Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zamawiałem dwa, może trzy klamoty + trochę głupot typu linki/pancerze/klocki (dwa zamówienia) i ani jednej części nie otrzymałem. Przez dwa tygodnie żadnego kontaktu ze strony sklepu, kiedy udało mi się dodzwonić usłyszałem tylko, żeby napisać maila, na którego prze 2-3 dni nikt nie odpowiedział. Jedyny plus to ten, że na maila "oddajcie kasę" zareagowali błyskawicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Bikestacji podchodziłem już kilka razy. Zanim cokolwiek tam kupiłem już nadziałem się na wypowiedzi - "uważaj będzie ciężko". I powiedzmy było - średnio.

Pierwsze co u nich kupiłem już parę lat temu to były heble m785 - dostępne od ręki - przesyłka 48h... no i czekałem na finał 2 tygodnie dzwoniąc w między czasie ze 3 razy - bo przychodziły jakieś idiotyczne maile, że wysłali, nie wysłali, szykują... i tak w koło Macieju. Te heble miałem już zamontowane - dalej dostawałem maile że mi je wysyłają... :) I to chyba był najbardziej niefrasobliwy sposób w jaki postąpili z moimi zamówieniami. Tak to zazwyczaj w tydzień zamiast obiecywanych  2 dni miałem graty. Nie kupię tam nic czego potrzebuję na już, to wiem. Ale pobraniowo graty na którem mogę poczekać dwa tygodnie - wiedząc że być może będę musiał się upomnieć - spoko zaryzykuję. Wszyscy wiemy że mają wirtualne graty i biorą po hurtowniach już zamówione przez klienta *(nie tylko oni), i wszyscy wiemy że maja cóż - bajzel. Ale też wiadomo, że to nie sklep widmo i kasę zwracają... jak już w hurtowni nie ma tego ich towaru, który sprzedali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno kupowałem u nich koła i amortyzator.

Na koła troche czekałem, były w dobrej cenie, mi sie nie spieszylo, więc nie marudzilem. Złożyłem to na karb tego że musiały się poskładać, albo czekali czy nie zrezygnuje przypadkiem. Bo po klepnieciu tych kół ich cena poszybowala w górę bardzo szybko.

Z amortyzatorem byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, kupiony tez w promocji. Dostawa na drugi albo trzeci dzień. 

Ogólnie oceniam ich pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Powiem tak. Omijać. 

Sklep kupił odemnie baterie rowerowa Flyer Panasonic 36v 15ah. Sprawna 100%.

Sprawdzona daje na nią gwarancję itp. 

I potraktował mnie jak jakiegoś śmiecia. 

Zaoferował za mają  dwie inne baterie w dobrej cenie dla mnie gdybym chciał. 200 zł. Cena OK

No spoko z chęcią wezmę. Piszą że nie otwierane.  Jedna nawet świeci. Itp. Nie grzebane bo to najwazniejsze. 

To kupuje. 

Co się okazało :

Cena super. Zapewniali ze nie otwierane. Niestety okazało się gdy doszły. Ze raz: otwierana jedna i ogniwa " wyzerowane " a z drugiej sypie się rdza. Aż grzechocze . Tak więc oszustwo. Dobrze tylko ze zwrócili część pieniędzy... Co się okazało zapomnieli wspomnieć że baterie były po powodzi!. Przypomnieli sobie o tym jak chciałem zwrócić dopiero..wczesniej zapomnieli...chyba jakiś żart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bikestacja.pl to jeden z tych sklepów, do których chcesz wracać co sezon. obsługa miła, solidna i bez wyrzutów tłumaczą i odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące części, montażu + szybki czas wysyłki, precyzyjnie spakowana paczka.

pozdrawiam, wrocław.

Edytowane przez rrrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja czekam na zamówienie od 09.08. masakra!!! Kontakt prawie zerowy. Drugi raz się nacialem, za pierwszym razem przysłali mi przewód do hamulców chyba tektro zamiast oryginalnego przewodu do reverb. Po moim dobijaniu się do nich lakoniczny mail, że czekają na dostawę jakiejs części od dystrybutora z Niemiec. Wszystkie artykuły przy zamówieniu były dostępne. Nie polecam i wszystkim odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zakupy bardzo dobrze prowadzone od pierwszego kontaktu i zapytania , aż do dostawy i płatności. Kontakt wzorowy. Wiele zadanych pytań i wątpliwości zostało rozwianych i wyjaśnionych w rozmowach z Panem Rafałem. Ani przez chwilę nie miałem wątpliwości czy towar dotrze do mnie na czas. Jestem bardzo zadowolony i polecam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich zamawiałem raz przez allegro dętki do MTB bo dobra cena była. O dziwo patrząc na opinie przyszło wszystko w wyznaczonym czasie. Kiedyś zawitałem znów do ich sklepu zamawiając amortyzator z płatnością przy odbiorze to tutaj niby na stanie ale ze jednak okazał się niedostępny szkoda. Też dość szybko odpowiedzieli że jednak nie ma i nie będzie. Zamowilem w końcu w centrum rowerowym tutaj zadziałali perfekcyjnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...