Skocz do zawartości

[29er] 29er do 4000


MoroZary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie .

 

Problem mam sporawy : Osobiście nigdy nie miałem okazji na 29-tce , dotychczas katowałem Gianta Talon2 XL , jednak pora zmienic na cos lepszego (większego), osobiście wybór padł na :

INSTINCT 29 21"

INSTINCT 29 | MTB 29 - Author

 

Jestem spory chłop 196cm ok 115kg , w sezonie codziennie robiłem ok 40km głównie utwardzone ścieżki , jednak na week lubie się wybrać w bardziej wymagający teren gdzie dziennie mam ok 70-100km w nodze, Rower katuję od zniknięcia śniegu do stałej pokrywy śnieżnej .

 

Jestem w stanie dołożyć kilka "setek" dla lepszego zakupu , rower to moje hobby ;-)

 

Proszę o wypowiedzi bardziej doświadczonych kolegow .Oczywiście zanim się zdecyduje na 100% postaram sie przymierzyć lub przejechać na próbnej (nie każdy sklep mi to oferuje :verymad: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten rower w wersji z 2010.jak dla mnie świetna maszynka z dobrym osprzętem i w przystępnej granicy cenowej.

Bardzo stabilny i wygodny.Jeżdziłem dystanse powyżej 100 km dziennie w różnym terenie.Może nie ma typowej ściganckiej geometrii ,ale przecież chodzi o frajde z jazdy.ten rower to zapewni.POLECAM

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten rower w wersji z 2010.jak dla mnie świetna maszynka z dobrym osprzętem i w przystępnej granicy cenowej.

Bardzo stabilny i wygodny.Jeżdziłem dystanse powyżej 100 km dziennie w różnym terenie.Może nie ma typowej ściganckiej geometrii ,ale przecież chodzi o frajde z jazdy.ten rower to zapewni.POLECAM

\

 

Zgadza się, potwierdzam osobiście, że Instinct 29 jak z resztą wszystkie Authory to bardzo stabilne rowery i neutralne w prowadzeniu. Jak ktoś chce to wyciśnie z nich sportowego ducha - jest to możliwe. Tym niemniej domeną ich niezbyt techniczne maratony i szeroko pojęta turystyka (choćby z racji obecności insertów pod błotniki i bagażnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\

 

Zgadza się, potwierdzam osobiście, że Instinct 29 jak z resztą wszystkie Authory to bardzo stabilne rowery i neutralne w prowadzeniu. Jak ktoś chce to wyciśnie z nich sportowego ducha - jest to możliwe. Tym niemniej domeną ich niezbyt techniczne maratony i szeroko pojęta turystyka (choćby z racji obecności insertów pod błotniki i bagażnik).

Witam to ja w zeszłym roku zajmowałem ci czas telefonami w sprawie kupna 29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...