Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Starsze bardzo się różnią rozmiarami: https://geometrygeeks.bike/bike/surly-karate-monkey-2010/

https://surlybikes.com/uploads/downloads/2010_Surly_Catalog.pdf

image.png.d408a669ef4ce43dcf3facedb9b07f39.png

Gość ma na sprzedanie Mapłę Karatecką w rozmiarze Medium z 2010 roku. A właściwie to ma już sprzedaną ramkę w rozmiarze Medium. 

Edytowane przez rambolbambol
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roballinho napisał:

Na to jest jakieś cło? 

Pytałbym, bo CRC na przykład opłaty celne bierze na siebie. Kupowałem niedawno klamota za Ł300 i co prawda była konieczność wyspowiadania się przed urzędem celnym, ale poza opłatą za list z dokumentami nie dopłacałem do interesu ani centa. Może PlanetX też ma podobny system? 

Zwróćcie uwagę, że to jest SAMARAMA bez widelca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charge jest i ma się dobrze. Robi za rower po bułki :) W tym sezonie musze odpalić swojego Ninera rtl9 steel :) Zmienić cały napęd 2x11 ( hamole+ manetki rival, korba force, przerzutki force) na 1 x 11 apex + przerzutka rival ze sprzęgłem. Wszystko kupione ale jakoś czasu brak by się za to zabrać. Chodziło za mną żeby zostawić łapy od 2x11 najwyżej lewa byłaby nie używana lub może weszłaby jakaś opuszczana sztyca. Mimo iż mam już kupioną korbe apexa to myślę czy nie zostawić force 22 i nie wrzucic jej 1 blatu 38-42t narrow wide. Jak myślicie ? Gdzieś ciągle poluje na coś fajnego co pozwoliłoby zostawić jeden rower, ale chyba tak się nie da - CHOROBA

edit a co do On One Bootzippera to jeśli kiedyś nie kupiłem całego roweru w świetnej cenie tylko jego osprzęt to teraz chyba podziękowałbym za nową ramę, której finalna cena jest wielką niewiadomą. Poza tym - dla mnie klocek

Edytowane przez 3143k4r2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę retro przy niedzieli. Tytanowy Kastle Titanium Pro. Powstało tylko 25 sztuk , który trafiły do dystrybutorów marki w USA i Włoszech . Rama ,  widelec i kokpit wykonane z tytanu osprzęt to mieszanka Deore XT z DXem. 

 

 

 

 

DSC00193 (1).JPG

DSC00183 (1).JPG

DSC00177 (1).JPG

DSC00214 (1).JPG

Edytowane przez sztopi17
  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2022 o 11:46, rambolbambol napisał:

A co tu jest nie tak z rozmiarem i wzrostem?

To jest M-ka z posiodłową 457mm. Następny rozmiar ma już 508mm. Ja mam 182cm i celowałbym w M-kę właśnie i rower musiałby podobnie wyglądać.

No o kokpit mnie się rozchodziło, więcej podkładek pod mostek nie było ? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, skom25 napisał:

Nie ma to jak wpakować kupę kasy w rower na ramie, które nie ma nawet wymiennego haka przerzutki.

primo części zawsze można przełożyć do takiej z wymiennym hakiem

secundo, ahh ta polska mentalność...

terzo, może dla Ciebie kupa kasy to dla kogoś drobne (;

Edytowane przez trendyfendi
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego Polska mentalność?

Rama Marin 4C to nic wyszukanego, najzwyklejsza stalowa taniocha, na dodatek bez wymiennego haka. Czyli jak źle pójdzie, jednorazowa.

Jeżeli dla kogoś reszta osprzętu to "drobne", to ponownie pytam, dlaczego wybrał taką ramę.

Naprawdę trzeba nawet do takie komentarza wrzucić coś o mentalności? A może to kolejny temat, gdzie mile widziane są tylko pozytywne komentarze?

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...