Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Chrust+

Z drugiej strony - jaka jest przeciętna żywotność roweru alu/stalowego/carbonowego czyli z konwencjonalnych materiałów? Chyba to drewno wystarczy na taki okres. Poza tym podkleisz wikolem i gra ;)

A serio - zabawki raczej dla bogatych snobów, dla których walor użytkowy chyba nie ma znaczenia...

Myślałem że sprowokuję Kolegę @Sobek82 bo on zdaje się na co dzień w drewnie siedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

😁Zastanawiam się kto podlinkował moją dziś objechaną Eu-genię, ile ja się na tą rama drama nakląłem, straciłem milion czasu, uff za mną, rower pomyka, koło znane ze zlotów ma wreszcie znowu haki, w które pasuje, perfekcyjny dzień dziś ! 😄 jeszcze czeka mnie dekorowanie tego tortu ale baza już jest…dziękuję!!! 
 

ps gdybym wiedział ile godzin czasu i pracy na mnie czekało- kupiłbym od razu takiego Brizera, chociaż to w sumie taki jednak monster ma duże koła i bliżejm mu do 29 niż szosowki …Briz er za tysiąc i ćwierć, kolor jak z bobrowej zatoki.

jednak  na multipurpous i suwanie w hakach Gen Egenia jest najlepszy👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale nie uprzedzajmy faktów :D sabat jednobiegowy też opracował w postaci testu odpowiedź na to pytanie:

a) somomita

b) miłośnik piwo tów

c) miś przytulak

d) longinus podbipieta

e) rzeczny raczek

Uprasza się o nie zaznaczanie prawidłowej odpowiedzi 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, itr napisał:

czas pedałować nie kupować :D

Ale konsumpcjonizm jest fajny!

Ja bym się wcale nie obraził, gdybym każdego dnia w moim garażu napotykał zupełnie nowego gravelka ;) 

Aż dziw bierze, że do dziś dnia nie ma w miarę poważnego serwisu, który pośredniczyłby w tymczasowej wymianie rowerów między użytkownikami. Mógłby nosić nazwę "Rent_a_bike_killer" 

Edytowane przez Qbotcenko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...