Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby kupujące w bikestacja.pl proszę o wyrażenie opinii sklepie. Ważne są wszystkie opinie - pozytywne, negatywne, neutralne.

 

 

Proszę tworzyć posty wg schematu:

Ocena - pozytywna/negatywna/neutralna

 

Komentarz - kilka słów komentarza : czy zamówienie zostało zrealizowane na czas, czy zawartość paczki się zgadzała; czy pojawiło się opóźnienie, czy przeproszono/zaproponowano rekompensatę.

 

 

O wypowiedzi proszę jedynie klientów sklepu. Posty offtopowe i z pogranicza offtopu będą usuwane.

 

 

 

 

A ja polecam bikestacja.pl, kupilem u nich cala grupe slx oraz mase innych rzeczy do roweru;).

Przesylka szybka, kontakt mily, towar zgodny z opisem.

Edytowane przez Andrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Sklep: Centrumrowerowe.pl

Opinia: +/-

 

Moje pierwsze zamówienie zostało zrealizowane w parę dni mimo braku niektórych towarów w sklepie. Kolejne zamówienie pod 2 tygodniach czekania na korbę zostało anulowane z mojej strony - nie dostałem żadnej propozycji rozwiązania problemu poza wybraniem sobie innej. Owa korba była nawet wystawiona na allegro, lecz nie mogli mi jej sprzedać w sklepie... Byłem skłonny kupić droższą ale z rabatem, niestety zbyli mnie możliwością anulowania zamówienia. Widocznie nie potrzebne im 600zł do szczęścia.

Obecnie jestem w trakcie drugiego zamówienia na które już czekam tydzień, parę części było do zamówienia z magazynu - długo im trwa kompletowanie. Minusem jest brak jakiejkolwiek informacji o postępie w kompletowaniu części. Podsumowując sklep ma bardzo dobre ceny na tle konkurencji, niestety większość towaru jest na zamówienie, na które trzeba trochę czekać. Jednak i tak nie ma pewności czy zostanie skompletowane w 100%.

 

Sklep: Bikestacja.pl

Ocena: Pozytywna

 

Po niepowodzeniu w CR.pl postanowiłem zaryzykować w bikestacji. Opłaciło się dodatkowo otrzymałem rabat na całe zamówienie - o nic nie prosiłem. Realizacja zamówienia trwała parę dni z dostarczeniem. Paczuszka bardzo dokładnie zapakowana i wszystko zgodnie z zamówieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : neutralna/negatywna

 

Była promocja deore za 35 zł i potem wyszło nagle, że mam zapłacić 80 parę - nie pamiętam już. Zamawiając podkładki ( 3 szt) przysłali 1. Musiałem się prosić o dosłanie reszty, dlatego już tam nie kupuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : neutralna

 

1. Zamawiałem obręcze, przez allegro kupiłem (ustawiłem, że zapłacę za pobraniem, bo im zwyczajnie nie ufam)

Allegro potwierdziło i cisza... -> tydzień. Napisałem do nich po tygodniu, czy kółka wysłane.Następnego dnia od zapytania (to już piątek był) odpisali mi że towar nie został wysłany, bo nie zdążyłem napisać, więc nie zdążyli. Więc wyślą jeszcze dziś... nie wysłali bo dostałem potwierdzenie nadania w pon, doszło w czwartek... czyli pitoliłem się z nimi 2 tyg...

 

2. kupowałem kasetę na allegro używaną styraną, generalnie nie miałem się co czepiać jej stanu i nie czepiłem się tego... odpowiadała opisowi generalnie ->

 

tylko ten zakup był prowadzony już z prywatnego konta allegro jednego z gości Bikestacji

Zamówiłem kasetę, zapłaciłem za jedną z opcji paczka prio przedpłatą (11zł lub 12zł nie pamiętam). Po jakimś czasie przychodzi do mnie list (zwyły najzwyklejszy) poobdzierany z kasetą w środku, (koperta nawet nie bombelkowana), ledwo sie kaseta trzymała w środku. (Genialna oszczędność)

 

Zapytałem w majlu czemu tak zrobił, skoro zapłaciłem... Cisza! No więc wystawiłem neutrala, z adnotacją o problemie.

 

Po komentarzu, ni z tyłka ni z pietruchy Pan Bartosz S. z Bikestacji

napisał mi żeby anulował komentarz.

 

Żadne bo... po prostu rządnie o anulowanie i kropka. Napisałem że nie, i napisałem jeszcze raz czemu. napisał że mi zwróci koszty tej róznicy. Ta jasne 9zł żeby mnie uciszyć.

Edytowane przez Andrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : neutralna

 

Raz udało mi się zakupić elixiry r za 499 złotych i wszystko było ok.

 

Jednak za drugim zamówieniem obsługa zrobiła sobie żarty z klienta. Po 4 obietnicy wysłania następnego dnia towaru, 3 razy w ciągu dnia dzwoniłem z pytaniem o moje zamówienie, a miły pan miał oddzwonić za 10 min, mówił to za każdym razem. Nie zrobił tego oczywiście, olał sprawę. Zmarnowałem tylko paręnaście dni i parę złotych na telefon. Napisałem maila z rezygnacją. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : neutralna

 

Ja skusiłem się na deorki m596. Przyszły całkiem szybko (3-4dni). Okazało się jednak że przedni ma przewód bh90 a tylny bh59. Na maila z pytaniem dlaczego dostałem bh59 odpowiedzieli mi, że bh90 shimano stosuje od slx w górę.

Spoko, nie znam tak dobrze stanowiska shimano, ale po kolejnym pytaniu dlaczego w przednim dostałem bh90 i na stronie widnieje jak byk Przewód SM-BH90 nie dostałem już odpowiedzi.

Wiem że mogłem zwrócić towar bo niezgodny z opisem ale cena dobra. Do tego ciekawość porównania dwóch przewodów i olałem temat.

 

poniżej link:

Hamulce tarczowe Shimano Deore BR-M596 - bikestacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : pozytywna/neutralna/negatywna

 

Jak zamówisz koła na częściach, których aktualnie nie mają, to zobaczysz, jak wygląda kontakt telefoniczny i mailowy z bikestacją :]

Moje koła tworzyły się u nich ponad miesiąc. Zaplot akceptowalny był tylko na przednim kole.

 

Kupowałem u nich 3 razy. Za pierwszym razem duże problemy, za drugim - co zadziwiające - wszystko cacy i nic nie pomylili nawet, za trzecim znów były problemy. Ja będę u nich zamawiał tylko w ostateczności i tylko wtedy, gdy mam duuuuużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : pozytywna/neutralna

 

komentarz : Ja już kilka razy u nich kupowałem, różnie to z wysyłką było. Raz wyślą dzień od zamówienia towar(czyli mają akurat na stanie), innym razem wyślą tydzień od zamówienia (czyli pewno nie mają tego co się zamawiało i trzeba czekać aż będą mieli). Ogólnie nie ma co się patrzeć na ich dostępność towaru, bo niekiedy informacja na stronie nie pokrywa się ze stanem magazynowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : pozytywna

 

Zamówiłem towar i dostałem go na drugi dzień rano, niby idealnie, ciekawe czy by tak było, gdybym puścił przelew.

Amortyzator dotarł, zgodnie z opisem, rewelacyjna waga! 1485gram z rurą 24cm i gwiazdką, po co komu sid :)

 

Zapakowanie nieestetycznie, jednak wiadomo, że dhl nie traktuje paczek jak poczta, więc może stąd mniejsza troska o zapakowanie

Edytowane przez Andrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Moze warto byloby im podeslac w mailu linki z tematami ich dotyczacymi? Na niektorych taka popularnosc dziala.

 

 

Chyba już kiedyś to było grane i nie tylko w przypadku tego "sklepu" ale nie skutkuje ;) Chłopaki z BS pewnie mają wywalone na nasze trudności ;) Taki rynek, taki kraj ;) Trochę przypomina mi się wycieczka po Hiszpanii gdzie motto życiowo brzmiało "Maniana" > co masz zrobić dziś ... zrób jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EpicPoznan akurat dhl nie ma nic do zapakowania przesyłki, to w bikestacji tak pakują. Paczki od nich z zewnątrz wyglądają w miarę normalnie, ale w środku paczki to jakaś paranoja. Produkty wrzucone do paczki, trochę gazety czy tego co mieli pod ręką i tak na odpiernicz miałem każdą paczkę zapakowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : pozytywna/neutralna

 

Korzystałem z alertu - na shimano nie dają w ogóle gwarancji najniższej ceny (co wyszło dopiero w mailu z odpowiedzią), na inną część dali cały 1 grosz taniej niż zgłoszona oferta; przy innej powiedzieli, że części nie ma na stanie, a jak zapytałem kiedy będzie to nagle się znalazła jedna sztuka, ale cena zgłaszanej oferty podskoczyła i dali 5zł niżej.

 

Generalnie opłaca się jak ktoś chce się targować o każdy grosz, albo jak kupuje dużo części i oszczędność na jednej przesyłce zamiast kilku będzie spora. Przy kupnie 1-2 towarów lepiej od razu brać tam gdzie domyślna cena jest najlepsza bez zabawy w alerty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : neutralna

 

Zamówiłem wprawdzie pierdółki KCNC: kapsel i zacisk sztycy ale czekałem na wysyłkę tydzień czasu. Potem poczta dostarczała to kolejny tydzień. Za to muszę im przyznać że z jednej rzeczy zrezygnowałem, zadzwoniłem, powiedziano mi żeby wysłać maila z danymi do przelewu i tego samego dnia dostałem zwrót za to z czego zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : negatywna

 

Poniedziałek: kliknąłem na allegro obręcz Mavica + szybki przelew, kurier. W czwartek dzwonię (bo miałem zawody w sobotę więc mi zależało) a tu pan mi mówi że nie mają i może w przyszłym tygodniu będą żadnego przepraszam poprostu info że tak ma być. Nerwica,

Poczekałem tydzień i dzwonię w środę. Pan co wcale nie był miły tylko nijaki mówi że nie ma ale będzie pod koniec tego albo w przyszłym tygodniu. Poprosiłem o zwrot kasy, czekam mam nadzieje że się doczekam. ale dwa tygodnie bez roweru:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory wszystkie paczki które zamawiałem to właśnie za pobraniem, mniej nerwów straciłem. Zwłaszcza że dwa razy od zamówienia paczki miałem u siebie po 9 i 10 dniach. Inne były zazwyczaj do 3 dni, razem około 9 zamówień przez 14 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...