Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Siemanko. Niestety parę dni temu spotkała mnie niemiła przygoda - zostałem poprzednim właścicielem swojego roweru. Wrzucam raczej bez nadziei na sukces w odnalezieniu - ale gdyby rower rzucił się komuś w oczy, w realu albo intrnetach, będę wdzięczny za info.

Krótki bike check:
- rama HARO MARY SS stalowa, w kolorze niebieskim, rozmiar 20 cali
- widelec sztywny w kolorze czarnym
- koła 29 cali, obręcze Easton, piasty Novatec przód i DMR tył
- napęd 1biegowy (bez przerzutek), zębatka E13
- korby BMXowe Octane One w kolorze zielonym fluo
- kierownica NS District w kolorze khaki, wysoka
- siodełko Fizik Atlas żółto-zielono-czarne
- pedały FUNN pomarańczowe

I pamietajcie, żeby nie zostawiać sprzętu bez zapięcia - strata boli :(

 

mary1.jpg

mary3.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja tak na chwilę jak do Żabki po piwko zostawiam bo nie wożę blokady, ale albo zmieniam biegi i mam go 5m od siebie i na oku, albo wyciągam siodło i ośkę z przedniego koła jak nie mogę cały czas ziorać na rumaka. W każdym razie wyrazy współczucia, udupić gnoja/złodzieja jak się znajdzie. Charakterystyczny rower, jak gdzieś zobaczę dam oczywista znać.

Edytowane przez Mentos
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów ,

Mam problem z jednym rowerem i potrzebuję rady :) . Składam właśnie wozidło na tytanowej ramie Pipedream Modro . Problem jest z hakiem przerzutki a właściwie jego brakiem , gdyż rama to typowy SS. Znalazłem takie coś i zastanawiam się czy na dłuższą metę da radę . Co myślicie o takim rozwiązaniu. 

 

IMG_20190117_203400115.jpg

Gearmech Hanger D99 Universal Hanger .jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ta tutaj jest w dobrej cenie?

https://www.wiggle.co.uk/ragley-bigwig-hardtail-frame-2019/

Chyba, że zależy na tych wszystkich otworach w ramie Marina (tyle ich nawiercili, że zapomnieli o otworach pod dolną rurą).

Myślę, że szukając części po wyprzedażach/przecenach można złożyć rower w lepszej konfiguracji niż Marin i to za mniejsze pieniądze.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, woojj napisał:

Możesz oblukać jeszcze jakieś brytolskie manufaktury, tak co by było że wybrałeś najlepiej.

Jakie?

Teraz, Jarajek napisał:

O, ta tutaj jest w dobrej cenie?

https://www.wiggle.co.uk/ragley-bigwig-hardtail-frame-2019/

Chyba, że zależy na tych wszystkich otworach w ramie Marina (tyle ich nawiercili, że zapomnieli o otworach pod dolną rurą).

Myślę, że szukając części po wyprzedażach/przecenach można złożyć rower w lepszej konfiguracji niż Marin i to za mniejsze pieniądze.

Aż tyle otworów nie musi być, ale brak pod dolną na minus.
Katalogowa cena nie zachęca, ale zakupowa powinna być niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, maklakiewicz napisał:

Z carbą i amelinium jakoś mi nie pod drodze. Nie czuje tych materiałów.

A co do Marina: lepiej samemu poskładać?

Składanie Marina byłoby o tyle nieekonomiczne, że nie sprzedają samych ram. Przykre to, bo ichnie ramy, aż się proszą o indywidualną "zabudowę",

a pozbywanie się niechcianego osprzętu, to jednak strata jest czasu i pieniędzy.

PS. Thx Panom Maklakiewiczowi, Sobkowi82, ITRowi i pozostałym za docenienie Darwina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...