Skocz do zawartości

[Czechy] Gdzie na narty?


MokryxD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym wyjechać na narty do Czech. Szukam noclegów niedaleko polskiej granicy. Ceny w granicach rozsądku(za 10 dni nad morzem mogę zapłacić 4 dni noclegu w górach).

 

Jeżdżę amatorsko, ale dosyć dobrze. Nie posiadam własnych nart więc wypożyczalnia też powinna być w pobliżu.

 

Proszę o podanie miejsc sprawdzonych.

 

PS Powinni tolerować zwierzęta gdyż muszę zabrać moją szyszylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

byłem w okresie pomiędzy sylwestrem i nowym rokiem w Jańskich Łaźniach i Szplinderowym Młynie

Tu i tu wszystkie trasy czynne. W Jańskich taniej i mniejsze kolejki. Za to w Szplinderowym więcej śniegu naturalnego. Jeszcze w Piątek sporo napadało. Więc powinna być bajka. Karnet na dzień 700czk w Szplinderowym i coś koło 590czk w Jańskich.

Sam nocowałem w Verchlabi (czy jakoś tak) cena w sezonie 280czk na stoki dojeżdżaliśmy samochodem we własny zakresie.. Niestety byłem tam na doczepkę i nie mam namiarów na nocleg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja w okresie Sylwester/Święta bazowałem w Szklarskiej a codziennie jeździliśmy do Harrahova.Warunki naprawdę dobre jak na tegoroczny klimat - polecam tą drugą stronę Ryżowiska bodajże może wyciąg nieco krótszy ale za to moim zdaniem szybszy i ukryty po zawietrznej stronie w lesie i ma to swoje plusy.

tu link do warunków na Czechy :

HolidayInfo ~ mapa

 

Obecnie napadało sądzę że bez problemu można polatać.

 

Szklarska ma kilkanaście wypożyczalni także spox.

 

Niedrogi i fajny jest pensjonat Przemko bliziutko Ski Areny Szrenica 10 minut z buta.

 

http://www.przemko.wszklarskiej.pl/galeria.htm

 

i Górnicza Strzecha - idealne położenie na wypady w kierunku Czech :

 

http://www.szklarska.ig.pl/info.php?id=80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...