Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Sobek82 napisał:

Tworzę mocowanie IS do widelca hi-ten pod tarcze, połączenie w miejscu uchwytu na błotnik

To niegodne....wstawiać tylko jedną fotkę.

Czym masz zamiar mocować tą blaszkę do widelca? tig/lut mosiężny - czy planujesz Waćpan to ordynarnie przykręcić?  

Jeśli ta ostatnia opcja , to czy w komplecie planujesz jakieś NNW ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciejas Powiedz co w zamian kupiłeś w miejsce Stooge?

 

@cała_reszta_stalowych

Pochwalę się ukończonym stalowym projektem. Przepraszam za zdjęcia ewidentnie wewnątrz.
Razem 10,6kg stali dla mojej córki na wiosnę. Dostanie go w prezencie na święta.
Rama (Alpinestars T100) pięknie pracuje i geometrycznie jest o wiele lepsza niż współczesne wynalazki na małym kole dla dzieci.
Kierownica i mostek pewnie wymienię na inne, ale już jestem bardzo zadowolony z efektu.

IMG_20200928_091744.jpg

IMG_20200928_091843.jpg

  • +1 pomógł 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rambolbambol napisał:

@maciejas Powiedz co w zamian kupiłeś w miejsce Stooge?

To proste - Stooge'a :D

A teraz zbieram na karbą. Bo nie wiem czy słyszeliscie plotki - od przyszłego roku Zlot Stallovy będzie zmieni nazwę na Węgllovy :D;)

Edytowane przez maciejas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maciejas napisał:

(...) zmieni nazwę na Węgllovy :D;):D

Pod warunkiem że będzie się odbywać w Barbórkę.  

Też dumam czy wymienić Marino oraz Brixton’a na Scrambler’a :huh:  Daj znaka jak oblecisz nowego ramiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pięć lat temu, kupiłem haki do rometa er'29, nie pytajcie dlaczego, ale gdy sobie o tym przypomniałem, pół dnia szukałem, znalazły się, miałem je cały czas przed nosem.

Pomyślałem że je wykorzystam, tak też uczyniłem, trzy zdjęcia które niewiele mówią, ale aż strach pomyśleć co z tego będzie.  ;)

 

IMG_20200928_142123999_compress5.thumb.jpg.e84309ee23072498fbabda4c85dde0ee.jpg

 

IMG_20200928_143633142_compress31.thumb.jpg.8286cb6df190a151a8c194b1bdcf12c4.jpg

IMG_20200928_150726689_compress94.thumb.jpg.d0b66306e56c5aec6737a435e67313c9.jpg

 

Pozdrow'er

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...