Skocz do zawartości
Wiewiór

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali

Rekomendowane odpowiedzi

R09
16 godzin temu, artoor napisał:

Kodek mojej córki ma oczka, ale nie pamiętam, jaka to jest wersja (kupiony jako rama za 1.5 k w 2019r.)

50537079257_028dbc2ae4_b.jpg

Cześć:) Jaka jest waga roweru Kode ADV, max rozmiar kiszki jaki wchodzi z tyłu, czy jest różnica w geo Kode ADV vs Kode? Nie mogę znaleźć w necie albo nie potrafię szukać;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kazafaza

@R09: zapewne zauważysz zaraz, że autor powyższego zdjęcia kupił ramę i zbudował rower dla córki.  Pytanie o wagę zatem radziłbym kierować do producenta / dystrybutora, może nawet przez fejsbuka - zapewne ktoś posiadający taki model zna wagę.  Oraz inne detale różniące oba modele... :thumbsup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
R09
Godzinę temu, kazafaza napisał:

@R09: zapewne zauważysz zaraz, że autor powyższego zdjęcia kupił ramę i zbudował rower dla córki.  Pytanie o wagę zatem radziłbym kierować do producenta / dystrybutora, może nawet przez fejsbuka - zapewne ktoś posiadający taki model zna wagę.  Oraz inne detale różniące oba modele... :thumbsup:

Faktycznie składany z sercem rower ni jak się ma do seryjnej produkcji;)

Pisałem do producenta ale póki co na głucho; nic pilnego...tak czy inaczej podziękował!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kazafaza

Dlatego próbuj przez soszjalmedia - z reguły firmy nie lubią pozostawiać pytań bez odpowiedzi no i mam nadzieję że znajdzie się grupa zagorzałych fanów spieszących z pomocą ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
itr

Ultegra Trikolor, pięknie ten tata składa rowery dla córki :) ciekawe co za paskudztwo dają w fabryce :)    też mam taką w ostrym nieostrym po stronie napędu, rocznik między 88 a 99... korbę, niestety nie córkę :D

Edytowane przez itr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta