Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• marcelk
      Przez marcelk
      Hej
      Mam pytanie, odnośnie ustawienia siodła i podłoża. Otóż, zmierzyłem sobie wewnętrzną długość nogi według poradników na necie.
      Problem jest taki że nie potrafię wsiąść na rower z ziemi na siodło(chyba że obniżę to co wymierzyłem o kilka centymetrów), tylko muszę najpierw stanąć okrakiem nad ramą, ruszyć pedałem i dopiero mogę usiąść na siodełko. Mierzyłem się do rowerów premium, których ramy są dopasowane do niższych osób(trek, specialized, wszystkie w rozmiarach S)
      Sprawa się tyczy 27,5 i 29. Pytanie czy to jest normalne? Czy na waszych ustawieniach wysokości sztycy, siedząc na siodle potraficie dotknąć podłoża palcami stóp i utrzymać rower w linii prostej? Może to kwestia mojego niskiego wzrostu 172cm, lub zawsze źle mierzyłem rowery próbując wsiadać w zły sposób. Jeden sprzedawca ostatnio mi powiedział, że 29 są coraz wyższe i jeżeli potrafiłbym dotknąć ziemi stopami to oznaczałoby że siodło jest za nisko. Zawsze biorę rozmiar najniższy - S i mam troche luzu nad ramą.
      Za rady dziękuje bardzo.
    • soltys82
      Przez soltys82
    • skwarek2
      Przez skwarek2
      Sprzedam swojego fulla (130/130mm) ze stajni Canyon, model Spectral na kołach 29 cali. Rama to rozmiar L od 180 cm w górę.
      Osprzęt to pełne XT w kombinacji 2x10, amortyzacja FOX, lekkie i mocne koła na sztywnych osiach - DT Swiss X1900 (przód)/M1700 (tył), opony Schwalbe Nobby Nic. W takim rowerze nie może brakować sztycy regulowanej z kierownicy - Rock Shock Reverb 125mm.
      Możliwa przymiarka w Trójmieście.
      Rower zadbany, mało jeżdżony, serwisowany w razie potrzeby, zaliczył jeden maraton i wypad na Rychleby. Rama posiada małą wgniotkę na dolnej rurze, bez wpływu na jazdę, czy bezpieczeństwo - wszystko widać na zdjęciu.
      Rower bardzo dobrze idzie w górę, a w dół spokojnie daje radę na wymagających trasach. Sprzedaj z powodu braku czasu na jazdę.
      Możliwość wysyłki kurierem (za free) po przedpłacie na konto.
      W razie pytań proszę pisać maila lub dzwonić pod nr 884 000 443
      Rower po świeżym przeglądzie napędu, suportu i amortyzacji - wszystko w 100% sprawne, posiadam paragon.
      Cena: 6499zł 
      Zdjęcia na Allegro: https://allegro.pl/canyon-spectral-29er-roz-l-full-29-fox-enduro-xt-i7418145591.html
    • marcelk
      Przez marcelk
      Hej
      Miałem zamiar kupić rower crossowy ale znajomi strasznie mi namieszali w głowie i oglądałem mtb. Pojeździłem sobie po placyku w salonie rowerowym na unibike evo 29. Jeździło mi się dobrze, trochę ciężęj niż na crossie unibike zethos gts. Problem w tym że mam 0 doświadczenie na mtb, także czy bym pojeździł na placu na 29er czy 27 to nie wyczułbym różnicy, a większe koła mi się podobają wizualnie heh... Z tego co poczytałem na zagranicznych stronach to rekomenduję się wzrost nie mniejszy niż 5 stóp i 6 cali czyli 167 cm, na polskim różnie... czasem nie mniej niż 170 a czasem nawet 175. Tylko że to było czas temu. Słyszałem opinię że jeszcze parę lat temu producenci mieli problem z geometria ramy przy 29er, teraz się ponoć to zmieniło. Nie wiem czy to dobry dział dla moich rozważań w razie czego nie obrażę się jeżeli zostanie przerzucony do odpowiedniego działu.

Evo 29 mogę zgarnąć za 3050 + swiatełka i licznik w prezencie. Jakieś inne propozycje?
    • OneMoreBike
      Przez OneMoreBike
      Cześć,
      Użytkowników Facebook'a, którzy jeżdżą na Surly, albo rozważają zakup zapraszam do grupy Surly Polska - grupa wsparcia dla nieszablonowych rowerzystów: https://www.facebook.com/groups/154825315188742/
      Wrzucamy tam aktualne projekty i inne nowości, a grupowicze dzielą się swoim doświadczeniem i mogą pochwalić się własnymi projektami. Bo jak to często bywa właściciele Surly miewają nietypowe pomysły