Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam graty. 

Ramset Surly Krampus Mk1 Large zielony ze sterami (chyba Cane Creek), zaciskiem, podkładkami pod tylną przerzutkę i papierami.  Jestem pierwszym właścicielem, rama bez pęknięć ani wgniotek, jakąś drachę na lakierze się znajdzie ale bez tragedii.  2500pln z dostawą.

Koła 29/700c: piasta tył NS bikes pod QR (zapewne dostępne są adaptery ale ich nie potrzebowałem więc pewności nie mam), piasta przód SP Dynamo QR15 z adapterem pod zwykły rychłoupinak.  Obręcze Velocity Blunt SS, szprychy jak dobrze pamiętam Pilar.  1500pln z dostawą.  Z przednią lampą Exposure Revo 2000pln, lampa solo 700pln.

Koła 29/700c czarne singlowe, chyba na Novatec'ach.  350pln posłane.

Rower Wheeler CrossLine 5000 z barankiem i prostą kierą(Salsa carbon) w singlu (koła Surly/Salsa) za 1500pln.

Ramset DiamondBack Ascent EX, 20.5" szary dym z fioletowym klarem.  Jedna mała wgniotka na toptjubie, gdy syn potrącił rower, myślę że wyślę za 200pln.

Kiera Genetic Digest 48cm, 175pln z posyłką.

 

 

Foty wszystkiego już były w tym wątku więc nie będę dalej bałaganić, w razie czego albumy czekają na chętnych.  Proszę tarabanić przez skrzynkę lub mejlowo na kazafaza gmail.  Dziękuję za uwagę.

POZDRo-:ver

 

 

 

Edytowane przez kazafaza
Wideł sprzedany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2023 o 12:42, Sobek82 napisał:

@artoor
Były po 89 zł sztuka na allegro, dlatego mnie podkusiło a ważą cos koło 550 gram, po wczorajszej jeździe jestem na tak ;)

Compress_20230410_124130_0890.thumb.jpg.d1f5eb21918c1efadc761e4bad6f8673.jpg

Też zakupiwszy 4 sztuki w tej okazyjnej cenie chyba nawet po 79 zł. Jeszcze na nich nie pojeździłem ale będą w nowej ramie, na którą czekam od Karamby.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rambolbambol napisał:

Ta Salsa ma ramę z Aluminium. Zastanawiałem się, się co to ogłoszenie robi tu na wątku.

Wodzu, o to nie "Kung Fu is a fully proprietary triple butted seamless steel tubeset"? 
Jeżeli to amelinium, to ja przepraszam i skruch i muka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tako rzecze BikeKatalog:

"Ala Carte to kwintesencja roweru górskiego. 26” koła, trwała i przemyślana konstrukcyjnie rama i doskonała geometria roweru MTB. W świecie przepołnionym cudownymi wynalazkami i nanotechnologią, Ala Carte to już rzadkość. Ktoś mógłby powiedzieć, że to „old school”, ale każdy doświadczony rowerzysta wie, że stal jest najsolidniejszym materiałem, a nowsze nie zawsze znaczy lepsze. Rama jest wykonana z Sanko Kung Fu tubing Made in Japan. Zestaw ten pozwala nam się cieszyć słynnym komfortem stalowych ram najwyższej jakości. Jeśli jesteś kimś, kto lubi rzeczy proste i funkcjonalne, Ala Carte to rower dla Ciebie."

http://www.bikekatalog.pl/2011//komponenty/1308/Salsa.Ala.Carte/
 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobek82 >>> dziękuję za namiar,  tylko nie jest taperowany. U mnie na dole jest  1/5' u góry 1/8″

 

cytuje beardman "Istnieje też coś takiego jak stery redukcyjne. Także jeśli masz ramę z główką tapered to nie musisz się ograniczać tylko do amora z rurą sterową tapered.

Standardowy amor z rurą 1i1/8' też bez problemu wejdzie przy zastosowaniu takich sterów."

Doczytałem, że mogę stery redukcyjne. zastosować 

Edytowane przez acid1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...