Skocz do zawartości

[Szczecin] ekipa w teren poszukiwana


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

HELLo-:

 

Odwiedzam nasze piękne miasto kilka razy w roku na kilka tygodni, kiedyś jeździłem głownie w Lasku Arkońskim, okolicach Głębokiego, Osowa itp...jestem ciekaw czy jest jakaś grupa która regularnie buszuje w tych terenach(jestem z Centrum więc łatwiej mi się tamże dostać, aczkolwiek gdyby działo sie coś ciekawego w Puszczy Bukowej to z chęcią podjadę).

 

Preferuję MTB, nie jakieś slopestyl'owe wariactwa tylko Enduro, XC, turystykę...jakkolwiek to zaszufladkować - po prostu wolę teren niż szosę(choć zdaję sobie sprawę że czasem trzeba dojechać, przejechać przez ulicę, więc asfaltu się nie boję).

 

Dystans około 50km +/- 20km zależnie od dnia(z reguły poprzedzającego jazdę; ).

 

Nocne wypady w las też jak najbardziej mnie interesują!!!

 

Jutro po Masie jadę z kolesiem na jakiś mały objazd miasta, tempo raczej spokojne, w planie jakiś postój np. w Chacie k. Arkonki na jedno małe grzane...podejrzewam że nie zrobimy więcej niż 30km, choć zależy co nam odbije...jeśli ktoś ma ochotę na doczepkę to zapraszam!

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Damian, jesteś z lewo- czy prawobrzeża? Pasowałby Ci Lasek Arkoński czy raczej Puszcza? Sądzę że niebawem coś szybko ogarnę, mam jeszcze ok. dwóch tygodni czasu na wariactwa i planuję może z dwa wypady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z lewobrzeża(okolice podzamcza), w Szczecinie pasuje mi głównie lasek arkoński przy obecnej pogodzie bo wiatr nie sprzyja przejazdom na prawobrzeże... Po nowym roku będę w Szczecinie więc jakoś możemy planować wyjazdy. Jeszcze musze się tylko dokładnie dowiedzieć jak ułoży mi się plan tygodnia ale wypady najlepiej i tak w weekend myślę>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak już jeździsz na osowie arkonce i warszewie to zapraszam w stronę polic praktycznie cała ta przestrzeń pomiędzy miastami to las, przekrój nawierzchni rozmaity, spore górki wbrew pozorom bo police są niżej niż szczecin a pomiędzy nimi są górki (spore)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...