Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

@RafalxM Mam parę pytań:

  1. Co to za przedni bagażnik i co to za torba?
  2. Co to za piękna szeroka obręcz?
  3. Co to sa abominacja na kierownicy przed klamkami hamulcowymi. Wygląda, jakbyś miał przyczepione dwa marynowane geoducki.

Uprzedzając pytania, co to jest "geoduck"? Geoduck to małż, wyborny jako sushi lub marynowany i podawany z czerwonym winem.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

  • +1 pomógł 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rambolbambol

Co to za przedni bagażnik i co to za torba?

- bagażnik to jakiś alu random , nie mogę doszukać się żadnych oznaczeń, oprócz tego na zdjęciu

Screenshot_20220418_223000.thumb.jpg.c74a2c868630ca502d889668d84f63e6.jpg

 

Torba to chyba ta, ale kosztowała ok 60zł max jak kupowałem.

https://sklep.lentus-militaria.pl/pl/p/Torba-DESANT-CARGO-PRO-ladownica-M8-wz.93-PANTERA-molle-/3000
 

Co to za piękna szeroka obręcz?

- WTB i45


Co to sa abominacja na kierownicy przed klamkami hamulcowymi. Wygląda, jakbyś miał przyczepione dwa marynowane geoducki.

- to są wysokiej jakości rogi o rozstawie 45,5cm , uzyskane poprzez połączenie najtańszych rogów za 15zeta , starych zużytych gripów , oraz wykończone owijką i taśmą izolacyjną (by zadać szyku). W zasadzie poszukiwałem nazwy na to , Twoje skojarzenie najbardziej chyba pasuje.

Wyglądają 'geoduckowo'  , ale się sprawdzają na podjazdach, czy długiej prostej.

Poniżej konstrukcja bez owijki i z.

37435690_Beznazwy.thumb.jpg.8e7845e1c6fa61efd228aa994e585570.jpg

 

1139743124_Beznazwy.thumb.jpg.37c3db7563f4222a9d32385ac5c4c779.jpg

  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2022 o 07:22, akkwlsk napisał:

Wilier Jaroon w niezłej cenie https://www.merlincycles.com/wilier-jaroon-steel-gravel-frameset-214028.html

Kwestie celno-podatkowe do doczytania, nie kupowałem nic w merlinie po brexicie. 

Jeśli masz znajomych w UK mogą nadać paczkę polską firmą kurierską. Jak do tej pory wszystkie które szły do mnie nie były tykane przez urząd celny. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...