Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.03.2024 o 14:36, artoor napisał:

To ilu Singulaków już jest?

na forum wiem o trzech, ten powyżej jest czwarty :) 
W samej Polszy śmiga jeszcze kilka Peregrynów z niedawnego odnowionego rzutu, do tego jest jeszcze jeden Swift po dzwonie z olx, który nie wiem jak skończył, oraz przeluntany przez Kajaka prezesowy, aczkolwiek losy jego są mi nieznane. 

Także w brydża można ciulać ;) 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajny, w końcy Ryczej, ale zawsze mi się ten rower wydawał mega nieproporcjonalny, brzydki po prostu. Długaśny tył, krótki przód i niski stack, górna rurka też jakiegoś dziwnego figla wywija - no nie trafia w moje gusta :D

Taka M-ka to jeszcze nawet nawet, ale w XL-u straszliwy pokrak! 

Edytowane przez akkwlsk
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, akkwlsk napisał:

Niby fajny, w końcy Ryczej, ale zawsze mi się ten rower wydawał mega nieproporcjonalny, brzydki po prostu. Długaśny tył, krótki przód i niski stack, górna rurka też jakiegoś dziwnego figla wywija - no nie trafia w moje gusta :D

Taka M-ka to jeszcze nawet nawet, ale w XL-u straszliwy pokrak! 

Pewnikiem klasyczne piękno to to nie jest, ale jak punktuje Sobek "de gustibus". Ten Ryczej przypomniał mi poniższego, chyba nawet pokraczniejszego smoka z powodu grubej przódrurki , 

Tanglefoot Moonshiner.jpg

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, 3143k4r2 napisał:

Właśnie jestem na etapie takiego małego bagażnika ale w ciężko. Ktoś, coś? PL only

https://allegro.pl/oferta/przedni-bagaznik-rowerowy-bagaznik-rowerowy-rama-hamulcowa-polka-bagazowa-15177840137
image.png.28bc12edd960c6450cb12f6d5ddab2bf.png
Mam taki na Surly Karate Monkey. Ostatnio woziłem na nim namiot i karimatę.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
57 minut temu, rambolbambol napisał:

Czy wy to widzicie?

Tak dyskretne a to może być nowy paradygmat mięsny w kwestii amortyzacji i spawania ram. Oprócz tego można tam wsadzić ogórka mało słonego celem uzupełnienia energii w czasie jazdy. 

 

Bardzo praktyczna opcja, łatwo powiesić na stanie na wystający z niej kołek :)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...