przesyłkę, zero szans na dodzwonienie się. Wreszcie w poniedziałek 17-go (po 9 dniach) udało mi się dodzwonić. Z rozmowy wywnioskowałem, że nawet nie ruszyli zamówenia, zaraz mieli wysyłać. Pytam się czy wszystko jest, odpowiedź że jest 100%. Za 2 dni o dziwo faktycznie przjeżdża kurier, jednak przesyłka nie kompletna. Miały być 2 flaszki smaru do łańcucha, przysłali jedną, na paragonie też jedna. Reszta na szczęście nie pomylona. No i znowu zero odbierania telefonu, na maila ktoś raczył w końcu odpisać że zwrócą mi kasę za tą niedosłaną flaszkę oleju. Kasy nie ma do dzisiaj.

Masakra. Kpina z kupującego. Ja tam nigdy już nie kupię choćby mieli za pół ceny. Banda śmierdzących leni co się za handelek wzieli. Większości rzeczy pewnie nie mają na stanie stą te ich terminy wysyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Mądry Polak po szkodzie...

W zeszłym tygodniu chciałem zamówić buty SPD-SL z paroma innymi akcesoriami (pedały, olej do łańcucha, pompka).

Jako że chciałem zamówić wszystko u jednego sprzedawcy, skontaktowałem się czy mają mój rozmiar buta (na aukcjach nie było więc zadzwoniłem).

Pan zapewnił, że w 3 dni sprowadzą i wszystko sprawnie zostanie załatwione.

No więc wziąłem.

 

Było to, jak pamięć mnie nie myli w zeszłą środę, a teraz jest już sobota...

 

Po tygodniu napisałem maila czy oby już wysłali. Odpowiedzieli tylko, że "jutro będzie dostawa i wyślemy" (maila wysłałem rano, odpowiedź otrzymałem w przeciągu godziny).

 

W piątek wysłałem powtórnie wiadomość w sprawie stanu wysyłki. Jak dotąd odpowiedzi nie otrzymałem, czyli pewnie nie.

 

W poniedziałek zadzwonię, ciekawe czy odbiorą.

 

Wkurza robienie ludzi w ciula. Wolałbym usłyszeć, że nie mają na stanie, a sprowadzenie niestety trochę potrwa np tydzień. Możliwe, że też bym wziął, ale nie czułbym oszukiwany. :angry2: A zaufanie i szczerość chyba powinna być podstawą w handlu.

 

Jak dojdzie (no i kiedy) to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kolejne moje zakupy w tym sklepie (chyba piąte) i moja opinia na ich temat jest ciągle taka sama:

 

POZYTYWNA

 

Zawsze kupuję przez sklep, nie allegro.

Zazwyczaj zamawiałem rzeczy dostępne, za przedpłatą. Niekiedy zamówienie obejmowało kilka różnych przedmiotów. Przychodziły dość dobrze zapakowane i w terminach.

Tym razem zamówiłem towar niedostępny u nich, a także w ogóle w Polsce (braki u dystrybutora). Po wymianie kilku maili, na które odpowiedzi otrzymywałem błyskawicznie (nawet w niedzielę), zamówiono dla mnie pedały (zamówienie złożone we wtorek). Prosiłem o pośpiech - zapewniono, że będą w przyszłym tygodniu w poniedziałek. Dzisiaj przychodzi listonosz z paczką. Elegancko zapakowane, towar ok - nie zawiodłem się po raz kolejny na bikestacji, choć czytając znając ich schemat działania, w ogóle się tego nie spodziewałem.

A contrario - kolega składał zamówienie dwa razy, dwa razy spartaczyli, ale ja na podstawie własnych doświadczeń złego słowa nie mogę powiedzieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ocena: Neutralna/pozytywna

 

jak nie będzie mi się spieszyło i ceny będą dobre to prawdopodobnie skorzystam jeszcze raz

Zamówiłem w weekend, wszystkie produkty oznaczone jako dostępne. Po trzech dniach, w środę wieczorem otrzymałem numer paczki, w systemie trackingowym poczty pojawił się z datą nadania w czwartek(prawdopodobnie przez nadanie po godzinie 15). W regulaminie sklepu jest czas realizacji do 4 dni więc niby OK.
W piątek odebrałem przesyłkę, jeden z przedmiotów nie zgadzał się z tym co zamawiałem. Napisałem mejla, w poniedziałek rano otrzymałem odpowiedź, że poprawny przedmiot zostanie wysłany tego samego dnia. Dzisiaj go odebrałem, został wysłany priorytetem i data stempla zgadza się z deklaracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: NEGATYWNA !

Na mój licznik musiałem czekać 4 tygodnie. Gdybym się nie upomniał telefonicznie pewnie jeszcze by do mnie nie dotarł. Na E-maile w ogóle nie odpisywali więc po 2 tygodniach zadzwoniłem do nich i usłyszałem, że przesyłka przyjdzie za dwa dni. Po czym czekałem kolejne 2 tygodnie i nie wytrzymałem i ponownie zadzwoniłem. Po 3 dniach kurier przywiózł licznik. Więcej w tym sklepie nic nie zamówię, ponieważ handlują czymś czego nie mają na magazynie a na stronie internetowej towar jest oznaczony jako dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie pisz bzdur telefony działają na maile odpisują - dwa, trzy dni opóźnienia to niestety norma. Z towarem na półkach rewelacji nie ma ale to dziś norma w internecie. zamawiając u nich trzeba doliczyć tydzień do realizacji. Nie raz u nich zamawiałem i pewnie nie raz jeszcze zamówię, dają dobre rabaty i potrafią ściągnąć słabo-dostępny towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena pozytywna

 

Swoje zakupy w bikestacja.pl mogę liczyć już w tysiacach zł. Na wszystkie moje e-maile wczesniej czy później, ale zawsze dostawałem odpowiedź.
To samo z rozmowami telefonicznymi - nigdy nie było problemu.

Jedno co mogę zarzuciś sklepowi to to, że potrafią sprzedawać rzeczy których w danej chwili fizycznie nie mają na stanie. Dopiero po zamówieniu okazuje sie, że na zakupiony towar trzeba poczekać, bo dopiero będą go ściągać od dostawcy czy producenta.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena pozytywna

 

Kiedyś właśnie słyszałem o nich same złe opinie i nigdy tam nic nie zamawiałem, ale w tym roku kupiłem parę rzeczy i jestem zdecydowanie zadowolony. Wszystko dochodziło szybko, a jeśli nie mieli czegoś na stanie to po kontakcie z nimi dowiedziałem się ile będę musiał czekać na przesyłkę (muszą rzeczy sprowadzić).

 

Raz nawet byłem u nich w sklepie w Bolesławcu, bo chciałem przymierzyć buty i też problemów wiadomo nie było. Akurat nie mieli w magazynie tego koloru co chciałem, to zamówili go i w nastepnym tygodniu buty były u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: neutralna

 

Zamówienie zostało złożone 24 lipca. Zamówiłem buty spd, pedały oraz ( na moje nieszczęście) rogi.

Oczywiście wcześniej przeczytałem dokładnie co mówi regulamin a propos czasu realizacji zamówienia.

Ha! do 4 dni roboczych. No cóż, mówie sobie trudno, poczekam- cena za produkty które zamówiłem byla

w końcu najniższa jaką znalazłem, a szukałem dosłownie wszędzie (Internet + sklepy stacjonarne).

Czekałem niecierpliwie by już w piątek, po dwóch dniach kiedy to nie dostawałem wiadomości o nadaniu przesyłki,

zadzwonić do nich z zapytaniem kiedy mogę liczyć na wysyłkę. Po wielu próbach dodzwonienia się do obsługi zamówień

dostałem informację, że paczka zostanie wysłana w poniedziałek, 29 lipca. Myślę sobie- ok, poczekam jeszcze parę dni.

 

Nadszedł poniedziałek, 29 lipca. Cały dzień oczekiwania na maila z informacją o nadaniu przesyłki. Oczywiście jak się domyślacie,

paczka nie została nadana w tym dniu- nie dostałem żadnego maila. Oczywiście wiele razy próbowałem się skontaktować telefonicznie tego dnia, bezskutecznie.

 

We wtorek, 30 lipca postanowiłem do nich zadzwonić z samego rana. Co się okazało! Okazało się, że mimo tego, iż na stronie piszą, że towar

jest u nich dostępny na magazynie, to tak naprawdę pewności mieć nie możemy. Pytam się wobec tego co z moim zamówieniem. Pan z obsługi mówi

mi, że czekają na kuriera, który przywiezie rogi- bo nie ma ich na stanie, oraz prosi abym skontaktował się jeszcze raz telefonicznie po godz. 12 gdyż do tego czasu kurier ma przyjechać. No to dzwonie do nich ok. 12:30 i co słyszę: "Kurier nie przyjechał i nie mamy pewności kiedy będzie, czy przyjdzie jutro czy pojutrze". Wobec tego poprosilem aby z listy zamówienia usunąć rogi i aby wysłali mi paczkę tego samego dnia z pozostałym rzeczami.

I w końcu wysłali- dostałem maila z nadaniem przesyłki.

 

Środa, 31 lipca- kurier dzwoni o 7:30, że ma dla mnie paczkę. I to mnie mile zaskoczyło. Paczkę otrzymałem dosłownie parenaście godzin po nadaniu.

Buty oraz pedały SPD dotarły w idealnym stanie, nie mam zastrzeżeń.

 

Podsumowując:

Ceny- duuuży plus :)

Czas realizacji zamówienia- można by powiedzieć, że przesyłka dotarła w 5 dni roboczych, więc to tylko/aż o jeden dzień więcej niż zakładają. Ale! Co by było, gdybym nie zadzwonił? Ile bym musiał czekać nie chce wiedzieć, ale to co chce Wam przekazać to jeśli coś zamówiliście/zamawiacie- dowiedzcie się telefonicznie, czy aby na pewno wszystko jest na magazynie.

 

Aha, jeśli zamówienie Wasze przekroczyło magiczne 500zł to dostaniecie kartę stałego klienta- rabat na cały asortyment w wysokośći- UWAGA!- 1% :D

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: neutralna

 

Zakupy za ok. 600 zł.

 

+ Ceny. na niektóre produkty bardzo dobre  oszczędności rzędu 10-20%

 

- Czas dostawy. Na produkty pozornie dostępne trzeba czekać 2 tygodnie.

- Komunikacja. Co prawda jest, ale dobrze by było gdyby sprzedający zamiast ściemniać, że "jutro wysyłamy" towar, poprostu napsiał prawdę.

 

Ocena była by pozytywna gdyby sklep od samego początku pisał prawdę o długim czasie oczekiwania na dostawę.

 

Jeśli chodzi o  pakowanie to nie mam jakiś zastrzeżeń, nic nie było pomylone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz : pozytywny z minusem

 

Potwierdzę to co większość mówi, ceny niezłe, czasem naprawdę bardzo dobre, ale oczekiwanie dłuższe niż piszą. Poza tym też mi ściemnili że już wysłali towar, a był wysłany dzień później, w sumie o 5-6 dni się spóźniła przesyłka. Nie spieszyło mi się, więc luz, ale jak komuś zależy na czasie, to lepiej uważać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...