Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie montować tego badziewia, bo to jest zakała nie antyzakleszczanie,... Już lepiej zrobić adapter na łapkę na muchy,  w kształcie nóżki, większa szansa na muchę niż kleszcza :)

o zakleszczeniu poważnie, to półka na brud a  jak się jednak łańcuch w nią wpasuje I ZAKLESZCZY to klękajcie i wyrwijcie go chrum tu rurum!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja nie miałem tych otworów w ramie :)

itr >> Ja sam zrobiłem taką metalową płytkę dla ochrony ramy przed zakleszczeniami łańcucha(jak pierwsze zdjęcie woojj) i chwalę sobie. W moim starym mtb na kołach 26, nie raz ochroniło mi ramę :). 

Fakt brud się zbiera ale wystarczy przepłukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2021 o 09:56, Roballinho napisał:

Takie coś mi dzisiaj allegro podrzuciło na maila:

https://allegro.pl/oferta/rama-tytanowa-backroads-pod-di2-turystyczna-53cm-10944801024

Zastanawiają mnie te dwa otwory. Jakieś pomysły? Mocowanie stopki?

 

Zrzut ekranu 2021-07-23 o 09.53.12.png

https://www.backroads.com/blog/inside-backroads/video-meet-backroads-performance-bike

Wideło 1:02, to nie otwieracz do konserw, łapacz ufo, nibynóżka, ino tylko bateryjka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.08.2021 o 23:31, leejoonidas napisał:

Wigry Sobka prawie jak VO Neutrino, a do tego składane i dużo taniej

Readers-Rig-Christopher-Schmidt-Velo-Ora

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muirwoodsa 2017 to panowie polecają grawelizować czy emtebecznić?

Chodzi o baraninę i kiszki głównie. Stan fabryczny uznaje za nie koszerny.

A tak apropo to z urlopu wracam z dwoma Muirwoodsami z czego jeden z 1995 roku, ale strach pokazać jeszcze. Piękna 15tka dla syna lub córki, ale ryczy rdzą z każdej śrubki. Przepłaciłem akurat za nią srogo, ale po prostu rama jest śliczna w niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rambolbambol: moim zdaniem eMTeBe z mjirłudsa to akurat będzie taki sobie, chyba że tęsknota za retrogeo tak podpowiada.  Miałem Hamilton’a (ok, wcześniejsza wersja) który różnił się jedynie dropami i monsterżużel był z niego przepyszny.  

Masz w stajni HLorendża który jest wybornym górolem więc Mjura raczej w grawel pchaj, no chyba że HaeLa masz zabaranionego na amen i brak Ci eMTeBa...

B4C95BFD-FF43-46F2-ACDC-84AD5F061D67.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...