Skocz do zawartości

[Ban]Zbanowanie w jednym z wątków


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem się spytać czy ktoś może miał już podobna sytuację. Mianowicie w jednym z wątków napisałem następujące słowa:

"Ależ Wy Wszyscy na tym forum uwielbiacie te dziadowakie Krossy"

Po paru minutach wpis zniknął. W związku z tym napisałem w tym samym wątku że zrobiłem taki wpis i że on zniknął i że pewnie godzi to najwyraźniej w interes kogoś z administratorów. I co się stało po tym?? Zostałem zbanowany w temacie w którym to napisałem. Nie mogę go czytać ani tym bardziej w nim pisać. Dodam że chodzi o wątek w dziale Rowery Ramy związany z zapyaniem o rower Poison Zynkali.

Spotkał się może Ktoś tutaj z podobną sytuacją? Dla mnie to jest nieporozumienie. Rozumiem że pewnie Ktoś z Adminów handluje Krossami i stąd takie działania ale bez przesady... Forum powinno być prowadzone w sposób rzetelny i przede wszystkim bezstronny w którąkolwiek z marek produkujacych rowery czy też sprzęt. A tutaj takie działania ze strony administracji...

Wysłałem maila z zapytaniem dlaczego tak zostałem potraktowany. Zobaczymy co mi odpowiedzą. A może tutaj w tym wątku ktoś z Was Admini się wypowie żeby wszyscy mogli przeczytać... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Napiszę to samo co napisałem w tamtym wątku (chociaż chyba powinieneś móc go czytać):

Kolego, ja usunąłem obydwa Twoje posty, jeżeli masz coś ciekawego to napisz to w ODPOWIEDNIM temacie odpowiednio to ARGUMENTUJĄC, może zaproponuj coś lepszego skoro wiesz najlepiej, bo myślę, że Twój wiele wnoszący post za przeproszeniem gówno pomoże autorowi tematu.

To tyle ode mnie.

Jeżeli masz zamiar pisać niczym nie poparte brednie to na przyszłość daruj sobie...

Gwarantuję Ci, że jeżeli napisałbyś coś takiego o czymkolwiek w jakimkolwiek temacie to zrobiłbym to samo.

 

Zapomniałeś dopisać, że napisałeś 3 razy to samo, za pierwszym razem tylko usunąłem, za drugim dostałeś jeszcze warna za offtop, za trzecim razem zbanowałem Cię w tym temacie... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
"Ależ Wy Wszyscy na tym forum uwielbiacie te dziadowakie Krossy"

Pomyślałeś może,ze tym wpisem mogłeś urazić wielu użytkowników rowerów tej marki ,których po prostu nie stać na drogie rowery ? Określając rowery Kross słowem "dziadowakie" określasz jednocześnie ich właścicieli.

Trochę "pomyślunku" przed napisaniem czegokolwiek.

Rozumiem że pewnie Ktoś z Adminów handluje Krossami i stąd takie działania ale bez przesady...

Taaa..... niestety Twoje rozumienie jest błędne.

Forum powinno być prowadzone w sposób rzetelny i przede wszystkim bezstronny w którąkolwiek z marek produkujacych rowery czy też sprzęt. A tutaj takie działania ze strony administracji...

W którym miejscu zauważyłeś gloryfikację jakiejkolwiek marki przez Administrację? Nie twórz teorii spiskowych - po prostu pomyśl zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwefel wypraszam sobie takie teksty. Nie masz do cznienia z gow...rzem swojego pokroju wiec daruj sobie.

Co do mojego wpisu to jak najbardziej byla to prowokacja tyle ze dziwna sprawa ze setki innych tego typu rzeczy nie usuwacie o tutaj prosze. Jaka szybka i zdecydowana reakcja.

Co do urazenia Kogoś to absolutnie nie mialem takiego zamiaru. Jesli wiec tylko Ktos jeszcze poza Administracja poczuł się urażony to przepraszam ;)

 

A jeszcze dodam apropos tego ludzie jeżdżą na Krossach bo ich nie stać na drogie rowery. Przecież za Krossa też trzeba wydać 2500 czy 3K co bynajmniej dla mnie wcale nie jest tanią opcją. Jak pewnie dla wielu innych uzytkowników tych jak i innych rowerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Co do mojego wpisu to jak najbardziej byla to prowokacja tyle ze dziwna sprawa ze setki innych tego typu rzeczy nie usuwacie o tutaj prosze.

Stwierdzasz, że to była prowokacja i jeszcze masz czelność, żeby składać zażalenia?! Czysta kpina.

 

Jeżeli jakiś post narusza regulamin forum to pod każdym postem widnieje funkcja 'zgłoś' - ktoś zabronił używać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Dostałem mało kulturalnego maila od tego Pana, który zamiast na końcu napisać proste 'pozdrawiam,.... imię', wstawił

Czekam na odpowiedź.

To czekaj.

 

Już nie wspomnę o tonie wypowiedzi i narzuceniu mi obowiązku rozpoznania tematu.

 

Trochę kultury prosimy i mniej emocji. A koledzy chyba wszystko wyjaśnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Schwefel sobie też dałeś ostrzeżenie za Twoje słowa do mnie??

Jak to nie? - spójrz pod zdjęcie - na czerwono jest napisane że dostał rangę admina za karę... :)

 

Piotrze, zachowujesz się jak małe dziecko które obraża się na cały świat. Ostrzeżenie to nie prawy sierpowy, nie będziesz chodził z limem przez tydzień po ulicy. Przyjmij to na klatę jak mężczyzna! Pamiętaj że to nie my przyszliśmy do Ciebie a Ty do nas. Wlazłeś między wrony to i kracz jak i one - coś Ci mówi to przysłowie? Akceptujesz nasze zasady to działaj na forum, nie akceptujesz - jest tyle forów na których można rzucać bluzgami i pisać chamskie teksty. Łagodniej już nie mogę. Albo się ogarniesz, albo... nie pozwolimy byś marnotrawił swój cenny czas tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...