Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Niech pierwsi chłoszczą i chlastają ci co sami nigdy nie popełnili faux-parts.  Ja też się pod pręgierz ustawiam, dowód wklejając na popełnione bezeceństwo jedynie o dwa milimetry grubsze - tenże knardzioch z tymże czardżowym indywidłem na WTBi21:

IMG_1468.JPG

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woojj: ja to już się popętliłem do kogo te wszelakie części powędrowały...miałem wrażenie że mój zleciał do Bydzi i stamtąd do Bani ale skleroza i otępienie robią swoje.

Grunt że dobrze pasuje i super pracuje.  A rzemyki prawie-rasta dostałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnio chów wsobny stał się kultową ramą czy komuś palec zadrgał przy wciskaniu zer?

Rama rowerowa On One Inbred 29er Poznań Junikowo • OLX.pl

p.s.: jak kto ma jakieś zalegające żelastwo w dużym eLu lub ikselu, najlepiej pod singla to ja proszę o okrzyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem się mym gruzem wczoraj wieczorem, szuter, błotny szuter, błotny, liściobłotny, koleinobłotno listny, kociołbiasty, gładki asfalt, dziuramder asfalt, wilgotny asfalt oraz liść na asfalt.
Po korekcie siodełka, dwukrotnej korekcie, czołg się odpycha, pędzi do momentu napotkania błotka, w błotku i koleinach, tempo pieszego marudera, po wyjściu z trudności pędzi jak czołg.
Dostępne trzy chwyty, jest szeroko, jest krótko, nie muszę się schylać, pozycja sportowa, endurance, wyprostowana, na dzika, na jelenia, na naleśnik.
36/16 całkiem zacnie, na asfalcie brakuje, lecisz czołgiem, dokręcasz korbę, Rekon wydaje dźwięk pędzącego roju skąpo odzianych jednorożców, masa 13.28 Kg z szerokością opon sprawia wrażenie powrotu do domu z pobliskiej cementowni z zakupioną kostką brukową w stanie ciekłym.
Rozpędzając się do maksymalnych wartości, pędząc przez wieś wieczorową porą, świst powietrza, gwizd opon podrywa do lotu wróble, starsze babcie w swych domach ściszają telewizor i gaszą światło.
Tak to był on Honzo Kai, postrach rowerowej braci, Monster na dwóch kołach,  zbawiciel świata.
DSC02851.thumb.jpg.dd7df9798ee7ec24195e3dcd069bbaec.jpg

 

DSC02852.thumb.jpg.857fdf12d5a342b8e6d117ef5a01be1c.jpg

Pozdrow'er

  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2021 o 22:37, kazafaza napisał:

Czy ostatnio chów wsobny stał się kultową ramą czy komuś palec zadrgał przy wciskaniu zer?

Rama rowerowa On One Inbred 29er Poznań Junikowo • OLX.pl

p.s.: jak kto ma jakieś zalegające żelastwo w dużym eLu lub ikselu, najlepiej pod singla to ja proszę o okrzyk. 

Na stw po 100£ z widelcem exotica

https://singletrackworld.com/classifieds/advert/steel-goodness-clearout/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@woojj, moje, świeżo złożone . Na razie tylko było testowo dookoła kilku kominów . Co mogę rzec.... wykonanie to cut,mjut i orzeszki- zdjęcia nie oddają ponadczasowości ramy.

Po pierwszych 20 km cieżko o konkretne wrażenia i opinie, ale porównując z posiadanym GT Grade Alu mogę stwierdzić,że:

- widelec Riczeja robi robotę i robi ją bardzo.

- może to efekt placebo ,ale odczuwałem większy komfort ( mniej odczuwalnych wibracji na tej samej trasie )

- coby nie mówili i nie udowadniali to jazda na stalowym to zupełnie inna jazda. 

Minusik dla Toma Riczeja to brak prowadnicy osi w widelcu i z tyłu. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@durnykot: Ksyriumy tam kręcisz?  Gdybyś chciał do kompletu Yksion Pro 28c do chlupania mleczkiem jak na kotka przystało to Privuj.   

Generalnie szosa nie moja bajka, ale sprzęt przyk-ładnie złożony.  👌  Gratsy!

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
19 godzin temu, wojtt80 napisał:

Gdybyś kiedyś chcial złamać tą czerń to Ritchey Classic pasowalby idealnie. Mostek i sztyca.

Przez chwilę był taki plan, ale jakoś mi przeszło....

 

18 godzin temu, kazafaza napisał:

Generalnie szosa nie moja bajka, ale sprzęt przyk-ładnie złożony.  👌  Gratsy!

Podziękował za dobre słowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...