Skocz do zawartości

[pomocy] geo 26 a 29


netta1987

Rekomendowane odpowiedzi

kto mi może pomóc z doborem nowego roweru i tak na wstępie

miałem anthema 2008 rozmiar L z mostkiem 110 6* sztyca 350 wysunięta na 3 cm od ogranicznika kierownica 600mm prosta amor sid 2009 na 100mm pasował mi bardzo ale niestety rama nie wytrzymała i zakończył swego żywota i szukam czegoś w 29 calach o zbliżonej charakterystyce geometrycznej czyli długości poziomej i wysokości i tu zaczynają się dla mnie schody bo nie wiem jak to odnieść do siebie w 26 i 29 cali jak ktoś by mi mógł podać jakieś przykładowe rowery podobne w geo był bym wdzięczny

a budżet to około 12000zł (słownie dwanaście tysięcy) myślę że jeśli było by ht to było by ok ale full o skoku około 100mm to już wcale bajka.

ps. najlepiej koło 9000 bym miał na zmianę kół która pewnie będzie niemal konieczna :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whatever - i tak nie ma złotej reguły ;)

 

Jeżeli już przyjmować jakieś założenie, to takie że jeżeli rama jeździ na większych kołach, to nie oznacza automatycznie, sama też jest większa i trzeba brać rozmiar mniej.

 

Przykład z życia to Sultan, którego udało mi się niedawno porządnie objechać. Rozmiar L ma TT zbliżoną do mojego aktualnego HT (też L/20), i podobnie jak w nim - czuć było że jest przymała.

 

Na oko dla twojego wzrostu pasuje TT w przedziale 60-62 cm i w takich okolicach bym szukał. Najlepiej of course objechać.

Edytowane przez Sol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...