Skocz do zawartości

[korba] Korba Shimano Nexave.


cooper

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM,podepnę się nieco do tematu,gdyż mam ten sam problem.Chcę wymienić korby Shimano NEXAVE ponieważ moje są już porządnie zjechane a trudno jest dostać nowe.Wybrałem Shimano Alivio FC-M411 lecz jednocześnie doczytałem że do takich korb zalecany jest suport 123mm, a u mnie w tej chwili jest 113mm.Czy to znaczy że Alivio ma inną budowę od Nexave pomimo tej samej ilości zębów w blatach? I czy to wiąże się jednocześnie z wymianą suportu czy mogę założyć do tego ktory jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korba 170mm,blaty 48-38-28.Korba jest mocowana na kwadrat,czy jeśli faktycznie muszę zmienić suport to czy polecacie na kwadrat czy raczej kupić na octalink. Acha,i co sądzicie o korbach Alivio o których wcześniej napisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znajdziesz takiej korby na 113mm :confused: pozostaje Ci zakupienie nowej i odpowiedniego suportu. Korby na octalink są dużo sztywniejsze i tym samym leprze więc raczej kieruj się w tym kierunku. np. http://allegro.pl/korba-shimano-fc-m443-octalink-i2174060722.html tylko średnia i mała tarcza jest mniejsza od obecnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...