Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TrzecieKolo

[Film] Single Rider, czyli moja produkcja o mtb w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

TrzecieKolo

Witajcie! :)

Chciałem Wam przedstawić trochę materiałów z mojego projektu. Nazywa się to „Single Rider – Warszawa” i jest to amatorski film o rowerowej zajawce. Miałem go po prostu udostępnić do oglądania, gdy już będzie gotowy, ale wypadek na rowerze pokrzyżował mi plany i nie zdążyłem przed zimą nakręcić wszystkich planowanych scen. Czekam na koniec zimy, aby dokręcić sporo ujęć i na zrehabilitowanie ręki to w śniegu też coś dokręcę :) Tak więc mam trochę czasu żeby Wam udostępnić co tam składam :) Poszedłem do tematu na poważnie (w kwestiach filmowych, bo klimatem to będzie relaksacyjnie :) ), kilka miesięcy kręcenia zdjęć, dużo czasu poświęconego na montaż, obróbkę itd.

Film jest 100% amatorski, żadnych sponsorów, budżet równy 0 złotych. Chociaż może ciut więcej, bo kupiłem parę gadżetów do filmowania ;)

Jeszcze może dodam, żeby uniknąć jakiś wygórowanych oczekiwań od fanów mega ekstremalnych widowisk, że nie jestem jakimś ultra-masterem ;) co lata po 20 metrów posiadając 15-letnie doświadczenie. Będzie duża dawka drobniutkich skoków czy innych rzeczy, o których przeciętny rowerzysta nie myśli, ale będzie też sporo scen, gdzie rower dwoma kołami jest na ziemi ;) bo jednak większość czasu tak właśnie jeżdżę :) Generalnie film „na relaksie i o relaksie, z drobną nutką adrenaliny.” ;)

Dokładny opis filmu, oraz kadry w trochę wyższej rozdzielczości, do poczytania, i do oglądania na specjalnej podstronie mojego bloga:

FOR FUN - bike blog | blog rowerowy: Single Rider - film mtb

Trailer, czyli zwiastun:

http://vimeo.com/32707289

Kilka przykładowych kadrów z filmu:

SingleRider-Still-08.jpg

SingleRider-Still-02.jpg

SingleRider-Still-04.jpg

SingleRider-Still-14.jpg

Pozdrawiam,

TrzecieKoło

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kraszak

Zwiastun ciekawy, czekam na pełną wersje. :icon_cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
foto29

Dosyć ciekawe, tylko moim zdaniem przydałby się jakiś duży skok, lub upadek coś co zrobiłoby napięcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Juraleona

@foto29 To wyjdź na klatkę i rzuć się ze schodów. :sweat:

Rozumiem że statyczność ujęć wynika z jednoosobowego tworzenia filmu, ale na zwiastunie nie widzieliśmy nic co byłoby więcej niż zwykłą jazdą po mieście/XC. Rozumiem że taki styl jazdy jest fajny i odprężający, ale niewiele osób rajcuje jazda po kostce, o ile nie jest ona jeszcze poddana obróbce ludzkimi rękoma. :thumbsup:

Jest też mały paradoks jaki zobaczyłem: to że od jazdy po mieście fullface i nagolenniki a po lesie/ścieżkach tylko kask. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sokol06

Fajnie, że próbujesz zrobić coś fajnego, mi się często nawet nie chce zrobić fotki w ciekawym miejscu ;)

Z ciekawości co to za baza wojskowa/muzeum które widać na trailerze?

Po ostatnim wypadku nie dziwie mu się, że po mieście jeździ tak opancerzony :icon_confused:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kubzys

Bardzo fajne :)

Ma chłopak zajęcie, pasję - bardzo dobrze. Wydaje mi się, że wyjdzie z tego bardzo fajny, długi film rowerowy.

A co do tych wszystkich ochraniaczy. Lepiej żeby jeździł w nich i nic mu się nie stało, niż ma raz nie założyć i akurat zaliczyć glebę z nieprzyjemnymi konsekwencjami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Juraleona

Wydaje mi się że zostałem źle zrozumiany: Nie jestem przeciwko ochraniaczom, ale w mojej skromnej opinii to w lesie na technicznych trasach więcej nam grozi niż podczas przejazdu ze średnią prędkością po miejskich chodnikach. Dlatego dziwi mnie że skoro w mieście już ochraniacze to czemu nie w lesie :P Ale to taki leciutki offtop. :whistling:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TrzecieKolo

Witajcie po przerwie w tym temacie ;)

Już się trochę rozruszała moja ręka, nadgarstek sprawny, palec nie do końca, zacząłem uskuteczniać rower 2-3 razy w tygodniu :D

Trochę się boję nadal jakiś większych ekscesów, szczególnie że nie jedna gleba była już grana chyba na 2 czy 3 wyjściu po skończeniu rehabilitacji :D

Aktualizacja na temat filmu na moim blogu:

Są 2 nowe ruchome twory i trochę opisu - FOR FUN - bike blog | blog rowerowy: Mojego amatorskiego filmowania ciÄg dalszy - Snow Teaser i Chest mount test

A dla leniwych i nie czytających ;)

Mega lajt w śniegu:

http://vimeo.com/38082373

Test mocowania kamery na klatę, zrobionego przeze mnie, koszt: 3 złote.

http://vimeo.com/38044381

I jeszcze odpowiedzi na posty:

Wydaje mi się że zostałem źle zrozumiany: Nie jestem przeciwko ochraniaczom, ale w mojej skromnej opinii to w lesie na technicznych trasach więcej nam grozi niż podczas przejazdu ze średnią prędkością po miejskich chodnikach. Dlatego dziwi mnie że skoro w mieście już ochraniacze to czemu nie w lesie :P Ale to taki leciutki offtop. :whistling:

Ochraniacze ze względu na schody, nie wiem czy kiedyś poleciałeś na twarz czy kolana bo kamiennych czy betonowych schodach, ale to nic przyjemnego. A w lesie lecisz na mech, ziemię, przy XC nie widzę sensu ochraniaczy. A jak skaczę to mam i kask i ochraniacze jak się przyjrzysz :)

Rozumiem że statyczność ujęć wynika z jednoosobowego tworzenia filmu, ale na zwiastunie nie widzieliśmy nic co byłoby więcej niż zwykłą jazdą po mieście/XC. Rozumiem że taki styl jazdy jest fajny i odprężający, ale niewiele osób rajcuje jazda po kostce, o ile nie jest ona jeszcze poddana obróbce ludzkimi rękoma. :thumbsup:

Dokładnie tego wynika statyczność :) A film wiadomo, że nie będzie rajcował wszystkich, w końcu nie jestem jakimś prosem :)

Zwiastun ciekawy, czekam na pełną wersje. :icon_cool:

Dzięki :)

Dosyć ciekawe, tylko moim zdaniem przydałby się jakiś duży skok, lub upadek coś co zrobiłoby napięcie.

Skoków nie zdążyłem jakiś ciekawych nagrać bo się połamałem ;) Upadek to nic fajnego, wierz mi :D

Te 2 mini skoki z trailera to były podczas nauki odrywania się od ziemi zaraz po tym jak kupiłem rower ;)

Fajnie, że próbujesz zrobić coś fajnego, mi się często nawet nie chce zrobić fotki w ciekawym miejscu ;)

Z ciekawości co to za baza wojskowa/muzeum które widać na trailerze?

Dzięki :) Muzeum Wojska Polskiego, na przedłużeniu Czerniakowskiej, w stronę Wilanowa, wypadła mi nazwa ulicy z głowy, taka duża i główna ;) W Warszawie oczywiście.

Bardzo fajne :)

Ma chłopak zajęcie, pasję - bardzo dobrze. Wydaje mi się, że wyjdzie z tego bardzo fajny, długi film rowerowy.

Dzięki :)

P.S. No i dobrze, że młodo wyglądam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
razorjack

gratki :)

jak w końcu wyzdrowieję, to może razem się gdzieś przejedziemy i się coś nakręci

mam nawet pojazd

ale jeszcze długa droga, za nim zacznie dobrze/stabilnie latać :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TrzecieKolo

Woo, super, złożyłeś quadro wreszcie? :D

To ja też gratuluję! :)

Jestem za! Szczególnie, że moja opcja z heli upadła :( Znajomy rozwalił totalnie swoją pro-zabawkę, a te co mu zostały są za mało stabilne na kamerę.

Życzę powrotu do zdrowia szybkiego! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
razorjack

co do heli, to mam jeszcze 450tkę, (z 500g uniesie), ale to za duże ryzyko dla zdrowia - dostać łopatą 325mm przy obrotach ~40obrotów/sek (2400obr/min)

a rower pewno dopiero za jakieś 2tyg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
karoltoma

Zwiastun fajny ciekawe co będzie dalej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TrzecieKolo

Po długiej ciszy mały update, projekt nie upadł, trochę tylko urósł, materiału mam bardzo dużo, ale nie chcę zbytnio spoilerować. Premiera się przeniosła dopiero na 2013.

Więcej szczegółów i bonusowy filmik na moim blogu:

FOR FUN - bike blog | blog rowerowy: Single Rider i Mienia, czyli co tam w produkcji filmowej piszczy

SingleRider-Mienia.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• zibi_722
    • SRC
      Przez SRC
      Praca - serwisant rowerowy / sprzedawca w sklepie rowerowym/narciarskim
      Szukając ambitnych sumiennych ludzi do naszego zespołu proponujemy pracę w rozwijającej się firmie Ski Race Center w Pruszkowie. Zajmujemy się handlem sprzętem rowerowym oraz narciarskim. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową. Poszukujemy serwisanta z umiejętnościami sprzedażowymi do całorocznej pracy przy serwisie i sprzedaży rowerów oraz sprzętu narciarskiego.

Wymagamy znajomości branży rowerowej/ narciarskiej oraz umiejętności diagnozowania i serwisowania rowerów. Praca w okresie letnim polega głównie na naprawianiu i serwisowaniu rowerów oraz sprzedaży (rowerów i akcesoriów) w sezonie zimowym sprzedaż sprzętu narciarskiego. Dużym atutem będą umiejętności sprzedażowe i dobry kontakt z klientem.

• Jeśli posiadasz pasję, interesujesz się sprzętem sportowym (rowery/narty),znasz podstawy serwisowania rowerów i szybko się uczysz, wyślij swoje CV, pragniemy abyś rozwijał się razem z nami.

WYMAGANIA jakie posiadasz lub wkrótce będziesz posiadać:

⦁ doświadczenie w serwisowaniu oraz naprawie rowerów (regulacja przerzutek, hamulców, centrowanie kół wymiana łożysk -suport/stery, piasty etc., wykonywanie przeglądów pełnych/regulacyjnych, składanie nowych rowerów)
      ⦁ posiadanie wiedzy teoretycznej z dot. technologii stosowanej w rowerach i nartach oraz akcesoriach.
      ⦁ samodyscyplina, terminowość i skrupulatność umiejętność organizacji pracy oraz współpracy w zespole
      ⦁ kreatywność - w naszej firmie samodzielność oraz inicjatywa poprzez wdrażanie dobrych rozwiązań jest bardzo mile widziana
      ⦁ dbanie o porządek na stanowisku pracy i rzetelność
      ⦁ komunikatywność podczas obsługi klienta i stwierdzania ekspertyzy serwisowej
      ⦁ umiejętność sprawnej obsługi skrzynki mailowej oraz komputera.
      Mile widziane:
      ⦁ umiejętność obsługi komputera, tworzenia zamówień, składania reklamacji.
      ⦁ mile widziane umiejętności związane z wprowadzaniem produktów treści w serwisach internetowych (sklep online)
      ⦁ bardzo mile widziane doświadczenie w startach w zawodach rowerowych na poziomie amatorskim (zawodowym tym bardziej : )

Obowiązki:
      ⦁ wykonywanie prac serwisowych związanych z rowerami: regulacja przerzutek, hamulców, układów napędowych, wymiana części rowerowych, wykonywanie pełnych przeglądów, składanie nowych rowerów,
      ⦁ profesjonalne doradztwo w zakresie wymiany części oraz wykonywanie ekspertyz
      ⦁ profesjonalne doradztwo przy zakupie rowerów
      ⦁ profesjonalne doradztwo podczas zakupu sprzętu narciarskiego
      ⦁ dzielenie swojej pasji z klientami (narciarskiej/rowerowej)
      ⦁ dbanie o ekspozycję oraz dostępność towarów
      ⦁ w sezonie zimowym pomoc w realizacji wysyłek ze sklepu internetowego.

Oferujemy:
      ⦁ całoroczną pracę (latem serwis/sprzedaż rowerów, zimą sprzedaż sprzętu narciarskiego)
      ⦁ możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji. Jeśli posiadasz umiejętności manualne (techniczne) a brak ci doświadczenia, to szybko Cię nauczymy
      ⦁ atrakcyjne zniżki na sprzęt sportowy
      ⦁ świetna atmosfera w młodym wyspecjalizowanym środowisku pasjonatów sportu
      ⦁ w przypadku studentów proponujemy elastyczny grafik
      ⦁ możliwość awansu i rozwoju umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie.
      Zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV z krótkim listem motywacyjnym na adres:
      jacek@skiracecenter.pl
      22 723 00 30 Proszę koniecznie dopisać poniższą formułę:
      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)."
    • dasher
      Przez dasher
      Cześć, 
      szukam chętnych na jeżdżenie w tygodniu majówkowym - może być bliżej lub dalej (np. Kampinos). Rower MTB, mieszkam przy H.Ordonówny.
      Pozdrawiam,
      Bartek
    • dasher
      Przez dasher
      Cześć,
      szukam kompanów do wycieczki z Warszawy np. do Kampinosu 01.05 lub 03.05, ja jeżdżę na MTB i tam się wybieram, w kilka osób zawsze będzie raźniej, ktoś chętny?
      pozdrawiam
      Bartek
    • gielo
      Przez gielo
      Orientuje się ktoś jak wygląda szlak nadwiślański na odcinku Warszawa - Tarnobrzeg? Istnieje w ogóle, czy dopiero jest w planach? Mam zamiar wybrać się na majówke i chciałbym mniej więcej wiedzieć w jakich warunkach przyjdzie mi jechać :]